Začátek soudu s policisty a řidičem z Plzně

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy
Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#91 » sob 5. led 2019, 20:45

Tak koukám, že se někteří "inteligentní" komentátoři z "hovínek.cz" přesunuli sem. A hned s konspirační teorií a s čísly vycucanými z pr.... ať si každý dosadí dle svého, obhajujíc je nadsázkou. :roll:



Hujer Viktor
Příspěvky: 328

Příspěvek#92 » sob 5. led 2019, 21:56

když odvolací soud má podobný názor jak polovina lidí tady, tak jsme najednou na "hovínkách"
nejhorší pro policii je, když si začnou myslet, že pro ně zákony neplatí a nejhorší službu pro polici dělají ti co chování, jako předveli ti dva "policisté" omlouvají.
kdyby skončili oba bez auta a v uniforme strážmistra tak na 3 měsíce a ten druhý na 1/2 roku, tak budu policii obhajovat taky, ale pokud nejsou po takto podařeném zákroku nijak potrestáni a musí se to medializovat a jít k soudu, tak je u policie cosi špatně

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#93 » sob 5. led 2019, 22:18

cetl jsi vubec proc to krajskej poslal zpatky? Nikde nevidim ze by krajskej mel podobnej nazor jako vy...



milanvpg
Příspěvky: 88

Příspěvek#94 » ned 6. led 2019, 07:30

Házet špínu? Myslíš gumoléčba, houpací kůň, inteligent, dement, hysterická dámička a tak?
Reagoval jsem na trzení “svedci rekli, ze k zadnymu napadeni nedoslo”, což tedy pořád v tvém postu nevidím.
Zajímal mě hlavně názor na ty zmínky o střílení, ale asi je lepší a zábavnější dohadovat o existenci nebo neexistenci napadeni a ohrožení neohrožení a urážet ostatní.
A mě už to nebaví, počkám si, jak to dopadne..

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#95 » pát 13. zář 2019, 07:08


Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#96 » pát 13. zář 2019, 10:43

Třeba jste to už zde řešili, ale napadlo mě, co by dělali políši z mercedesu, kdyby na ně civil tasil pistol a rovnou je střelil. Podle mě nutná obrana (šel ke mě cizí chlap civil, vypadal že mi chce ublížit, měl pistol, mířil zhruba mým směrem, nadával mi a blížil se, měl jsem ohromný strach.)



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#97 » pát 13. zář 2019, 10:52

audis: taky mne to už napadlo. Protože oba ještě k tomu vypadali spíš jako mafoši než jako policie. A k tomu ještě z linky 158 tomu řidiči prý řekli, že toto určitě není auto policie...



Hujer Viktor
Příspěvky: 328

Příspěvek#98 » pát 13. zář 2019, 14:40

střílet po kurva kundě se nesmí. vždyť vlastně nic špatného neudělala jen vyhrožovala pistolí a praštila jen trošičku, jen na malou modřinku. jen malilinkatej přestupek.

jen nechápu, jakto že tomu trotlovi z ústí hrozí až 8 let. asi nekřičel dost nahlas sprostá slova a ani nikoho nepraštil

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#99 » pát 13. zář 2019, 19:40

To jsou přeci naprosto odlišný příběhy, co nechápeš na tom, že co je dovoleno ... , ... volovi?



Pavluso
Příspěvky: 213

Příspěvek#100 » ned 15. zář 2019, 16:48

Je tu jedna věc na kterou nikdo nepřemýšlí....
A to je velmi negativní reklama pro policii....
- Slavotínek s Kámošem "Tasej kvéry a kunděj"
- Policajt z ciziny s modrými majáky kasíruje peníze
- Vyholená palice s vousama co vypadá jako "Tona-Hluněmec" fackuje na služebně kluka
a plus stará zaležitost U.Brod...

Místo aby tihle maníci když už nebudou odsouzeni... tak byli vyhozeni bez nároku na rentu.... tak se to zamete. Tím pádem ta část veřejnosti co měla na policisty kladný nebo neutrální názor je má za POVL!!!

Sama sebe policie degraduje.

Mladí lidé tam nechtějí a ani tam nepůjdou a krize v tomto sboru se prohloubí.....

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů