policista postřelil psa - Cheb

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy
Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#1 » čtv 17. pro 2020, 11:10


Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#2 » čtv 17. pro 2020, 11:56

To jsou nějaký ukrajinský fetky ne ?
Chudák pes, mít pána takovýho kreténa ...

No, oni mu to úředníci ještě napálí ...

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#3 » čtv 17. pro 2020, 11:59

jestli máš čas koukni na ta videa i se zvukem



ondrush
Příspěvky: 290

Příspěvek#4 » čtv 17. pro 2020, 12:56

video som pustil, Destructorovu reakciu by som poupravil:

To jsou nějaký ruský fetky ne ?
Chudák pes, mít pána takovýho kreténa ...




A!a
Příspěvky: 11

Příspěvek#6 » čtv 17. pro 2020, 17:41

Pes to prý naštěstí přežil.

Za mě tedy rozhodně nepřiměřené. POchybuji, že ten pes útočil a kousal. Asi si policista hrál na demokracii rozdávajíc U.S.A. A to , že ten "policista" nechá trpět to zvíře se slovy: "Nenechám se pokousat.. " to mě teda dostalo. Nehnul ani brvou. Ten naříkající pes mi rval uši. Trpící zvířata fakt nesnesu.

Na druhou stranu, pokud budu něco řešit s policí , tak nenechám psa volně běhat.



aToM
Příspěvky: 498

Příspěvek#7 » čtv 17. pro 2020, 17:45

Policajt není povinnen snášet žvýkání svého lýtka hafíkem. Navíc když do toho řeší dva sjeté kousky.



A!a
Příspěvky: 11

Příspěvek#8 » čtv 17. pro 2020, 17:50

A jak víš , že mu žvýkal lýtko? Vsadím se , že ten ovčák se před policistou zastavil a štěkal. Tady prostě není USA , aby střílel po každé "domnělé" hrozbě.

Navíc nikde jsem neviděl, že by psa štval na policistu.



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#9 » čtv 17. pro 2020, 17:56

A!a píše:že ten "policista" nechá trpět to zvíře se slovy: "Nenechám se pokousat.. " to mě teda dostalo.

"Nenechám se pokousat" je ale přesně reakce, kterou bych od trénovaného policisty čekal. On nemůže na sobě zkoušet, jestli si pes chce jen hrát, nebo je vycvičený k zabíjení. Za utrpení psa je bohužel odpovědný jeho majitel, ne policista.



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#10 » čtv 17. pro 2020, 18:00

Fanatičtí pejskaři jsou nejlepší...

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#11 » čtv 17. pro 2020, 18:03

Kdo je A!a?? Nějakej dříve zabanovanej máčo? Máš ale pravdu. Tady není USA. To by byl pes už na kusy a páníček taky. Všichni policajti kolem by měli prázdné zásobníky a uklidova ceta by ten bordel jen smetla.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#12 » čtv 17. pro 2020, 18:04

A!a píše:A jak víš , že mu žvýkal lýtko? Vsadím se , že ten ovčák se před policistou zastavil a štěkal. Tady prostě není USA , aby střílel po každé "domnělé" hrozbě.

Navíc nikde jsem neviděl, že by psa štval na policistu.


To myslíš vážně? Co mám čekat od cizího psa, který je na volno a štěká na mě? Budu se s ním snažit domluvit? Začnu se s ním mazlit?
Neuvázaný pes, zřejmě vlčák, tedy žádný mikro pudl, navíc na videu vůbec není přesně zachycena situace, kdy policista střílel, takže vůbec nevíš, co se stalo, zda pes opravdu z nějakého důvodu nezútočil. IMHO vyřešeno OK, navíc stačil 1 výstřel, nedošlo k zranění nikoho jiného.
Za mě toto rozhodně nebyla žádná "domnělá hrozba", jak uvádíš.



xbran
Příspěvky: 207

Příspěvek#13 » čtv 17. pro 2020, 18:08

naprosto v poradku - ted jeste toho pana majitele zazalovat (krome jineho) z tyrani zvirat



A!a
Příspěvky: 11

Příspěvek#14 » čtv 17. pro 2020, 18:21

Chtěl bych vidět Vás, kdyby tam trpěli Vaši psi.
A teď do mě se slovy , že Vy byste psa nikdy nenechali pobíhat. Ono se totiž nemůže stát , že proběhne brankou brankou a nebo se vyškubne z ruky.

Né, nebyl jsem nikdy zabanován. Jen jsem v podstatě neměl potřebu reagovat .



A!a
Příspěvky: 11

Příspěvek#15 » čtv 17. pro 2020, 18:31

Doufám, že už je policista v civilu.

Mohl to úplně stejně zahrát , jako ten strážník policie, který měl mnohem větší důvod ke střelbě. A to když bránil matku, která byla na zemi. Moc pěkně popsal danou situaci, že nechtěl rovnou zastřelit živou bytost. Asi byl lépe připravený a cvičený než příslušník PČR.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti