CZ P-10M (Micro)



tatra21
Příspěvky: 344

Příspěvek#151 » ned 12. črc 2020, 20:19

škoda že nejde v konfigurátoru zaškrtnout "záchyt závěru - ANO".

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#152 » pát 24. črc 2020, 11:01

modle informací z jiného fora několik kusů již bylo na reklamaci, důvod: přestala odpalovat

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#153 » pát 24. črc 2020, 12:02

Ta informace je ode mně. "Drobná konstrukčně výrobní chybka" se vloudila. :-)



krtek2k
Příspěvky: 125

Příspěvek#154 » pát 24. črc 2020, 15:35

A co se stalo? Uvažuju, že jí koupim bazarovou kupovanou v květnu.



skagerak
Příspěvky: 976

Příspěvek#155 » pát 24. črc 2020, 16:40

Pokud to ma byt pro pripadne pouziti u NO/KN, tak toto by mne trochu znervoznilo....(a asi i odradilo)

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#156 » pát 24. črc 2020, 19:53

Čurament co uvolňuje zápalník je údajně nějak blbě naúhlovaný, nebo se nepovedl materiál, nebo kombinace obého. Bez záruky. CZUB to ví a mění to za správný. Neměl jsem to rozebrané, mám od dvou prodejců nezávisle.



gunman
Příspěvky: 173

Příspěvek#157 » sob 25. črc 2020, 21:08

Nekupuj to. Koupil jsem ji, jak to bylo možné. Super spoušť, perfektně se nosila i se mi líbila. Dal jsem z toho tak do 200 ran. Ve středu jsem realizoval zážitkový poukaz, pak před klientem vytáhl z kidexu P10M, jakože rychle bumbum na terč a nic. Mačkám, nic, vyhazuju náboj z komory závěrem, tisknu spoušť a nic, vyhazuju a bum. Ve čtvrtek ji odvezou na reklamaci, až se vrátí, jde z baráku. Zase platíme vývoj CZUB.



LordSalix
Příspěvky: 579

Příspěvek#158 » sob 25. črc 2020, 21:29

Kombinace špatných úhlů a blbého materiálu je pro CZUB typická.. s aktuálním pomalým příchodem Hellcat/H11 (který je technicky jiná liga a navíc díky USA trhu i dost ozkoušený) na náš trh za 15000 by museli tenhle bazmek prodávat za 9990, aby měl šanci.

A to může maximálně konkurovat pět let starému G43, kterého se ale prodaly možná už dva miliony, je ultraozkoušený, nemá žádné problémy a má gigantickou podporu na trhu. V roce 2020 uvést na trh miliontý obyčejný striker plasťák - tu nejjednodušší možnou konstrukci, navíc ošizenou o pojistku úderníku - co je určený jen a pouze pro ochranu života, ale nestřílí.. To si koupí fakt jen fanoušek, sponzor a betatester značky v jednom. #sorryjako



sobik2
Příspěvky: 102

Příspěvek#159 » pon 27. črc 2020, 21:49

Tak jsem si na ni taky brousil zuby, drzela se mi vyborne v ruce, ale v nejmenovanem obchode v Praze mi taktne naznacili, at od P10M dam ruce rychle pryc, ze se prvnich nekolik stovek kusu neustale vraci na reklamace... ale CZUB pry vsechny reklamace prijima a meni komplet spoustaky...na obranu naprosto nevyhovujici, bohuzel nejspis budou tyhle micro pistole brzy na bazarech za polovicni ceny.. CZUB tohle jako obvykle totalne zazdila, v dnesni dobe Glocku 43,SW MP9 shieldu, Waltheru PPS a Sig365 tohle proste nema sanci na uspech



LeGrand
Příspěvky: 13

Příspěvek#160 » čtv 6. srp 2020, 20:34

Tak mi to nedalo a po tom co jsem si tu přečetl jsem celou zbraň rozebral abych se podíval, jak teda ten spoušťák vypadá. Kromě pár drobných ošoupání (což se očekává) jsem nenašel nic co by mělo naznačovat výrobní vadu ,únavu materiálu nebo tak něco (samozřejmě se můžu plést). Dnes jsem byl vystřelit dalších pár ran a dostal tím pistoli celkem na cca 500 vysřelených ran a zatím jen s jednou závadou (vzpříčená prázdná nabojnice), za kterou si ale můžu sám. Znám jeden kus který vystřelil bez čištění 1500 ran a taky bez závady nebo výše zmíněného problému ... Nevím jestli jsem sehnal kus nějaké vyšší série který už má tento problém vychytaný, nebo se to děje jen sem tam, každopádně za mě zatím pořád spokojenost.
Ps.: už jsou ke koupi náhradní zásobníky (jeden už jsem koupil) a chystají se duralové botky +1, určitě na dva zásobníky koupím až to půjde, už tak docela dobrý úchop (podle mě) bude ještě lepší.

Pusťte se do mě :D



Jurka.Krokodýl
Příspěvky: 1

Příspěvek#161 » sob 8. srp 2020, 16:20

Ahoj vespolek. CZ 10M mám od května, denně nosím ve vnitřním pouzdru a 3x do týdne s ní končím střelecké dopoledne - převážně mířená 25m s CZ 75 TS a CZ P10F. S M střílím na 15 m jak rychlopalbu tak mířenou, odstříleno cca 450 továrními SB 8g a bez jediné závady.



gunman
Příspěvky: 173

Příspěvek#162 » sob 8. srp 2020, 20:32

Na matyku moc nejsem, ale 3x týdně, květen, červen, červenec, to je 13týdnů x 3 návštěvy je 39x na střelnici, to dáš tak 12 ran.



Krokodýl
Příspěvky: 2

Příspěvek#163 » úte 11. srp 2020, 07:49

Moje chybka ... s M-kem 3x do měsíce, aby se taky dostalo na jiné :-) .



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#164 » stř 12. srp 2020, 11:48

Na druhu stranu povedzme si rovno, ake OBROVSKE problemy sprevadzali Sig P365 po uvedeni s lamajucimi sa udernikmi ai.

G43 zase mal tendenciu hrdzaviet prevazne pod cielnikom.

Ano, dnes su pistole inde a mat v mikro prevedeni 10-12 ran je nieco neuveritelne, tu CZ fakt prichadza s krizikom po funuse. A Glock, no, tie ich pokusy s G43X, G48 apod ma nejak nepresvedcili, proste len natahuju mikro pistol na rozmer G19 aby tam narvali viac nabojov ale ako ukazuje P365 aj Hellcat, da sa to aj inak a lepsie…

Uživatelský avatar
Stanxp
Příspěvky: 16

Příspěvek#165 » sob 17. říj 2020, 08:38

Tak zbrojovka prý M-ka stahovala, máte o tom někdo nějaké bližší info? A konfigurátor také stále nic.. :roll:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů