Zákrok policie proti bezohlednému motorkáři

Diskuse o nestřeleckých událostech všeho druhu
Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#1 » pon 8. zář 2014, 14:09

http://www.novinky.cz/krimi/347115-neov ... -zemi.html

Názorná ukázka toho, jak to vypadá, když se u nás za pomoci médií dělá z gaunera oběť a ze slušného člověka zase gauner.



lanasxxx
Příspěvky: 104

Příspěvek#2 » pon 8. zář 2014, 14:34

Slusnej clovek nekope do cloveka,kdyz lezi na zemi! Protoze to udela jen hyjena a nebo cikani!



Matt_CZE
Příspěvky: 101

Příspěvek#3 » pon 8. zář 2014, 14:41

Mobstere, nejsi ty od PČR? Pochopitelně neměl ujíždět, už vůbec neměl co dělat na motorce, na kterou nemá papíry.
Ale kopat do někoho po bouračce, kterou způsobili ještě oni sami...??? Jako fakt?

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#4 » pon 8. zář 2014, 14:45

Slušnej člověk nejezdí na motorce bez papírů a neujíždí před policií, protože ví, že tím může někoho ohrozit. Policajtovi malinko ujely nervy, ale myslím, že to se dá pochopit, vzhledem k tomu, že ho ten blb mohl chvíli před tím zabít.

Matt_CZE: Neříkám, že do něj měli kopat, ale kdyby neujížděl, nestalo by se to. Mimochodem, čímže oni způsobili nehodu? Pokud vím, tak nehodu způsobil on.

Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#5 » pon 8. zář 2014, 14:53

Pochopit se to nedá a ten člověk má od policajtů vyletět bez náhrady a bez výsluhy.



lanasxxx
Příspěvky: 104

Příspěvek#6 » pon 8. zář 2014, 15:17

Je mi 31 pracuju 10 let u MP, od 12 let na fichtlovi jsem jezdil na chalupe po vesnici,prevazne po poli,ale i silnici. Kdyz me zastavili policiste tak mi vypustili kola nebo zahodili fajfku!Myslim si,ze kazdej kdo mel normalni detstvi okusil jizdu bez ridicaku,ikdyz to je protipravni.
Ale to,ze ho srazej autem budiz....to se da,pokud jim ujizdel. Ale pokud ho na zemi kopne a mlati do hlavy,tak ten policajt v uniforme nema co delat!Protoze kopani do cloveka,ktery lezi a nemuze se branit je vec co se neda omluvit!!!A je to mnohem horsi nez jezdit na motorce bez papiru!!



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#7 » pon 8. zář 2014, 15:21

To jsou zase hlašky... Pokud nekdo ujizdi, tak dostane naloženo, to plati odedávna. Honička v aute po mestě je tak neuvěřitelně stresujici záležitost, že človek který to nezažil, nevi o čem je řeč. A jak je znamo, adrenalin se musi vybit, obzvláště když přitom havarujeme. Nebo snad čekate, že si s člověkem který ohrožoval všechny kolem a vy jste kvuli němu riskovali zranění, nebo život date cigarko a otcovsky ho napomenete: "Ty jsi ale bakanej, tak už to nedělej!" :-) Pokud jde o nehodu, během pronasledovani neustale jedete na hranici nehody, protože tak jede i pachatel a pokud pojedete s ohledem na maximalni bezpečnost, mužete ujiždějicim maximálně zamavat šatečkem... Pobavil me "odbornik na problematiku" ktery mluvil o způsobu otačeni pachatele, jako o lamani vazu... Ručim vam za to, že timto zpusobem se pachatele přetači zcela běžně už řadu let, protože nějake paky na ruku z Aikida, funguji možna v tělocvične, ale na ulici ne. Jestli tomu nekdo neveři, rad mu na prvnim losim závodě udělám figuranta a muže to vyzkoušet v realu. Abych ušetřil čas případným tazatelům, ano jsem policista, už víc než 15 let.



lanasxxx
Příspěvky: 104

Příspěvek#8 » pon 8. zář 2014, 15:31

Pokud jsi 15 let policista tak mi napis jeden jedinej ZAKONEJ duvod proc kopnout leziciho na zemi a jeste mu dat dve pesti do hlavy.

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#9 » pon 8. zář 2014, 15:44

lanasxxx píše:Je mi 31 pracuju 10 let u MP, od 12 let na fichtlovi jsem jezdil na chalupe po vesnici,prevazne po poli,ale i silnici. Kdyz me zastavili policiste tak mi vypustili kola nebo zahodili fajfku!Myslim si,ze kazdej kdo mel normalni detstvi okusil jizdu bez ridicaku,ikdyz to je protipravni.


Já jsem teda bez řidičáku nejezdil ani na motorce. Ale dobře, dejme tomu. Ujíždět ale před policií (když ti navíc za řízení bez papírů nehrozí prakticky žádný postih) a bezdůvodně ohrožovat ostatní účastníky silničního provozu svou riskantní jízdou, to už přece není klukovina, ne?!

Oni jenom chránili ostatní a sami při tom riskovali svoje zdraví a svoje životy (a podle toho, jak se ten policajt držel za hlavu, tak se při tom nárazu nejspíš docela praštil - možná proto ta přehnaná reakce). Ale tady se člověk nikomu nezavděčí. Kdyby ho nechali pokračovat a on by o kus dál někoho srazil, tak by zase měli na talíři to, že ho nedokázali zastavit včas.



lanasxxx
Příspěvky: 104

Příspěvek#10 » pon 8. zář 2014, 15:56

Je fakt,ze nekoho uderit v afektu je uderit v afektu. Ale jinak od trestani jsou tu soudy ne policiste.



franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#11 » pon 8. zář 2014, 15:58

policistovy ulítly nervy ale tohle bych bral jako vysvetleni aby to přište nedelal neuznávam jakýkoli práva gaunerua techco ohrožujou jiny lidi pokud už ohrožuje musi počitat s tim že s nim nebude zachazeno jako se slušnym človekem to se u nas šmejdum libi dělaji svin..ny kradou ublizuji ostatim a kdyyž se jim to nepovede a nekdo je chytit tak "no chytli jste mi a co ja stim opovaž se na me sahnout ja mam práva!! " to že sam nedodržuju pravidla a co hlavne že mám práva ....



Bax
Příspěvky: 42

Příspěvek#12 » pon 8. zář 2014, 16:20

Kdoví co se dělo před tím, než ukazuje záznam z kamery. Přece kdyby zůstal mladík stát na parkovišti, tak mu nemůžou nic říct, ne?



dave-cz
Příspěvky: 106

Příspěvek#13 » pon 8. zář 2014, 17:28

Chip píše:Pokud nekdo ujizdi, tak dostane naloženo, to plati odedávna.

Dobré vědět, že se nejedná o pochybení jednotlivce, ale běžnou praxi.



Matt_CZE
Příspěvky: 101

Příspěvek#14 » pon 8. zář 2014, 18:18

Mobster: já ti nevím, možná tím, že ho smetla služební Octavie? :roll:
Je to samozřejmě kreténismus ujíždět, ale takhle bít ho taky nemuseli. Já nevim, no. Nezávidím pcr, je to svým způsobem nevěděčná práce, ale tento zásah mi prijde trochu přes čáru.

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#15 » pon 8. zář 2014, 18:58

Matt_CZE: Ty by ses mohl živit jako profesionální bavič, pokud jím tedy náhodou nejsi. :thumbup: Možná ho vůbec radši neměli pronásledovat a měli ho nechat v klidu odjet, ne? :lol:
Naposledy upravil(a) Mobster dne pon 8. zář 2014, 18:59, celkem upraveno 1 x.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti