CZ 85 Combat - vryp na závěru



matapat
Příspěvky: 2

Příspěvek#1 » stř 13. říj 2010, 20:09

Dobrý den,
koupil jsem si novou CZ85 Combat a protože jsem nováček, nechal jsem si v obchodě zbraň rozebrat a předvést, sám jsem si z ní pak vystřelil 30 nábojů. Se střelbou jsem byl spokojen a při rozborce jsem si já ani prodávající ničeho zvláštního nevšimli. O den později jsem si udělal sám rozborku a našel jsem na závěru takový zvláštní vryp, jakoby se v tom místě kov vydrolil nebo vyloupl, vizte fotografie. Netušíte někdo, z čeho by to mohlo být a je-li tento kaz na reklamaci? Nebo mám zkoušet střílet dál a reklamovat jen v případě, že se to bude zhoršovat, nebo se objeví závada funkčnosti pistole?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1012

Příspěvek#2 » stř 13. říj 2010, 20:47

Mám to tam taky (u SHADOWa), nic to není, je to kolíček držící drápek vytahovače. Jako zajištění proti vypadnutí to je roztemovaný důlčíkem nebo podobným nástrojem :? Háájgtechnodžííí CZUB :lol: :lol: :mrgreen:



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#3 » stř 13. říj 2010, 20:51

Pokud můžu soudit z obrázku tak tě můžu uklidnit, někdo při zajišťování kolíku vytahovače použil "větší kladivo" než bylo potřeba a možná i odseknul kousek materiálu. Na funkci by to nemělo mít vliv, snad jedině kdyby se ti začal ten kolík samovolně vysunovat. Můžeš zkusit na ten kolík z horní strany závěru vhodným nástrojem zatlačit ať máš jistotu, že skutečně drží, byla by škoda ztratit vytahovač.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1012

Příspěvek#4 » stř 13. říj 2010, 20:51

custm by Albert 003.jpg


Sorry za horší foto nějak se nemůžu zbavit odlesků blesku mého obstarožního fotoaparátu :roll:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#5 » stř 13. říj 2010, 21:11

Je to takhle lepší? :mrgreen:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1012

Příspěvek#6 » stř 13. říj 2010, 21:18

:shock: o ou... Tak to čumím :o .... Je vidět že spousta věcí při práci s počítačem mi stále zůstává velkou neznámou :oops:

Jinak "matapat" ať ti pistolka slouží ku spokojenosti ;)



matapat
Příspěvky: 2

Příspěvek#7 » stř 13. říj 2010, 21:21

Díky všem za odpovědi, uklidnilo mě to. Ten poněkud nesouměrný tvar díry mi na první pohled nepřipadal jako úmysl výrobce. :) A až nyní jsi si všiml, že i z horní strany závěru je malá dírka, do které je tento kolík zasunut, ta ovšem vypadá mnohem úhledněji.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#8 » stř 13. říj 2010, 22:01

Nahoru ten kolík neprotlačíš, takže se musí zajistit ze strany kde to není vidět. Někomu asi ujela ruka, jinak takhle (lépe) zajištěných kolíků a šroubků je ve zbrani víc a při záruční opravě většinou ve zbrojovce podle toho poznají, že se ve zbrani někdo vrtal. Případné zpětné nezajištění po laické rozborce je právě zdrojem většiny problémů.

Albert: nic co bys nezvládl, Acdsee 9 a práce na5 min. dá se to ale udělat i daleko lépe, toto bylo jen tak na rychlo.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů