Policista mířil na jedoucí auto z okna dodávky

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy


Hujer Viktor
Příspěvky: 328

Příspěvek#46 » sob 3. říj 2020, 11:16

já už jsem takovou kolonu potkal a viděl víc jak jednou. blokujou celou dálnici a jedou stovkou.
když má policie prachy na nákup buzeračních pasátů a superbů na chytání pyrátů co jedou 145, tak by mohla taky koupit dodávku (pancéřovanou) co udrží rychlost 130 i do kopce.
ale proč, když ta chmraď civilistická si může počkat

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4566

Příspěvek#47 » sob 3. říj 2020, 11:45

gogan : Ale to přece nebylo jedno auto. To bys měl pochopitelně pravdu. Pokud to není vidět z videa, které je natočeno vyloženě účelově, je snad dost informací zjistitelných jinak. Zkus se dostat do jakékoliv kolony doprovázené policejními vozidly s modrými majáky. Přeji aby byla reakce pouze ta samá jako v tomto případě.
Hujer : Myslíš, že ty pancéřáky na převoz peněz jsou policejní? Vážně?

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#48 » sob 3. říj 2020, 11:51

gogan tu aspiruje na mistniho krale pablba...

Hujer Viktor: az na to ze prepravni vozidla nejsou PCRky ;)

meli by jste lidi vedet, ze co vidime ve videu neni jejich prvni setkani, ale ze ten pablb s GT R se tam snazil nekolik minut uz predtim natlacit... coz vedlo k logickemu vyusteni...

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#49 » sob 3. říj 2020, 14:33

Int1m1thy: "ten pablb s GT R se tam snazil nekolik minut uz predtim natlacit." - zdroj máš?
marinakus: už nevím jak to napsat... policejní auto v sousedním pruhu pro mě jako pro řidiče nic jako (možnou) kolonu v mém pruhu nedefinuje, to může až auto které jede v mém pruhu. Tedy pokud před tím co vidíme ve videu nepředjel policejní auto ve svém pruhu do žádné kolony se z definice jízdy v pruzích nezařadil.
Pokud má třeba chytrák Int1m1thy jiný výklad siničního zákona prosím citaci.



Hujer Viktor
Příspěvky: 328

Příspěvek#50 » sob 3. říj 2020, 14:40

kolonu organizuje policie a je na nich co tam bude za auta

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#51 » sob 3. říj 2020, 15:41

gogan: ja zdroj mam ;) ty si to tady vykladas porad po svym, a ja nemam naladu ani cas argumentovat neco blbcovi...

jinak pro zamysleni... urcite capek v GTRku vzal do ruky telefon nebo kameru z auta, aby si natocil jen tak pro nic za nic policejni auto, ktere dojel, a ktere se rozhodl vzit z prava pomalinku polehoucku ;)

Hujer: maj gad...

pan jel v tutom pro predstavu
Obrázek

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#52 » sob 3. říj 2020, 15:49

Int1m1thy: no to jsou kvalitní argumenty :mrgreen:
Jestli je "tutom" GTR ve kterém pán jel ze stejného pramene, tak ty tvý zdroje snad ani znát nepotřebuji ...
BTW: ještě že nejel v černým BMW ...

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2418

Příspěvek#53 » sob 3. říj 2020, 16:13

Int1m1thy: To video vypadá spíš jako pokus o provokaci, který se (snad náhodou) vydařil.. Možná že máš přístup k záznamu z jiné kamery, ale po tomhle mediálním ranu bude policie těžko přesvědčovat veřejnost, že to bylo jinak, Jedině, že by zveřejnili kamerový záznam ze svého vozidla.. což pochybuju.

Diskuse se tu nakonec zvrhla v respektuji policisty vs. nenávidím a někteří k tomu očividně použili i svůj druhý s třetí nick :D

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#54 » sob 3. říj 2020, 16:55

Letec: zadna medialni rana neprobehla, ani spolecnost neni tak zaujata treba jako u pripadu z Plzne, tady dost lidi pochopilo o co slo, coz jsem ani necekal...

Gogane srazka s blbcem je proste nejhorsi vec...

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4566

Příspěvek#55 » sob 3. říj 2020, 17:16

Intimithy: Že ty jsi dříve u policie nedělal? Taková změna názorů nemůže být prostě náhodná. Nojo když pak někdo pozná co to žere, vidí to najednou z úplně jiné strany.

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#56 » sob 3. říj 2020, 17:32

Int1m1thy: "srazka s blbcem je proste nejhorsi vec" - no ještě že to víš, kromě urážek a naprosto nerelevantního fabulování "čím to jel" a "braní kamery do rukou" jsi žádný argument nepověděl.
Letec 12: "Diskuse se tu nakonec zvrhla v respektuji policisty vs. nenávidím ..." - no jelikož se tu borce asi nejčastěji zastávám já tak ti odpovím, nezvrhla. Celou dobu tvrdím:
"Z toho co víme a vidíme na videu se borec mohl dopustit od vjetí do kolony přes přestupek při předjíždění až po vůbec nic, pokud by byl úsek v obci a vozidlo které vidíme na videu bylo první (poslední) které míjel."
a jestli tohle myslíš na mě? "... a někteří k tomu očividně použili i svůj druhý s třetí nick " - tak prosím o vysvětlení.

jinak definice kolony dle 361/2000 Sb. je takováto:
§ 2
mm) kolonou vozidel se rozumí souvislý proud více vozidel, u kterého nelze předjíždět každé vozidlo jednotlivě, rozestup mezi jednotlivými vozidly při předjíždění nebo objíždění neumožňuje bezpečné zařazení.

Vidíš na tom videu něco takového?
Jinak OK, občan má dbát pokynů policie, ale pokud první pokyn bylo pokynutí zbraní, je to přes čáru. Pokud borec prudil už před tím tak si koledoval, i tuhle variantu připouštím. Ale dokud nebudou známy nové informace prostě nejde posoudit co se stalo a závěry jsou postaveny na doměnkách a dojmech.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#57 » sob 3. říj 2020, 17:47

gogan:
toze.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#58 » sob 3. říj 2020, 17:50

notobi: přesně! tohle se tu týká všech kteří mají k situaci naprosto přesný závěr. To já nejsem.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#59 » sob 3. říj 2020, 17:58

ne ty tu jen trolíš jiný vysvětlení na tvoje na hlavu postavený obhajování toho krypla v zeleným autě nemam. Tim to tu končim je to ztráta času Jak řekl Werich pokud se hádáte s blbcem dýl jak pět minut už se hádaj blbci dva

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#60 » sob 3. říj 2020, 18:58

Moje "na hlavu postavený obhajování" vychází z platných zákonů (kromě toho nikde netvrdím že borec se ničeho nedopustil, jen to beru jako možnou alternativu), pokud jste tak stoprocentně přesvědčeni že PČR jednala adekvátně tak bych místo nesmyslných frází a citací mouder jiných čekal také nějaké zákonem, a dostupnými fakty, podložené argumenty.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů