Nedovolené ozbrojování - 26 zbraní a 150 kg nábojů (munice)

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy


skagerak
Příspěvky: 976

Příspěvek#16 » úte 4. srp 2020, 20:39

Tvarit se muze jak chce, ale ma postupvat v souladu z predpisy.... ty mas zp, ze se tak ptas?



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#17 » úte 4. srp 2020, 20:40

Muze si ji poridit peo ucely sberatelstvi nebo sportu ne? (Pokud ma AB)

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#18 » úte 4. srp 2020, 20:44

Sme OT, ale vzdy si na ziadost na povolenie na lubovolnu zbran pisem aj OZZM ... a osobne poznam niekolko ludi proti ktorym bol tento pan zabar (akurat to maju legalne). Takze ano, da sa to aj legalne a da sa to aj s B, E :).



Piggy
Příspěvky: 1865

Příspěvek#19 » úte 4. srp 2020, 20:51

Já sám sice A mám, ale od jisté doby (hint: CRZ) už neuvádím vedle sportu a ochrany jako další důvod sběratelství, přestože je nejednou primární motivací.
Takže mám na sport a ochranu různé ruské a německé válečné klumpry, ze kterých jsem už léta nevystřelil.

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#20 » úte 4. srp 2020, 20:55

Zbrani si clovek muze koupit kolik chce, jsou tam pak jen dva limity, penize a bezpecne uskladneni.

Muj kolega v praci kdyz dostane predvolani od policie, tak jim zavola a rekne, nechcete se na to radeji prijet podivat ke mne.
A jedou :)

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#21 » úte 4. srp 2020, 21:04

Ono hlavne - ked clovek presiahne urcitu "hranicu aktivity" a pohybuje sa v branzi - ci uz ako spravca na strelnici co s nimi riesi balisticky posudok, organizator sutazi co ich vida na kontrolach, pripadne hromadny dovozca zo zahranicia (poznam dvoch co organizuju nakupy na EGUN a vozia to do CZ pre znamych) a je na OZBM PCR stamgast, tak je to aj o inom. Ale este som nikdy nezazil ze by sa zamyslali nad tym preco potrebujes dalsiu, minimalne u nas su to aspon ciastocne "aktivni strelci" takze maju pochopenie :D.

Uz som ticho a sypem si popol na hlavu za OT :mrgreen:.



skagerak
Příspěvky: 976

Příspěvek#22 » úte 4. srp 2020, 21:05

Je to OT (vcetne mne a predchoziho prispevku ktery,to odstartoval...)

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#23 » stř 5. srp 2020, 06:47

OT, zamykám.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti