Policista mířil na jedoucí auto z okna dodávky

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy


KarlosP.
Příspěvky: 63

Příspěvek#76 » pon 5. říj 2020, 10:06

Před pár lety jsem dojel policejní kolonu pro převoz muklů. Jeli asi 70km/h po silnici I.třídy. Nic nejezdilo, tak mě to po asi 10 minutách přestalo bavit, dal jsem levý blinkr, zvolna přejel do levého a pomalu akceleroval, asi jako ten řidič na videu. Poslední policejní vozidlo najelo na střed cesty a tím mi jasně sdělili abych je nepředjížděl. Bez nějakých stresů, teatrálních gest, v pohodě. Řekl bych, bez znalostí podrobností, že stejně mohl reagovat i ten policejní Transporter.

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#77 » pon 5. říj 2020, 10:15

K délce videa: pánové ten zdroj není YT ale Instagram, tam je délka videa v postu kolem 10s naprostý standard.
Jasně mohl ustřihnout něco co nechtěl aby bylo viděno, nebo taky přizpůsobil video poučce "pokud se 5s neděje nic zajímavého uživatel překlikává".

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4566

Příspěvek#78 » pon 5. říj 2020, 10:59

KarlosP : Jak víš, že tak o nějakou chvíli dříve nereagoval? Ta kamera je skutečně natočená do strany zcela účelově. Takže, že nějaký konflikt už tam byl dříve je hodně pravděpodobné. Donucovací prostředek není jen hrozba namířenou zbraní ale třeba také vytlačování vozidly. Takže myslím, že polda volil dost rozumnou alternativu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů