Tak to je střelec ...

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy
Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 689

Příspěvek#1 » stř 3. led 2024, 16:48

Pardon, ale tohle jsem sem musel dát. :lol:

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-maj ... y-40456058



vvitty
Příspěvky: 231

Příspěvek#2 » stř 3. led 2024, 17:05

No to je hlavne debil.



Fire_RR
Příspěvky: 3

Příspěvek#3 » stř 3. led 2024, 17:17

:? Ještě pár takovejhle lobotomu a chytne se toho nějaká “chytrá hlava” z vedení státu a budem dělat zbroják s psychotestama i na kapslíkovky.

Uživatelský avatar
stalin
Příspěvky: 39

Příspěvek#4 » stř 3. led 2024, 17:36

Pane Bože, to je retard! Lepší čas si na podobnej výstup fakt vybrat nemohl :roll:



JirkaCV
Příspěvky: 1552

Příspěvek#5 » stř 3. led 2024, 17:55

Aspoň nebyl ožralej. To by bylo ještě horší.



franta599
Příspěvky: 643

Příspěvek#6 » stř 3. led 2024, 18:13

JirkaCV píše:Aspoň nebyl ožralej. To by bylo ještě horší.


teoreticky ano, ale prakticky se ukazalo že je to dement i za střizliva a nemusí byt ožralej :shock: :shock:

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 799

Příspěvek#7 » stř 3. led 2024, 18:19

Já to teda vidím opačně. Kdyby byl nachcanej na sračky, tak ho aspoň trochu omlouvá ten chlast a ztráta kontroly sám nad sebou. Ale za střízliva a ještě s argumentem, že mu to přijde bezpečnější než petardy? Tvl si snad dělá prdel, ne?



mission
Příspěvky: 280

Příspěvek#8 » stř 3. led 2024, 18:31

přesně jak píše Sud. Vyvádět za střízliva taková zvěrstva, navíc ho "neomlouvá" ani mladická nerozvážnost, když mu je 54. Na druhou stranu, podělal si to dokonale - přišel o všechno a ještě dostane naděleno za výtržnictví, dobře mu tak.



JirkaCV
Příspěvky: 1552

Příspěvek#9 » stř 3. led 2024, 18:37

Kdyby běhal po parku s AR15 ožralej, to by bylo lepší? To by veřejnost brala líp?
Připadá mi to jako jeden výrok z východu. Myslel jsem to dobře, dopadlo to jako vždycky.

EDIT: Mimochodem, jestli nemá jiný flastr, tak je to přestupek a o zbroják nejspíš nepřijde.



mission
Příspěvky: 280

Příspěvek#10 » stř 3. led 2024, 18:46

jaká myslíš, že je "horší" varianta:

a) člověk podnapilej jak zákon káže běhá po sídlišti a slaví 2024 střelbou slepými
b) člověk střízlivý s 0 promile dělá to samé

pro mne je teda větší magor ten z varianty b), protože ten podnapilej až vystřízliví, si může uvědomit, co za pí*****u to provedl, kdežto ten z varianty b) je debil bez jakékoliv pochybnosti.



Carloss
Příspěvky: 2942

Příspěvek#11 » stř 3. led 2024, 18:52

Přesně to totiž znamená "jak zákon káže". Kdysi totiž opilost nad určitou míru byla považována za stav, kdy nad sebou jedinec ztrácí kontrolu. 5ili nebyl trestán za skutek, ale za opilství.



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#12 » stř 3. led 2024, 18:53

Tak je třeba si uvědomit, že ve finále, pominu-li nějaké technické aspekty řešení je rozdíl mezi expanzní zbraní a ostrou při použití stejného slepáku jen cár papíru. Řeší toto někdo s takovým zaujetím např. na různých KVH akcích nebo armádních předváděčkách apod? Tam taky stojí okolo spousta lidí a ještě tomu tleskají. Nedávno se objevil magor, udělal průser a teď se z toho bude těžit ještě bůhví jak dlouho. Co až se objeví další magor a pak další....a budou se objevovat, doba je k tomu přívětivá to je jisté. Takže jasně, jedná se nejspíš o přestupek, když už se to rozhodl někdo řešit jinak než domluvou. Ale z hlediska lidského a s přihlédnutím k silvestrovské oslavě, kdy byl snad nějaký kravál po celé generace tak nějak tolerován, kam ta společnost spěje :roll:



Carloss
Příspěvky: 2942

Příspěvek#13 » stř 3. led 2024, 18:55

Já ovšem přemejšlim, jakej paragraf vlastně porušil.



mission
Příspěvky: 280

Příspěvek#14 » stř 3. led 2024, 18:59

§ 358 TZ a to není přestupek, jak se tu někdo snaží naznačovat...

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4579

Příspěvek#15 » stř 3. led 2024, 19:04

Mission : Co z toho znění paragrafu porušil?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host