Střelba v Dolní Lutyni Okr. Karvina

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy
Uživatelský avatar
SmrtihlavMAGOR
Příspěvky: 152

Příspěvek#1 » stř 7. říj 2020, 20:42

https://polar.cz/zpravy/moravskoslezsky ... e-strilelo

Jelikož tady bydlím a nebyl jsem to já , tak hodně nepříjemné jak Vám kolem domu jezdí zasahovka a v blízkosti domu slyšíte výstřely dávkami.



expres
Příspěvky: 613

Příspěvek#2 » stř 7. říj 2020, 21:10

Spatny.. Snad cernota, kdyz de o davky.
Jak daleko od tebe? A PCR ho dostala, nebo je na uteku? Teda jesi nevis neci vic.

Uživatelský avatar
SmrtihlavMAGOR
Příspěvky: 152

Příspěvek#3 » stř 7. říj 2020, 21:58

Chytli ho asi o 10 km dal, slyšel jsem tu střelbu tlumeně, nedokážu říct jestli 200 nebo 500 m od baraku , jelikož jsem u firmy tak už mám od kluků co zasahovali info které ale nemůžu zveřejnit, a jsem zvědavý jak moc se to bude mediálně lišit s realitou. Píše se už o tom všude, neznám ještě o koho jde ale mám obavu ze to bude legál držitel, je to má vesnice a znám tu všechny a v okolí jsou jen legalove

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#4 » stř 7. říj 2020, 22:05

Zas černouškem by se asi nikdo svéprávný nechlubil ...

Uživatelský avatar
SmrtihlavMAGOR
Příspěvky: 152

Příspěvek#5 » stř 7. říj 2020, 22:34

Podezřelého policisté zadrželi v Bohumíně, kam se mu po střelbě v Dolní Lutyni podařilo ujet. Podle informací, které uvedla na svém webu televize Polar, měl střílet jedenadvacetiletý mladík, zbraní byl samopal vz. 58 používaný československou a později i českou armádou. Při pronásledování mladíka mělo dojít ke střelbě, zraněného ho měl najít jeho příbuzný ve středu před 22. hodinou u bohumínského Kališova jezera.

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#6 » stř 7. říj 2020, 22:58

"V současné době máme zadrženého podezřelého ze střelby. Po nikom dalším již nepátráme. Budeme teprve rozplétat, za jakých okolností ke střelbě došlo," řekl Novinkám krajský policejní ředitel Tomáš Kužel, který osobně dorazil na místo.

Večer pak policie na Twitteru oznámila, že zásah stále neskončil, protože v oblasti možná uniká plyn. „V návaznosti na tuto událost (střelba) na místě probíhá evakuace osob z důvodu možného úniku plynu,” uvedli policisté.
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/pol ... .seznam.cz

Uživatelský avatar
Patton
Příspěvky: 283

Příspěvek#7 » čtv 8. říj 2020, 06:29

Já bych to tipnul na nelegála, protože píšou 21 mladík. To by mu muselo hrabnout hned poté, co si udělal Z P. A druhá možnost, že ji vzal tátovi legalovi a šel na vrabce.



kk
Příspěvky: 1018

Příspěvek#8 » čtv 8. říj 2020, 06:41

SmrtihlavMAGOR: never tomu, ze vse znas tam, pochybuju ze by se nekdo chlubil cernotou... ikdyz se bojim aby ta cernota nebylo jen zbozne prani nas tady. Protoze s legalem by to byl docela pruser.

genu: ta diskuzu pod tim je je dost "vyzivna"... :roll: hlavne ty keci o psychopatech co musej mit doma zbran.



Shinnare
Příspěvky: 52

Příspěvek#9 » čtv 8. říj 2020, 06:45

Patton - byl si rychlejsi :)

presne, to by musel bejt nakej nadrzenec, co si okamzite v 21 letech udela zbrojak, nakoupi, zaregistruje a de to vystrilet...

Osobne nechapu, proc se tyhle veci taji... Podle me minimalne lidi z okoli by meli bejt informovany, aby vedeli co a jak. Samozrejme finalni PROC (duvod) by se dozvedeli az po vysetreni...

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 797

Příspěvek#10 » čtv 8. říj 2020, 06:48

Kosu si může koupit i na B-éčko a to je od 18. Dokonce od 15, kdyby byl členem střeleckého klubu.



kk
Příspěvky: 1018

Příspěvek#11 » čtv 8. říj 2020, 07:01

Sud, Shinnare: tak jasne ze to muze mit legalne, ale pochybuju ze by dostal v 18 vyjimku na automat.

Mimochodem dalsi "clanek", ala prevezmem zpravu z CTK a sup s tim na web, a nejak se obtezovat zjistit k tomu vice ani napad, hlavne ze jsme flakli nejakou fotku k tomu. Ja takhle delat praci, tak jsem uz bez prace...

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/v-ob ... idi-123308

SmrtihlavMAGOR: Jo jeste me tak napadlo u takovyhleho nahaneni jak pises, ze je slyset strelba: to musi byt dost blby, aby paki nekdo nechytil nejakou zbloudilou strelu treba doma nebo na zahrade :(

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 797

Příspěvek#12 » čtv 8. říj 2020, 07:07

No jo, ale já jsem nikde nenašel, že měl automat. Média tomu hovno rozumí a všechny kosy jsou pro ně "samopal". Dávkami už po něm mohli kropit chlapci ze zásahovky.

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 797

Příspěvek#13 » čtv 8. říj 2020, 07:07

No jo, ale já jsem nikde nenašel, že měl automat. Média tomu hovno rozumí a všechny kosy jsou pro ně "samopal". Dávkami už po něm mohli kropit chlapci ze zásahovky.

Edit: super, odeslalo se to 2x. Omlouvám se.

Uživatelský avatar
SmrtihlavMAGOR
Příspěvky: 152

Příspěvek#14 » čtv 8. říj 2020, 08:17

Neshody v rodině , alkohol, otec myslivec a střelec, 58. dávkou



pavelg
Příspěvky: 3068

Příspěvek#15 » čtv 8. říj 2020, 08:26

58 dávkou - výjimka nebo černota?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 44 hostů