Kevin nebo Ruger LCP II?



eerr
Příspěvky: 60

Příspěvek#31 » stř 11. zář 2019, 19:14

Mám Kevina 9Br od roku 2004, ročně z něj vystřílím +/- 250 ks. Náboje S&B, Magtech a vlastní přebíjené. Za tu dobu ŽÁDNÁ závada, že by nějak extrémně moc kopal se mi taky nezdá ale je takový živější. Nositelnost výborná , přesnost na tuhle kategorii velmi dobrá, spolehlivost zatím 100%. Menší problém můžou mít ti kteří jsou zvyklí na hluboký úchop z velké pistole a ruka jim začne trochu přetékat přes "bobřáček", párkrát mě to lehce štrejchlo ale žádná krvavá tragédie. Po koupi se mi začal loupat chrom z duralového rámu , vyřešeno v rámci reklamace a protože trvala o chlup déle tak jako omluva dřevěné střenky, kožený opaskový futrál plus nějaké drobnosti.
Takže spokojenost , neměnil bych.

A pokud si chcete "zazávodit" s takovými "chcípáky" tak příští měsíc pořádáme toto
http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/1167/



xor
Příspěvky: 127

Příspěvek#32 » stř 11. zář 2019, 19:18

Joe - v zimě se schová všechno. Problém je léto. Revolver má spostu výhod https://www.youtube.com/watch?v=GKcQUZYA_go

ale jedno KO kritérium a je venku ze soutěže - i s prťavým LCR máte prostě nádor na těle. Má šířku 33mm. To je i pro člověka s východoevropskou nadváhou prostě moc.



honza.pps
Příspěvky: 138

Příspěvek#33 » stř 2. říj 2019, 14:45

LCP II mam ted rok. Nastrileno asi 500. Z pocatku jsem mel par nevyhozenych nabojnic. Vyreseno vylastenim rampy. Poslednich 400 ran probehlo s jednim nevyhozenim.
Strili se mi z nej neuveritelne dobre, prestoze mam velke ruce. Nekope nijak neprijemne, opakovani strelby jde fajn. Na 15 metru a gong o prumeru 25 cm stridave jeden, druhy kazda rana zvoni.
Odpor spouste ma mnohem vetsi, nez Glocky nebo treba SW Bodyguard. Pravda je, ze je ale mnohem kratsi.
Nosim v kapesnim pouzdre mimo komoru. Jeden duvod je, ze v mekkem pouzdre nenosim nadrcnuto nic. Druhy je ten, ze se mi takhle mala zbran pri taseni z kapsy spatne rovna v ruce. Tim natazenim zaveru si pekne sedne do dlane a je lepe pripravena k akci. Samozrejme vedom si nevyhod prazdne komory. Btw. pul roku jsem to nosil nadrcle a bez problemu. Je to jen o pocitu.
Za 3 tydny s tim jedu do Dobran na LOS, tak uvidime, co vystrilim.
Strili nadherne a nosi se jako nic jineho, co jsem zkusil. Zatim jsem nadsen a mam ji u sebe kazdy den.

Uživatelský avatar
tomoking
Příspěvky: 227

Příspěvek#34 » stř 2. říj 2019, 19:27

To jsi dobrý střelec. Já s LCP na 15m mam problém trefit do černého , s G19 bez problému od 7 nahoru .LCP nemá skoro žádné mířidla , LCP II je na tom mnohem lépe.



honza.pps
Příspěvky: 138

Příspěvek#35 » čtv 3. říj 2019, 05:32

Presne jak pises. Rozdil mezi LCP a LCP II je velky nejen v miridlech, ale hlavne v te spousti.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů