Zelený sport opět v médiích

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy


robobo
Příspěvky: 6

Příspěvek#61 » čtv 19. úno 2015, 09:45

Boudy píše:Hejtman by neměl podávat informace, které nejsou podloženy fakty/důkazy - viz jeho tvrzení o devíti paletách semtexu (pozná prd, a to, že je napsáno na bedně SEMTEX nemusí znamenat vůbec nic - třeba to tam měl majitel aby imponoval svým obchodním partnerům). Následně se mluvilo o 50ti kilech. No a nakonec to vezou do laboratoře zjistit, co to je. Hetman má maximálně sdělit, že při zvýšeném počtu kontrol došlo k důvodným pochybnostem a proto musí být učiněny tyto a tyto kroky. Protože je nyní známo i široké veřejnosti, že zde tyto předměty jsou, musí být pod dozorem policie.
jakmile budou známy další zkutečnosti, bude tisk informován.

Žádný osočování, korektní vystupování a ne populistické kecy ...


Naprosto souhlasím. Člověk v jeho pozici (navíc, když se v politice již nějakou dobu pohybuje), by měl mít elementární cit pro to, co může říci do televize a nešpinit si ústa pouze tím, co SLYŠEL a nemá podložené. Rozdíl mezi vystupování pana hejtmana a ministra Chovance (viz včera rozhovor na čt24) je markantní.

Uživatelský avatar
Boudy
Příspěvky: 175

Příspěvek#62 » čtv 19. úno 2015, 09:55

Jen pro sfinxe - co kam sahá? Výbuch ve Vrběticích měl něco maskovat? Hmmm. Pokud chceš za vším vidět špatné věci, tak spíš napiš : naštěstí ten výbuch odkryl všechny špatnosti. Já se z toho neraduji, nestane v zásadě nic. Asi bude větší dohled = větší náklady na ten dohled a plnění většího dohledu = dotkne se to i ceny pro koncového spotřebitele a navíc se populisticky bude křičet, že by nic takového neměl mít obyčejný člověk. A hon na čarodějnice umí napáchat opravdu hodně křivd a špatností ...



franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#63 » čtv 19. úno 2015, 10:58

tohle je sice pravda že odhalil nejaké špatnosti ale podle pyrotechnika na miste je takřka nemožné aby to bouchlo samo od sebe.. Neco se prodalo a ted už to nikdo nespočítá jednoduché

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#64 » čtv 19. úno 2015, 12:30

možná je spíš nasnadě otázka co bylo ve Vrběticích navíc než co tam chybělo, jakékoli firmě..... pánové nevím jaké máte osobní zkušenosti s médii - faktem je, že reportáž může skutečnosti odpovídat velice málo (tím myslím ten rozhovor hejtmana), je fakt, že tak jak byl podán vyzněl dost osobně ale jaké informace v tu chvíli měl nevíme nikdo... to, že je prováděna expertiza včetně chemické analýzy podezřelých látek je přece rutinní postup, ono se tam mluví snad každý den jinak, pokud jsem si mohl všimnout, takže uvidíme, co tam vlastně bylo a co ne

Uživatelský avatar
Boudy
Příspěvky: 175

Příspěvek#65 » čtv 19. úno 2015, 12:41

to nikdo nezpochybňuje - jen jde o to, že vrcholný představitel kraje by měl být korektní a v těchto případech mluvit méně znamená lépe.

Je to jako u prezidenta- jeden den se domlouvají na MOŽNOSTI vyslání nemocnice do Sýrie a on druhý den mluví k médiím o tom, že vyšleme ...

Prostě sice to část lidí bere jako přednost, rozumně myslící to hodnotí jako minimálně kontroverzní ...



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#66 » čtv 19. úno 2015, 15:59

No, shrňme si to. Hejtman řekl, že "tu informaci taky slyšel". On nepotvrdil že tam opravdu je, ani nepotvrdil že není. Pro mě ta informace pouze tu hodnotu, že on má podobný zdroj informací jako ta novinářka :-D. Samozřejmě by bylo korektní říct, že se k tomu zatím nemůže vyjádřit protože stále probíhají úkony a bla bla bla. Ale na druhou stranu těžce nekorektní taky nebyl...

Uživatelský avatar
Boudy
Příspěvky: 175

Příspěvek#67 » čtv 19. úno 2015, 17:08

Xerxes - není důvod jej hájit - já viděl reportáž a tam říkal, že tam stál a bylo tam bylo (viděl) 9 palet semtexu. To že jsi viděl reportáž, až mu poradili, že by neměl kecat o něčem, čemu nerozumí je sice možné, ale tím jej neobhajuj. Jen aby nedošlo k mýlce - já ZS nijak nehájím- počkejme na výsledek-, ale bulvarizace médií mě opravdu štve ...



tom38
Příspěvky: 56

Příspěvek#68 » čtv 19. úno 2015, 20:32

Citace ze stránek ZS:
Třicet policistů a dva speciálně vycvičení psi, dnes celý den hledalo v pěti objektech( našich prostorách) devět palet semtexu, u kterých náš pan hejtman nedávno osobně stál. A nic. Zítra zbývají už jen poslední dva objekty a potom asi bude muset voličům-poplatníkům něco vysvětlit. Možná si třeba jen spletl Slatinu s Rybitvím.


A já ještě připojím "odposlechnutý" komentář jednoho z policistů: "To bude prdel, až to budeme všechno vracet." ;)

Mně to už od začátku připadá jako uražená ješitnost pana hejtmana a průběh celé komedie mě v tom jen utvrzuje!



glock69
Příspěvky: 184

Příspěvek#69 » čtv 19. úno 2015, 20:48

To víš, někdo si dovolil nesplnit hejtmanovo přání ...



david33
Příspěvky: 179

Příspěvek#70 » úte 24. úno 2015, 20:05

toto tema je pro media mrtvy i když by našli ve skladě atomovku



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#71 » úte 24. úno 2015, 21:40

Ten chlap je fakt provokatér :D

Na hlavní stránce připíchnul fotku ze skladu s paletou semtexu (energy drinku - možná se inspiroval fórkem na 3 str.) a k tomu komentář:

Domovní prohlídky včera skončily, na samotný závěr našel plk. Jan Š. (krajský ředitel) ve skladu munice celou paletu Semtexu. Zítra ho začneme rozdávat zákazníkům, kteří nás v sídle firmy navštíví, ať v tom nelítáme sami. Pokud bude vaše dobírková objednávka tzv.na krabici, šoupneme vám Semtex i do vaší objednávky, tak se prosím nelekněte a zodpovědně ho zlikvidujte. Jelikož se nám Živnostenský úřad už konečně ,,vycenil", a my víme na čem jsme, rozpustili jsme vytvořenou rezervu a pro letošní rok snížili poštovné ze 180kč na 100kč( Slovensko z 500kč na 300kč).



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#72 » úte 24. úno 2015, 22:31

No, už jsme to tady rozebírali, prostě pan Rudolf leží v žaludku mnoha lidem a jeho zisky z prodeje zbraní ještě více ! Včera média napsala, že nedošlo k pochybení z reklamy Zeleného sportu, dnes byla zveřejněna pokuta 75 000 Kč !!! Není to opravdu trochu úsměvné !!!

Pánové politici, pokud nic nevyšetříte, odejděte !!!

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#73 » stř 25. úno 2015, 15:41

Bohulibý: Média napsala, že ZS reklamou neporušil zákon, ale dostal pokutu, protože reklama odporuje dobrým mravům. Pokutu udělila nějaká samozvaná komise, nikoli soud. Bavíme se o dvou různých věcech.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#74 » stř 25. úno 2015, 23:33

Jj, máš pravdu, rychle jsem si to vyložil a špatně, díky.



tom38
Příspěvky: 56

Příspěvek#75 » čtv 26. úno 2015, 16:23

Policie sice případ vyšetřuje, nikoho zatím neobvinila, přičemž kdyby to bylo tak horké, už by asi něco vytáhli.......a tak nám to asi pomalu vyšumí......
http://pardubice.idnes.cz/sklad-ve-slat ... zpravy_jah

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů