Po motorkáři na louce někdo střílel ...

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy
Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#31 » úte 18. srp 2020, 18:49

MT, a jak to dopadlo? Nechal všechno na svým místě? Já bych to tak rozhodně udělal, odstavil bych lejtu s vodou u krav, zajistil proti pohybu a jel bych si po svejch. Teda pokud by pumpičkáři neměli nějaký pádný (nejlépe šustivý) argumenty proč jim mám pomoc s koly pryč od krav za ohradu :D
Paza, to musí fakt bejt velkej koumes, když si v týhle republice je schopnej najít kus "panenský" přírody! :lol:



MojeTikka
Příspěvky: 1549

Příspěvek#32 » úte 18. srp 2020, 19:17

Soused rikal, ze to byl borec a nejaka baba, tak borec se pak osmelil a kdyz majitel byl u stada, tak si pro ty kola zasel. Prej ani zadna slovni vymena neprobehla. Coz byla chyba, mohl se aspon soused dozvedet, jak dlouho tam trceli :-)

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 795

Příspěvek#33 » úte 18. srp 2020, 20:46

paza píše: A takových magorů je, obávám se, mezi motorkáři a čtyřkolkáři většina...


Tak určitě. Stejně jako je mezi střelci většina magorů, co střílí po všem, co se pohne. Mezi chovateli psů je většina magorů, co si pořizují "bojová plemena" a nezvládají je. Mezi řidiči BMW a Audi je většina magorů, kteří značky chápou jako pokyn k minimální rychlosti....

Na koho chceš ještě vypsat hejt? Podle hudebního žánru, mladý, starý, podle profese? Řekni si

To jako vážně? :roll:



Tom1
Příspěvky: 69

Příspěvek#34 » úte 18. srp 2020, 20:59

V těch lesích a remizcich se schovávají srny a koloušci. Taky mi vadí když Ti magoři jezdí kolem mne. Ne že jen projedou a za chvíli už je neslyšíš, ale opruzuji každý víkend. Pokud chlapek tohle řešil s městským úřadem a ten se na něj vyflakl... a PČR louky nehledají... to se nedivim, že ho nakonec sejmul.



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#35 » úte 18. srp 2020, 21:22

Tak ono by to nebylo poprve, viz ten dedek co si stezoval na to ruseni od opile mladeze a porad nic, az jim to sel vysvetlit se zbrani v ruce.
Na slovensku to same s temi "spoluobcany"...

To tak je, stezovat si clovek muze porad dokola a zastani nema nikde. Az si to vyresi sam ...

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 988

Příspěvek#36 » stř 19. srp 2020, 08:54

Sud píše:
paza píše: A takových magorů je, obávám se, mezi motorkáři a čtyřkolkáři většina...


Tak určitě. Stejně jako je mezi střelci většina magorů, co střílí po všem, co se pohne. Mezi chovateli psů je většina magorů, co si pořizují "bojová plemena" a nezvládají je. Mezi řidiči BMW a Audi je většina magorů, kteří značky chápou jako pokyn k minimální rychlosti....

Na koho chceš ještě vypsat hejt? Podle hudebního žánru, mladý, starý, podle profese? Řekni si

To jako vážně? :roll:

Jo, to jako vážně! Máš nějaké námitky nebo co tě tak rozrušuje??? :lol:
Že by potrefená husa???

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#37 » stř 19. srp 2020, 09:27

Vetsina znamena 51 ze sta. Tj. o malinko vetsi pulka. není to 90%

Netroufnu si rict, zda mezi enduro motorkari je 51% magoru, ale není to nemozne. Dál uz Sud jen demegogicky kvici.

Uživatelský avatar
Rudolf Steiner
Příspěvky: 43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#38 » stř 19. srp 2020, 09:56

Možná jsem to již někde psal, známý, mysl. stráž, měl problémy se čtyřkolkářema v lese. Zastavit nešli, s flintou na ně jít nechtěl, tak si pořídil sprej, ani už nevím jakou barvu a číhal. Když opět řádili v lese tak jen vyskočil z keře a sprejoval :D

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 795

Příspěvek#39 » stř 19. srp 2020, 16:58

Já enduro, crosku ani čtyřkolku nemám a ani po tom netoužím. Jde mi o to, že se sami můžete po*t, když se mezi střelci objeví pár blbečků, co udělají průser a hned se spustí vlna kritiky typu "většina střelců jsou magoři", "většina střelců s tím ani neumí", "většina střelců by to radši měla odevzdat", "většina střelců....".

A sami tady předvádíte to samé. Žádný data, žádná statistika, ale šup do pytle "většina motorkářů jsou kreteni".
Tak mi dovolte ještě chvíli demagogicky kvičet, protože jste pokrytci.



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#40 » stř 19. srp 2020, 17:05

Ó jak je jednoduché šmahem odsoudit všechny diskutující. Jedinný, kdo použil v diskuzi slovo většina je "paza". A ten se stal terčem kritiky. Demagogu.

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 795

Příspěvek#41 » stř 19. srp 2020, 17:37

Mělo to být samozřejmě směrem na pazu a Blackyho. A co že přesně demagogickeho jsem napsal?



Aris
Příspěvky: 153

Příspěvek#42 » stř 19. srp 2020, 17:58

U slova "většina" bych se zastavil. Teď jsem v rychlosti projel inzeráty na čtyřkolky, a našel jsem pouze 1 (jeden!) kus s úpravou na radlici a jiné nářadí. A našel jsem pak další stovky čtyřkolek vhodných jen k ježdění v lese a na loukách.
Dizertaci bych s tímhle zdrojem neobhájil, ale je to vypovídající, že čtyřkolku jako pracovní stroj využívá možná ani ne promile uživatelů. Moc rád bych napsal, že většina řidičů čtyřkolek nejsou kreténi, kteří ničí přírodu, ale podstata věci je vidět. Rychlost, adrenalin, terén, rychlost atd...Jak se tedy chová řidič čtyřkolky, který není kretén? Třeba že jezdí jen na svém pozemku, dobrovolně ho ničí nebo tak něco?
Neřeším zaměstnance, které to vyfasují jako pracovní stroj. Předpokládám, že s těmi problémy nejsou.

Dtto crosky. Vážně si je lidi kupují kvůli tomu, aby s nimi jezdili jen na pozemních komunikacích a se zavřeným výfukem?

Takže jak to je? Jak se chová většina krosařů a čtyřkolistů?

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 795

Příspěvek#43 » stř 19. srp 2020, 18:15

Nechci se nikoho zastávat ani na nikoho nadávat.

Jak je to se čtyřkolkama nevím. Ale přítelkyně dělá ve firmě, která se prodejem čtyřkolek živí. Největší odbyt mají na ty pracovní stroje. Z jakého důvodu, netuším. Ale bavíme se o vyšších desítkách kusů v ČR ročně.

S lidma, se kterým se znám a bavím (s magorama se nebavím) mají krosky na závody. Takže když jedou na závod nebo trénovat na trať (pár jich u nás v okrese je) naloží to na vlek nebo do dodávky a vyloží to až na místě činu. Občas tam jezdí i pár čtyřkolek. Tam se vyřadí a pak zase hurá domů.

Neříkám, že to takhle dělají všichni nebo většina. Ale aspoň ty, co znám, po loukách a lesích nejezdí.

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#44 » stř 19. srp 2020, 18:19

Určitě bych si netroufl odsuzovat jakoukoliv skupinu lidí, že "většina..." podle nějakého skutku. Ty jsou totiž obvykle médii nafukovány do globálních rozměrů, zatímco skutečnosti odpovídá velikost do 10%. Většina třeba řidičů má za cíl se bezpečně dopravit z bodu A do bodu B (někdy přes bod C). Pokud bych si chtěl udělat obraz podle toho jak o dopravě na silnicích referují média, musel bych očekávat armagedon. Usuzovat podle textu inzerátů to je taky hardcore věštecká koule. Tolik k problematice většin jak ji vidí tři statisticky nadaní předřečníci.



jjoozziinn
Příspěvky: 172

Příspěvek#45 » stř 19. srp 2020, 18:45

Já dělám v servisu na motorky a všichni co mají endura a krosky, tak litaj po lese a obhajujou to ,že když vlastně jen projižděj tak o nic nejde. Kecám jeden z deseti ne.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů