Muž na Nymbursku na sobě vyzkoušel neprůstřelnou vestu

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy


aToM
Příspěvky: 498

Příspěvek#16 » úte 2. úno 2021, 18:19

Podle policistů šlo o taktickou vestu. Ta ho však neochránila a muž začal masivně krvácet.



lukascamel
Příspěvky: 4

Příspěvek#17 » úte 2. úno 2021, 18:51

Blesk píše, že vesta byla taktická a pistole flobertka. Tak snad to ani nebyl držitel ZP.



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#18 » úte 2. úno 2021, 20:27

No, ze by legalni flobertka zpusobila skrz vestu nejake vazne zraneni na hrudniku, se mi nezda...

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#19 » stř 3. úno 2021, 07:41

Téma přesunuto do "Událostí".

Uživatelský avatar
DZimmy
Příspěvky: 205

Příspěvek#20 » stř 3. úno 2021, 08:32

Včera jsem to taky četl a setsakramentsky jsem se držel, abych to sem nedal. :)

Ale k věci - pořád není vyloučeno, že v tom není cizí zavinění. Tak trošku v to doufám, protože jestli to fakt udělal sám a dobrovolně, tak to potěš koště. Možná že by před zažádáním o ZP měl být povinný alespoň IQ test.
P.S. Vím, že součástí psychotestů je iq test. Alespoň já to tak měl.

EDIT: To s tou flobertkou jsem přehlédl. Tak beru poslední větu zpět. :P Celý je to divný...

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#21 » čtv 4. úno 2021, 10:46

Ahoj, oni někteří novináři asi neví o čem píší a co bylo použito,
taktická vesta nerovná se neprůstřelná vesta, taktickou vestu měli v reportáži v TV, když dělali ilustrační scénky
Já si myslel, že prostě koupil nějakou prošlou kevlarku a střelil se třeba LUGREM
Ale: ".. Použil k tomu legálně držený revolver zvaný flobertka. Spoušť pravděpodobně zmáčkl sám a k překvapení jeho i dalších svědků střela pronikla do hrudi. Muž začal masivně krvácet..."



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#22 » pát 5. úno 2021, 08:33

https://nymbursky.denik.cz/zlociny-a-so ... 10202.html

Pravděpodobně pod vlivem, flobertka (nově C-I tak třeba těch mamlasů ubude, i když je to pořád bohužel bez ZP) a vesta, která rozhodně nebyla balistická. Super PR pro všechny, co mají ZP a jiné zbraně než D. Kdo by ho chtěl bránit, uvědomte si, že veřejnost nerozliší mezi opilcem s D a odpovědnou osobou se ZP a pistolí B.



Michal1
Příspěvky: 85

Příspěvek#23 » stř 10. úno 2021, 00:42

Takže to byl naprostý retard, co přišel k nějaké vestě, neznalý ničeho si "myslel" že jsou všechny neprůstřelné. Když svůj intelekt ještě vylepšil alkoholem, nenapadlo ho nic lepšího, než ty domnělé vlastnosti vyzkoušet na sobě pravděpodobně přiložením hlavně na vestu a výstřelem do břicha. Jenže textil nezastavil ani slabou 4mm flobertku. Stejně vážné zranění by si tímto způsobem přivodil nejspíš i plynovkou.

Některé věci se prostě musí stát, protože kdybych si to vymyslel jako vtip, nikdo by se tomu ani nezasmál, jak moc je to blbé.

Není náhoda, že plynovky a flobertky si často pořizují lidé, kteří z dobrých důvodů nejsou schopni získat zbroják.



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#24 » stř 10. úno 2021, 08:03

Nebo si poridil nosic platu, byl uspokojen jejim vzhledem, ale neprecetl si, ze tam musi koupit plat

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#25 » stř 10. úno 2021, 08:04

No a tak jako 99,99% všech případů se ze senzace zase vyklubala úplná blbina. Všechny novináře co o tom nepravdivě informovali bych zpráskal potěhem veřejně na náměstí.

Uživatelský avatar
Milkyway
Příspěvky: 281

Příspěvek#26 » stř 10. úno 2021, 08:41

Uživatel. Chtěl důvod k reklamaci a má ho!



schurl45
Příspěvky: 15

Příspěvek#27 » stř 10. úno 2021, 09:25


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů