Z obchodu se zbraněmi vylétla kulka. Minula dítě v autě

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy
Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#16 » sob 21. pro 2013, 21:15

Zaručeně to nepoznáš. To už je holt riziko. Určitě bych ale chtěl někoho s praxí a po přijetí bych ho ještě dost dlouho bedlivě pozoroval a sledoval. Ideálně bych si ale ten obchod vedl sám. Vzpomínám na slova jednoho instruktora: "Pokud jde o zbraně, nikdy nikomu nevěř!"



david33
Příspěvky: 179

Příspěvek#17 » sob 21. pro 2013, 21:21

frantisekkozisek píše:Tak si představ, že máš obchod se zbraněma a sháníš do něj prodavače. Jak zaručeně poznáš, že není pako?
třeba jak dlouho ma zbojní prukaz osobní pohovor zkušenosti a tak třeba si to moc maluju sam nemam zbrojní prukaz moc dlouho ale mezi zbraněma sem vyrůstal i když mi někdo podaval zbraň že je bezpečna tak si ji sam zkontruluju jednoduchy pravidlo jen si nedokažu představit kdyby to miminko trefilo věřtemi že by to vyvolalo hysterii mezi lidmi že po ulici chodí spoustu ozbrojenech lidí ktery nezvladaj sve zbraně a člověk by jim to neměl za zle tleskam že se nilkdo nepřišel o život

Uživatelský avatar
staM
Příspěvky: 274

Příspěvek#18 » sob 21. pro 2013, 21:53

Ano,ano.Majiteli obchodu sebrat licenci pro obchodování se zbraněmi.Kvelb zapečetit a zapáskovat do vyšetření celé záležitosti.Prodavače do cely předběžného zadržení.
Chlapi neblbněte,to jste ztratili soudnost?

Co třeba posadit do té cely taky majitele.Mohl by tam zpytovat svědomí proč si dovolil zaměstnat takového joudu.Pak mu naložit rok galejí.
Nebo radši dva za to že joudu včas neodhalil.Tedy jestli to nebyl on sám.

Tak mě napadá,co třeba odebírat živnosťáky všem autodopravcům jejihž zaměstnanec způsobí autonehodu?



david33:
Blahopřeji k výročí 26 dnů držení ZP.



david33
Příspěvky: 179

Příspěvek#19 » sob 21. pro 2013, 22:13

staM " děkuju ;) :lol: to víš jsou to jen obavy sřelectví je čim dal tim naročnější jak legislativně tak finančně. Nehody na TV nova už netahnou ty jsou každy den ale střelba to je sousto tak aby se toho někdo nechytil :(



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#20 » ned 22. pro 2013, 02:16

Já teda nevím, ale moc informací, co se v prodejně dělo nevím, vy snad jo ?
Raději bych dělal úsudek, až po zveřejnění všech informací. Co když např. střílel zákazník v prodejně z vlastní zbraně ? TV ZNova, nám to asi po pravdě nezveřejní, nebo se mýlím ?

Uživatelský avatar
jamira
Příspěvky: 301

Příspěvek#21 » ned 22. pro 2013, 08:19

Právě, že trochu minimální soudnosti mám, tak jsem napsal co jsem napsal na předchozí straně. Vy, co obhajujete méně tvrdý přístup - jak by jste psali a hlavně, co by se vám honilo v hlavě, ve vašem nitru, kdyby to dopadlo o zlomek sekundy jinak? Sáhněte si do svědomí, prosím! A je vám doufám jasné, že kdyby to dopadlo jinak, tak se asi "ledy" pohnou a bude to mít důsledky pro nás pro všechny...



Jan Jeni
Příspěvky: 156

Příspěvek#22 » ned 22. pro 2013, 19:43

Já osobně si myslím že tohle by se nikdy neměhlo stát ,ale dát ostrý naboj v prodejně do pistole či čeho je opravdu zhovadilost !!!!!Sám nenosím ani náboj v komoře tak nevím asi by se měl pan prodavač nad sebou zamyslet a stydět se za to jekaj je trubec!!!

Uživatelský avatar
IvosC
Příspěvky: 255

Příspěvek#23 » ned 22. pro 2013, 21:04

Já v komoře nosím, ale nikdy by mne nenapadlo požadovat ukázku nabíjení s ostrými, tím spíš, že na to by i sušilky plně vyhovovaly (když už bych to chtěl kdovíproč vidět) ... ale jak už bylo výše napsáno, víme o tom jen to, co napsaly novinářské onuce, takže to klidně mohlo být celé i zcela jinak :oops:



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#24 » pon 23. pro 2013, 01:37

Jasně, se vším souhlasím, v obchodě má být náboj opravdu, jen v krabičce !
Zatím stále ale nevíme co se tam vlastně stalo, proto nebudu a nechci dělat žádné závěry !

Uživatelský avatar
Urdo von Fuj
Příspěvky: 345

Příspěvek#25 » pon 23. pro 2013, 07:50

nepřestane mne udivovat jak rychle dokážete, někdy i seriozní téma, přeměnit v diskuzi ala novinky.cz

Jestli bychom neměli začít udělovat Věra Pohlová Award
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů