CZ 75 Tactical Sports

Uživatelský avatar
Paztom
Příspěvky: 61

Příspěvek#61 » stř 12. črc 2017, 16:57

Tak se tu pochlubím i já co jsem si dneska přivezl z Opletalky. Trochu mě mrzí, že tam mají 5 kusů, různé barevné kombinace a každej má něco jiného. S červenými střenkami má hledí stavitelné výškově i do stran a i spoušt duralovou ve stejné barvě jako střenky (nebo jakej materiál to je), s modrými střenkami má spoušť duralovou ve stejné barvě, ale už má hledí stavitelné jen výškově. Ten šedý co jsem si nakonec vybral, má hledí stavitelné jen výškově a tu plastovou spoušť... Trochu zamrzí, že to nemají nějak sjednocené, když cena je stále stejná. Jinak je to ale krásný kousek.
Ještě se optám. Pokud budu chtít s hledím posunout do strany tak vyšroubovat ty dva horní "šroubky" a pak přes nějaké dřevo kladívkem ťuknout? Po když jem je povolil, tak jsem sílou v ruce tím ani nehnul. A na jakou stranu ho budu posouvat, tak na stejnou stranu se mi bude posouvat teoreticky i soustřel že?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
HV
Příspěvky: 398

Příspěvek#62 » čtv 13. črc 2017, 06:33

Ano tyto dva šroubky ti umožní stranovou korekci. Ano, na stranu kam budeš posouvat hledí se ti následně bude posouvat zásah. Tyčka je lepší např mosazná, dřevo je měkké a nepřenáší úder tak dobře. Ještě lepší je přípravek, který hledí posouvá závitovou tyčkou. Co vím, tak CZ to do rybiny snad lisuje. Já origo hledí musel rozříznout abych ho dostal ven. Snad to bude u mikrometrů lepší. To duralovou spoušť si dokup a vyměň. Plastová je pružná a není to ono.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#63 » čtv 13. črc 2017, 07:16

ááá kolega levák :) Trošku závist. Já šetřím penízky, a taky si TS-ko chci pořídit.

Vem si kus papiru a nakresli si hledi, musku za sebou jako kdyz se na to díváš. Tam to uvidis dobře. Když posunes hledí do leva, tak abys zase srovnal hledi a musku do roviny, tak musis zbran natocit do leva.

Uživatelský avatar
Paztom
Příspěvky: 61

Příspěvek#64 » čtv 13. črc 2017, 08:25

Ne jsem pravák :D držím v levé bo se mi líp drží foťák v pravé. No už na nástřeláku jim to líta trochu do strany a aj tak pohledově se mi to zdá že to neni uplně v ose, ale vše zjistím až vyzkouším sám. Zatím investovat do nového hledí nebudu, trochu jsem počítal že tam bude stavitelné i stranově rovnou v té ceně toho konfigurátoru a ne že jeden kus tak a jinej onak... No tak uvidím jak se popasuju s tím pošoupnutím. Jinak spoušť už mám objednanou.
Blacky: ten konfigurátor je opravdu fajn. Černej rám, střenky hliníkové fakt suprově dolícovaná a když se ti poštěstí tak budeš mít rovnou i tu duralovou spoušť a i hledí stranově i výškově stavitelné. :)

Uživatelský avatar
Doolittle
Příspěvky: 79

Příspěvek#65 » čtv 13. črc 2017, 17:52

Na kolik to vyjde?

Uživatelský avatar
Paztom
Příspěvky: 61

Příspěvek#66 » čtv 13. črc 2017, 18:10

34 tisíc.

Uživatelský avatar
Doolittle
Příspěvky: 79

Příspěvek#67 » čtv 13. črc 2017, 19:04

Vypadá moc pěkně. Přeji ať dlouho slouží a dělá radost ;)

Uživatelský avatar
Paztom
Příspěvky: 61

Příspěvek#68 » čtv 13. črc 2017, 19:34

Jo dík :) jen vyměním tu spoušť a poladím mířidla a myslím že to bude perfektní :)

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#69 » pát 14. črc 2017, 08:38

Tutově. Ja vim, ze v mym pripade to bude lepsi, nez ja kdy budu. :)

Uživatelský avatar
Paztom
Příspěvky: 61

Příspěvek#70 » stř 19. črc 2017, 18:24

Tak mi dorazila nová spoušť a měl bych dotaz. Stačí pro výměnu vyrazit čep který ji drží a normálně vytáhnout i s táhlem spouště nebo mi bude vytáhnutí blokovat vyhazovač? A ještě nějaký typ na nástroj? Nevlastním sadu vyrážečů... A ten čep spouště má cca 2mm. Dík za rady :)

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#71 » stř 19. črc 2017, 18:53

Vyrazec sezenes v obi pod 2 stovky

Uživatelský avatar
HV
Příspěvky: 398

Příspěvek#72 » pon 24. črc 2017, 13:34

Paztom: vyrážeč je v cenové hladině do stokoruny. Vypadá to nějak takto. Kompletní rozborku jsem popsal zde (snad moderům nebude vadit link na konkurenční fórum) Spoušť by měla jít vyndat samostatně co si tak matně pamatuji.

Uživatelský avatar
Paztom
Příspěvky: 61

Příspěvek#73 » pon 24. črc 2017, 17:19

HV: Už mám vyměněné, ale děkuju... 2mm neměli samostatně, tak jsem musel koupit sadu :D Spoušť jde vytáhnout samostatně, ale je to fakt peklo. :D Nejdřív mi nešla vytáhnout a tak jsem se pustil do témeř kompletního rozdělání. Ztroskotal jsem na rozdělání pojistek, prostě nešli od sebe (tu pružinku jsem z té drážky odehnul). Naštval jsem se a ejhle, spoušť šla vyndat :D :D Jsem natěšenej jak malej kluk, ve čtvrtek jdu konečně otestovat. Pak asi začně pakáž s posouváním hledí :D



osotola
Příspěvky: 2

Příspěvek#74 » pát 4. srp 2017, 13:10

mám technický dotaz
nevíte někdo jestli alu střenky ze shadow2 pasují na TSko
děkuji za info



ggrandcz
Příspěvky: 146

Příspěvek#75 » pát 4. srp 2017, 15:59

Jo, ale nenasadíš trychtýř.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů