CZ P10S (subcompact)



KapitánPacička
Příspěvky: 301

Příspěvek#181 » úte 13. dub 2021, 12:06

Diky za nazor, pekne napsane.
Jestli mas zasahy porad doleva, a jsi si jisty dobrym spoustenim, tak se niceho neboj a trosku posun hledi doprava, abys to vycentroval. Pomoci trojclenky si vypocitas o kolik to posunout, jestli mas zmereny tedy nastrel, o kolik ti to utika bokem. Ono to hledi treba neni ani presne na stredu, kdyz to v montovne nekdo usazoval ;)

Prave ze nad ni uvazuje kamos, ktery ma neco pres rok CZ 83 a uz chce neco lepsiho a nejlepe od CZ. Ma predstavu, ze nastrili tak max 1k rocne a snad do budoucna, chce vyzkouset i nejaky ten Losik. Ja osobne, jsem prave po predesle spatne zkusenosti s CZ P-10C, spise ten odrazujici prvek :lol: :mrgreen: Ale nazory se muzou kapanek menit, a faktem je, ze co nevyhovuje Me, muze jinemu vyhovovat :P

Jeste nejaky aktivni uzivatel, ktery eSko trosku potrapil ?



rajtyš
Příspěvky: 55

Příspěvek#182 » úte 13. dub 2021, 12:37

ani na LOS jsem s ní neměl problém (pár závodů), v kategorii MPi je akorát a myslím, že s někým kdo umí střílet (ne jako já) by se neztratila ani mezi klasickými pistolemi. snad teď klapnou Čekanice ;)
s tím nástřelem - právě, že když se soustředím, dám si pozor na ruce, držení těla, spouštění, tak to jde na střed. jen když střílím rychle, jde do leva. takže spíš hledám chybu u sebe.
jinak se musí taky člověku líbit. když bych vybíral rozumem, asi bych vybral G48 nebo G19 (nebo G26, G43x..), ale když jsem vybíral srdcem, bylo to jasné ;) zkušenosti jsem taky načetl, ale pak jsem si říkal, že za ty prachy si můžu vytvořit svoje. tak přeju hodně štěstí na povedený kus, jako jsem měl já :)



jenikw
Příspěvky: 82

Příspěvek#183 » úte 13. dub 2021, 15:10

Mám ji přes rok, nosím ji denně, střílím poměrně často, bude mít nastříleno asi 4 tisíce. Střílím z ní cokoliv co jsem sehnal a našel, staré, nové, avšak nejvíce trénuji s original SB a a přebíjené Alsapro, které i nosím. Střílím na 15 m do černého, nikdy žádná závada, teď se chystám testovat větší výběr JHP. Pro mě velikostně dobrá, úchop akorát pro moje menší ruce, snesl bych i malinko menší pistolku, za ty peníze, které mě stála, jsem zatím nepoznal lepší



vlno
Příspěvky: 114

Příspěvek#184 » stř 14. dub 2021, 07:09

Mám ji rok, dal jsem tam spoušť od Zendla a slabší pružinu, pak tu duralovou botku zásobníku co maji na konfigurátoru, na druhým zásobníku mám botku plastovou +2 a ještě k tomu mám jeden zásobník z F (19), to když potřebuju na střelnici vyšší kapacitu...
Nasadil jsem ten největší grip a úchop má parádní proti např. P07...
Střílím hlavně přebíjenky, ale i originály žere vše co jí dám, bez jediného zádrhelu a střílí přesně.
Trochu mám problém, že si občas přidržím záchyt závěru, tak nezůstane zachycen. Když ale zůstane zachycen, tak "drží" a shodit ho palcem, ta to je chce zabrat...
K vánocům jsem jí pořídil svítilnu, Olight PL mini2, která tam parádně sedí a vypadá moc dobře...
Za mě spokojenost, krásná pistolka na nošení i střílení různýc disciplín, neztratí se ani v mířence...



janekk47
Příspěvky: 11

Příspěvek#185 » čtv 15. dub 2021, 11:02

Nosí se P10S dobře skrytě i v létě pod tričkem s kratasy, nebo je lepší dát přednost P10M ?



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#186 » čtv 15. dub 2021, 16:40

Otazka zni v prekladu asi takle: nosi se dobre skryte v lete stredne mala pistole nebo je lepsi dat prednost skutecne male pistoli?
Nezazil jsem zadnou zbran, ktera by mi nevadila nosit. A to nosim jeste o level mensi zbran nez je p10m.
Takze za me cim mensi, tim lepsi, ale i tak to clovek pociti a omezuje ho to.



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#187 » čtv 15. dub 2021, 17:23

Sko jsem měl. A na nošení v létě v kraťasech to fakt není. Vybral bych spíš něco menšího.



KapitánPacička
Příspěvky: 301

Příspěvek#188 » ned 2. kvě 2021, 10:51

Uplne bych zapomel napsat, kamos si ji uz poridil. Byl i strilet, sice jen 100 naboju, bohuzel jsem se nezucastnil. Jinak by to cislo bylo vetsi. Osobne jsem na to celkem zvedavy, abych to porovnal proti "C" modelu. Dle jeho nadseni, ocividne bude spokojenym uzivatelem, jestli ho tedy nepotka nejaka ta znama neduha :crazy:
Zatim ji nenosi, bo si nemuze vybrat, jake pouzdro chce :lol: Ale to uz je jeho boj.

Jak nastrili toho vic, idealne az ji otestuju i Ja osobne, tak napisu.

A co me prekvapilo, kdyz mi rikal, ze zaruka na pistoli jsou 3roky. Ale na povrchovku jen 2roky. Tak to asi vypada, ze CZUB prodlouzila zarucni dobu, coz je urcite dobre.
Nevite od kdy to prodlouzila na 3 roky ? Jestli to neni tedy nejaky blabol ;)



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#189 » ned 2. kvě 2021, 11:54

Mam pistoli z 2020 a zarucni list take rika 24 mesicu na drevene dily / povrchova uprava, 36 mesicu na ostatni dily.



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#190 » ned 2. kvě 2021, 13:36

Mam P10C koupenou 2018 a uz v te dobe byla zaruka 36 mesicu. Dokonce se v te dobe dala i prodlouzit o 12 mesicu. Jinak rozdil v nošení C a S je minimální.



Dernier
Příspěvky: 46

Příspěvek#191 » pát 7. kvě 2021, 11:35

Puvodne jsem si jel pro nejakeho Glocka. Ovsem po osahavani jsem ucinil rozhodnuti a odvezl si novou Cizu. V ruce sedi perfektne a vubec nevypada spatne. Doufam, ze nebudu litovat.
Avsak cena zbrane, byla vynikajici 14520,- coz se nedalo odmitnout. A moznost zakoupeni zasobniku ke zbrani, v cene 200,-Kc za kus, jsem ihned vyuzil a prikoupil 4ks. Na 2 jsem namontoval prilozene prodluzovaci botky +2. A to se vyplati :D
20210507_112136.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



LordSalix
Příspěvky: 579

Příspěvek#192 » sob 8. kvě 2021, 19:22

Kde mají takovou akci na zásobníky? To je v podstatě cca 20 zásobníků a k tomu pistole zdarma :D Vycházím z toho, že ty nové (dva zářezy) dneska už stojí 850.



Dernier
Příspěvky: 46

Příspěvek#193 » sob 8. kvě 2021, 23:20

Musim uvest dulezity fakt, ze to jsou zasobniky 1.generace. Takze maji jen 1 zarez a kdo je sikovny, tak jehlovym pilnickem po presnem odmereni, vypiluje novy zachyt.
Nemuzu delat reklamu, takze info o obchodu poslu do SZ.



Dernier
Příspěvky: 46

Příspěvek#194 » stř 12. kvě 2021, 16:02

Kdo mel moznost, vyuzil moji informaci na zasobniky ;) Ted uz neni aktualni, jelikos jsem mel cestu kolem a za ty penize jsem neodolal a vykoupil co zbylo. Vcetne klasickych 3ks pro C verzi. Za ty prachy, neslo je tam nechat :mrgreen: Ted muzu pilovat zachyty ve velkem. A nebat se, ze na strelnici nejaky ztratim :lol:
01.jpg

02.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



LordSalix
Příspěvky: 579

Příspěvek#195 » stř 26. kvě 2021, 22:10

Tak jsem si za posledních pár dní konečně 2x zastřílel z P-10s, dal jsem dohromady asi 300 ran. Za prvé jsem rád, že jsem ji vzal místo Hellcat (i když mu asi časem dám ještě šanci a nebo možná nějaké konkurenci, se kterou se už v zahraničí roztrhl pytel). Nic nového pod sluncem, ale s P-10s okamžitě nastřílím 3x lépe a ani se nemusím moc snažit, než se svou G43, ze které mám cca 2000 ran. Nicméně jeden poznatek - zásobník brutálně kouše do malíčku, poprvé se mi to stalo asi 3x a fakt je to bolest jako kleštěma, dobře to sedlo :D Není to ideálně vymyšleno, pažbička navazuje plynule na botku a obě strany mají ostrou hranu. Takže jsem před druhou návštěvou střelnice srazil vepředu hranu na botce a zakulatil (je tam obrovská rezerva, není co pokazit) a už je to v pohodě. Jinak nemám výhrad.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: TomasL a 17 hostů