Incident mezi řidiči čtyřkolek a myslivcem

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy


coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#16 » úte 26. lis 2019, 18:36

A byli agresivní jen proto, že Tě chtěli omezovat v činnosti, která je zakázána nebo proč? Mám za to, že zákony se mají dodržovat. Existuje myslivecká stráž, která má, ať se Ti to líbí nebo ne, i nějaké zákonná oprávnění. Nehledě na fakt, že čtyřkolka do lesa nepatří.
Podle povídání známého, který je kliďas, myslivec a myslivecká stráž, jsou v 99% agresivní právě ti, které napomíná a ptá se jich na to, proč dělají, co dělat nemají.

pirda píše:Jelikož jsem čtyřkolkář(což by bylo na delší diskuzi ohledně míst kam můžu a nemůžu)tak musím jen napsat,že takových srnomr…...jsem už potkal mraky a jejich chování je z 99% agresivní.Ale když dojde na lámání chleba ,jsou všichni chudáci,co chrání přírodu.Ale jedna věc je neoddiskutovatelná,neměl tahat kvér!!!Bohužel je to ,,TO,,co se hodí do krámu ,,TĚM,,hodným.

Uživatelský avatar
pirda
Příspěvky: 66

Příspěvek#17 » úte 26. lis 2019, 18:41

Pokud vím,psalo se o polní cestě.Která vyhláška zakazuje vjezd na ,,jakoukoli,,účelovou komunikaci???Pokud vím z vyhlášky,tak je to pouze ,,zákaz vjezdu všech vozidel,,(tedy i cyklisti mají smůlu) a nebo ,,zákaz vjezdu všech motorových vozidel,,.Ale to tady opravdu rozebírat nebudu.



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#18 » úte 26. lis 2019, 18:43

jo, ale vyjeli z lesa, kámo

Uživatelský avatar
pirda
Příspěvky: 66

Příspěvek#19 » úte 26. lis 2019, 19:06

Jako ,,z lesa,,nebo z ,,lesní cesty,,Protože v tom je fakt rozdíl(alespoň tak mi to vysvětlila PČR odď.dopravy)a za těch jedenáct let co jezdím jsem s tím neměl problém.A ještě upřesňuji jednou:problémy jsem neměl s hajným ani LS ale vždy šlo o myslivce.



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#20 » úte 26. lis 2019, 19:09

Těžko říct, kdo má s kým potíže, když zde máme problém v tom si ujasnit i takovou banalitu jako je věta v článku "Z lesa proti mně vyjelo asi pět čtyřkolek".

Uživatelský avatar
pirda
Příspěvky: 66

Příspěvek#21 » úte 26. lis 2019, 19:12

No právě.Bavíme se o tom,že to byl pito....protože ten kvér vyndal.Ale byl jsem svědkem opačného případu,kdy myslivec mířil na kolegu brokovnicí a ten s ledovým klidem volal PČR a ještě si ho vyfotil.Pravdou je,že už střílí jen prakem.



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#22 » úte 26. lis 2019, 19:14

Blbci jsou všude. Nám ale škodí všichni z nich.

Uživatelský avatar
pirda
Příspěvky: 66

Příspěvek#23 » úte 26. lis 2019, 19:28

To je fakt.Bohužel se domnívám,že bude hůř.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#24 » úte 26. lis 2019, 19:30

u nás mezi výtvarníky rovnoběžek žádní idioti nejsou.



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#25 » úte 26. lis 2019, 19:37

Tusim, ze na lesni a polni cesty se defaultne nesmí motorovym vozidlem i bez zakazove znacky. Ctyrkolkari v lese mi taky pijou krev.

Uživatelský avatar
pirda
Příspěvky: 66

Příspěvek#26 » úte 26. lis 2019, 19:39

audis píše:u nás mezi výtvarníky rovnoběžek žádní idioti nejsou.

Ani nevíš,jak ti závidím(a věřím,že ne sám) :lol:



Piggy
Příspěvky: 1876

Příspěvek#27 » úte 26. lis 2019, 20:50

rumburak18 píše:To jo, však u (profi)řidičů se o psychotestech mezi rozhořčenou veřejností taky mluví.
Technická: psychotesty u profi řidičů C a D jsou povinné od 01.07.2006.



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#28 » úte 26. lis 2019, 21:00

(Profi) řidičů jiných vozidel jsou také mraky. Služebáky jsou pak kapitola další. Proto ta závorka.



Dragunov
Příspěvky: 395

Příspěvek#29 » úte 26. lis 2019, 21:07

JardaB píše:Tusim, ze na lesni a polni cesty se defaultne nesmí motorovym vozidlem i bez zakazove znacky. Ctyrkolkari v lese mi taky pijou krev.


Takže když jsem se na Jawe 50 popřípadě ve škodě 105 učil jezdit na polní cestě, tak to byl hrozný zločin. Nevím když tam bude stádo jezdců pludrovat ostružiní křížem krážem tak to chápu ale na nějaké cestě? Nebyli náhodou čtyřkolky vymyšleny ve Švédsku zrovna na tohle?

Hehe copak služebáky ale "Náklaďáky" do 3,5 tuny...to je teprve pecka.

Uživatelský avatar
Gregory
Příspěvky: 100

Příspěvek#30 » úte 26. lis 2019, 21:17

JardaB píše:Tusim, ze na lesni a polni cesty se defaultne nesmí motorovym vozidlem i bez zakazove znacky. Ctyrkolkari v lese mi taky pijou krev.

Pokud není na polní cestě zákazová značka, tak je to komunikace jako každá jiná a může se na ni vjíždět motorovým vozidlem.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů