Muž mířil v ulicích Jevíčka pistolí

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy


greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#16 » stř 19. srp 2020, 16:47

Patton píše:Jsem zastáncem toho, že plynovky na malej zbrojak. Ti co nedosáhnou ani na malej zbrojak, ať mají jen pepraky, třeba.


Myslím, že jsi ve spravedlivém hněvu zapoměl na airsoftové zbraně, perkusní zbraně, vzduchovky, flobertky, repliky, praky a foukačky, luky a kuše, nože a sekery. Bo kázeň musi být. :lol: :lol: :lol:
A vůbec si nejsem jistý, zda by jsme neměli diskutovat i o kolech, motorkách, autech a ručním elektrickým nářadí, protože to všechno jsou v rukou "debila" nebezpečné zbraně.



kolemjdoucí
Příspěvky: 810

Příspěvek#17 » stř 19. srp 2020, 17:03

aToM píše:Pokud to byli místní policisté, tak to ho magora dost možná znali, Jevíčko není až tak velké. A proto na něj šli s taserem namísto ostré.


Tak, Jevíčko má necelý 3 000 obyvatel a místní pošuky tam každej určitě zná. Myslím, že to ten článek nafukuje, co může, ale v podstatě je to lokální lapálie.

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#18 » stř 19. srp 2020, 22:55

Nafukuje se stejně, jako když prvosledová hlídka zasahovala se zásahovou jednotkou, balistickými štíty, samopaly proti seniorovi, který střelil manželku vzduchovkou .....



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#19 » čtv 20. srp 2020, 08:19

Už jsme se tu bavili, že zasahovali nejspíše podle telefonu postřelené paní a jejího popisu toho, čím byla napadena. Ti borci nemohli vyloučit, že jedou k nějakému Baldovi z Domobrany s AK/Vz.58, kterému už hráblo finálně.



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#20 » pát 21. srp 2020, 06:30

rumburak18: "postřelené paní" ? nespletl jsis to s tim dědkem se vzduchovkou?



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#21 » pát 21. srp 2020, 08:48

však jsem reagoval na genu

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#22 » pát 21. srp 2020, 10:03

rumburak18: Nemyslel jsem policii a jejich zásah (chápu a souhlasím), ale jak o tom referují novináři.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů