U památníku Koněva se špaginem

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy
Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#16 » ned 29. pro 2019, 20:29

@marinakus Nikdo ho napráskat nemusel, dalo se asi čekat že tam policie bude. A ta socha jestli jsem dobře četl bude nahrazená pomníkem osvobození tak snad už pak bude v Dejvicích klid. I když ten novorudoarmějec tam možná bude chodit dál :)

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4576

Příspěvek#17 » ned 29. pro 2019, 20:46

morho : Nejen s různými replikami ale i se znehodnocenými zbraněmi se nejen dělají ohlášené "bitvy" ale běžně se tahají i na nejrůznější výstavy a dětské dny. A tam už to podle zákona tak úplně kolikrát není. Je zajímavé, že kulomet na podstavci na americkém Jeepu nikomu nevadí ale jeden "rusák" se Špagátem je strašný problém. Myslím, že když by to nebylo zrovna v uvedené lokalitě, bylo by to v pohodě. Já tedy nikdy nikde žádný problém nezažil. Ať šlo o jakoukoliv "armádu". S replikami v žádném případě. A že jsem toho prolezl dost.

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#18 » ned 29. pro 2019, 20:58

Keď som na jeseň stretol u nás na sídlisku križiaka v plnej zbroji s obouručákom cez rameno, iba som sa usmial... 8-)

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#19 » ned 29. pro 2019, 23:19

marinakus: Ta epizoda v Dejvicích není žádný strašný problém.
Igrlik: To místo není nějaký místo někde na sídlisku. Ješte tam bude divoko až tu sochu budou odvážet, ale pak to snad už bude jen nějaký místo...



jkprg
Příspěvky: 27

Příspěvek#20 » pon 30. pro 2019, 09:07

Igrlik píše:Keď som na jeseň stretol u nás na sídlisku križiaka v plnej zbroji s obouručákom cez rameno, iba som sa usmial... 8-)


Tady se "procházel" jeden samuraj před obchoďákem:
https://www.dailymail.co.uk/video/news/ ... woman.html

Je to sice Čína, ale já bych raději zpozorněl i u křižáka. Ostatně u nás si jeden na vraždu vyráběl palcát: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/cht ... t-40053779

greenhorn píše:PS: za chvíli abych sa bál vystřelit v honitbě, protože nějaký vyděšený mamlas zaktivizuje URNU, protože se bude cítit ohrožen. Kam jsme to dospěli?


Podle mne řada lidí ani neví, jak se to maso dostane na talíř. A nechce se jim ani o tom přemýšlet. Nedivil bych se, kdyby si někdo myslel, že daňky vozíte na jatka.

Na druhou stranu jsme měli tzv. lesního vraha. Takže určitá obezřetnost je na místě.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů