pokus vraždy šroubovákem do lebky

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy


garf
Příspěvky: 170

Příspěvek#1 » pát 11. pro 2015, 17:05

http://www.novinky.cz/krimi/389028-ridi ... vakem.html

Proražení lebky šroubovákem -není pokus o vraždu, kde to jsme ??? ...státní zástupci tu likvidujou v poho vládu a maj co ? ,kvůlivá dárečkům - sekretářce , a ....
a očekával bych ,že tohle bude mít prioritu ve ormě pokus o vraždu ,loupežné přepadení minimálně ...
takže obrana střelnou zbraní by byla v tomto případě i zjevně nepřiměřená , neboť šlo jen o zloděje -
pako vykrádající Váš vůz vám vpálí šeroubovák do lebzny vícekrát :mrgreen: - a je to jen těžký poškozování zdraví ? ... není to pokus vraždy ??? -je to kradoucí chudáček ,kterého je třeba chránit a bránit má toho za sebou více ale po zadržení většinou spolupracuje a kdáká - maj ho rádi ,tak to šoupnou pojďme na to....
Mého oblíbence moderátora ,jehož tím neurážím ,jen upozorňuji /nazývá mne zde veřejně maskotem / Sided prosím -si sedni na tlapky :) a dej tomu čas- moderovat, to moderuj - těžká voda je moderátor rychlých neutronů - jde o o to ,jestli i při " pouhém" odhalení vykradení auta se dožijete alespoň rehabilitace ...
garf

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1221

Příspěvek#2 » pát 11. pro 2015, 17:45

Ahoj garfe,
nechci ti kazit radost z tvého příspěvku, ale tak nějak jsem ani po opakovaném přečtení tvého komentáře nepochopil, o co přesně ti šlo. Má se to vztahovat k události, na kterou jsi dal odkaz, nebo o tom, jak tady (ne)funguje státní aparát (resp. některé konkrétní složky), či to mělo být "postesknutí" si nad jedním moderátorem ? Zkus prosím trošku zapracovat na té češtině (sloh i pravopis). Já píšu teď z mobilu, ale i tak jsem schopen po sobě opravit 99% chyb.
Dík a hezký den (večer) ;)



Luky22
Příspěvky: 789

Příspěvek#3 » pát 11. pro 2015, 17:46

Nedej pánbůh na pana zloděje vytáhnout zbraň. Soud by to bezpochyby vyhodnotil jako nebezpečné vyhrožování. Člověk si ve sluníčkovém státě musí nechat vrazit šroubovák do hlavy, pak se může "přiměřeně" bránit. A klepat se strachy, že jestli přežije on a zloděj zemře, že nakonec stejně půjde sedět.



garf
Příspěvky: 170

Příspěvek#4 » pát 11. pro 2015, 18:18

Georg píše:Ahoj garfe,
nechci ti kazit radost z tvého příspěvku, ale tak nějak jsem ani po opakovaném přečtení tvého komentáře nepochopil, o co přesně ti šlo. Má se to vztahovat k události, na kterou jsi dal odkaz, nebo o tom, jak tady (ne)funguje státní aparát (resp. některé konkrétní složky), či to mělo být "postesknutí" si nad jedním moderátorem ? Zkus prosím trošku zapracovat na té češtině (sloh i pravopis). Já píšu teď z mobilu, ale i tak jsem schopen po sobě opravit 99% chyb.
Dík a hezký den (večer) ;)

Tvá historická nevědomost tě omlouvá ...ono je toho tady totiž i dost smazáno ,až když zasáhla vyšší moc se něco pohlo ...
No kdybys zažil celé vlákno střelby ve Vysokém Mýtě , asi bys nevěnoval pozornost mé nedokonalé češtině :mrgreen: je samo ne mnou hodně promazáno , ale k tomu vlastnímu sdělení,tam nic nemáš ? tak proč se k tomu vyjadřjujěš osobně s JAZYKOVÝM PROBLÉMEM , narozumíš tomu ? to je možné ,chápu , taky mnoha lidem nerozumím, něco se dá i vysvětlit , nikoli sided-zjevně tu postrádám příspěvky - kolegy s před lety , tam skutečně voda leta neteče, je to umrtvovač ...a díky němu tu ino nepoteče ...přibývají začátečníci , ubývají zkušení - nestojí jim to za to , a hvězdy typu marinakus + bohulibý si nechte patentovat - co z nich padá - to jen na vyhecovanou OT - za kterou se omlouvám :)



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#5 » pát 11. pro 2015, 18:33

Nechci Te urazet, ale musim podotknout, ze Tvuj psany projev je krajne matouci. Taky z Tvych prispevku vubec nechapu, proc jsi vubec tohle vlakno zalozil...



Otik Platenik
Příspěvky: 88

Příspěvek#6 » pát 11. pro 2015, 19:25

to Garf, bohuzel taky nechapu smysl tveho textu. Pominuli chyby, tak i tak je silne znatecny a nejak mi unika pointa.



Carloss
Příspěvky: 2983

Příspěvek#7 » pát 11. pro 2015, 19:52

Já si nad Garfovo příspěvky taky nějak lámu hlavu. Opravdu se snažím jim porozumět a pochopit je. Sem tam tomu napomůže nějaký ten link... ale bez nich se mi to nedaří. Asi jsem nějak duševně slabší...

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4586

Příspěvek#8 » pát 11. pro 2015, 20:08

garf : zatím ti jde nejlíp navážení se do jiných ale tvoje příspěvky taky nejsou vždycky vzorem správnosti a dokonalosti, takže trocha sebekritiky by ti možná pomohla.... jak jsem psal, nikdo nemá patent na rozum a když už napíšu krávovinu, alespoň to uznám, což jsem u tebe zatím nezažil.... přeji hezký víkend

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » pát 11. pro 2015, 20:15

Garf: vědí, dobrý muži, oni na tom nejsou dobře. Ta hranice mezi sémantickou invaliditou a prostou neschopností se vyjádřit je velmi nejasná, což? Když už cítěj potřebu vyjadřovat se ke způsobu prezentace reality v podání novinky.cz, tak si na to daj kapesník.
Zatím můžou policajti podezřívat toho šroubovákového hrdinu z těžkého ublížení. Až si začnou myslet, že ho chtěl fakt vodďát, začnou ho podezřívat z pokusu vraždy. Prioritu to ovšem zpravidla nemá.



franta599
Příspěvky: 643

Příspěvek#10 » pát 11. pro 2015, 21:00

tušim že v anglii jsou zakazany šroubováky ale nejsem si jistej nože určite

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1221

Příspěvek#11 » pát 11. pro 2015, 22:45

Jsem rád, že aspoň něco mne omlouvá :D
Nicméně garfe, ten tvůj (ne)češtinářsky psaný projev degraduje tvé příspěvky společně se slohem na - jak tu už bylo zmíněno - emotivně nezvládnutý příspěvěk z Novinky.cz. Tím totiž "zabíjíš" smysl základu konkrétně tohoto vlákna. Já jsem samozřejmě pochopil, že prvotně ti šlo o ten článek s videem a co se tam odehrálo, ale ve tvém pojetí zakládajícího příspěvku, kdy se mimo jiné dle mého naprosto bezdůvodně navážíš do jednoho moderátora (což nemá vůbec nic společného s odkazovanou událostí), se ta prvotní myšlenka dosti ztrácí, což je škoda. Mohlo se tu diskutovat o dané události, ale svým jednak češtinářsky a jednak slohově a i myšlenkově nevyváženém příspěvku tato diskuze sklouzla úplně jinam.
No snad budeš mít příště více štěstí na svůj psaný projev ;)

P.S. doufám, že s výše napsaného si nikdo nevyvodí závěr, že jsem tě garfe chtěl nějak urazit. Tak tomu v žádném případě není. A také jsem si vědom toho, že i tento můj druhý příspěvěk v tomto vlákně je mimo téma (ikdyž .....). Za to se omlouvám, ale nějak mne prostě přepadla nutkavá touha se vyjádřit k příspěvkům garfa.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#12 » sob 12. pro 2015, 01:36

Bože , Bože, opět jen zasírání fora !
Na tohle vlákno, snad není ani dobré odpovídat, divím se sám sobě !!!
Omlouvám se, jsem OT.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3757

Příspěvek#13 » sob 12. pro 2015, 09:12

Vysvětlení je jednoduché, Garf dostal na sousedním foru ban tak se vrátil prudit sem. Jenže už mě tyhle výlevy přestaly bavit takže končí i tady.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host