CZ 75 Tactical Sports



pskorec
Příspěvky: 86

Příspěvek#91 » ned 23. zář 2018, 07:17

Koukni na příspěvek 73. Píše tam že to lze vyndat bez kompletní rozborky, ale je to ježek v kleci.



horazl
Příspěvky: 42

Příspěvek#92 » ned 23. zář 2018, 11:58

Diky moc, prehlidl jsem to.



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#93 » ned 9. pro 2018, 15:42

Mel bych dva dotazy na vlastniky TSka:

1) Jaky je defaultne nastaveny odpor spouste?
2) O kolik se zmensi tloustka uchopu/sirka zbrane pri vymene puvodnich orechovych strenek za aluminiove? Logicky mi prijde, ze by se mel snizit, ale mate mne, ze vyrobce uvadi stejnou sirku 45mm u TS s orechovyma strenkama a TS Orange s aluminiovymi...tedy za predpokladu, ze nemaji jinak siroke ramy, coz se mi nezda...

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#94 » ned 9. pro 2018, 17:27

Mám TS Orange, šířka úchopu 31 mm.
Odpor spouště je na TS 0,8 - 0,9 kg.



SlashKO
Příspěvky: 251
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#95 » ned 9. pro 2018, 17:44

Na Oarnge jsou ty úplně tenké hliníkové střenky, že?

Uživatelský avatar
Paztom
Příspěvky: 61

Příspěvek#96 » ned 9. pro 2018, 17:46

U standartního TSka jsem viděl 0,9. U konfigurátoru jsem měl na 0,7 - 0,8 (zvyšoval jsem na cca 1). Tloušťku s Alu mám je 31mm, ale pokud mě paměť neklame, tak když jsem zkoušel ještě TSko s dřevěnými střenkami, tak mi šířka přišla podobná (je to dávno a možná se pletu). Každopádně tvarově jsou jiné, alu jsou víc ergonomičtější.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#97 » ned 9. pro 2018, 17:47

Na 100pro ti to neřeknu ale asi to budou ty nejužší.



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#98 » ned 9. pro 2018, 19:23

Diky vsem za reakce.

To jsem z toho jelen...TS Orange ma podle vyrobce 45mm:

https://www.czub.cz/cz/produkty/pistole ... range.html

Klasickou TS uz na webu nemaji (netusim proc, ze by s ni koncili, nevi nekdo?), ale treba tady:

https://www.prodej-zbrani.cz/pistole/co ... 8x35p.html

se pise taky 45mm.

Pritom Shadow 2 ma mit 34mm:

https://www.czub.cz/cz/produkty/pistole ... w-101.html

To je fakt bordel :-D

Chapu spravne, ze ty alu strenky jsou ve vice tloustkach?

Uživatelský avatar
Paztom
Příspěvky: 61

Příspěvek#99 » ned 9. pro 2018, 19:39

Nejsem doma a tak nemůžu změřit podle šuplery, ale těch 45 mm by podle oka sedělo na šířku pojistky, jakožto nejširší části.

Shadow 2 je na 1000% užší, takže by ta teorie ohledně měření šířky v nejširší části zbraně, teda pojistky seděla.

No proč? :D Za tu cenu nemá konkurenci. Tak ji stáhneme a kupte si raději Orange který je o 16K dražší :D

Uživatelský avatar
Paztom
Příspěvky: 61

Příspěvek#100 » ned 9. pro 2018, 19:43

Teď jsem měřil naváděč zásobníku, mám tu jen normální pravítko, tak je to jediná část ke které to jde přiložit a ten má 43mm a ten je jen o fous užší než ta pojistka, takže to 100% bude měřená pojistka.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#101 » ned 9. pro 2018, 19:53

Výrobce udává celkovou šířku zbraně (v nejširším místě což jsou skutečně pojistky) rukojeť je samozřejmě užší. Ad střenky, vím že na Shadow 1 se prodávaly ve třech šířkách, jak je tomu dnes netuším ale mám za to že mi někdo nedávno na střelnici říkal "já tam mám ty širší" ale už si nějak nemůžu vzpomenout...

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#102 » ned 9. pro 2018, 19:59

Tak jsem vzal šupleru a trychtýř má oněch 43 jak píše to Paztom a pojistky mají 45,2 což je dokonce nad limit krabice IPSC (o těch 0,2 mm). Já mám teda ty origo pojistky sundaný a mám tam ty od Zendla ale byla by docela legrace kdyby na závodech IPSC při přejímce Orange neprošel....



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#103 » ned 9. pro 2018, 20:20

Diky za rychle cviceni, kluci!

V produkci Brodu se fakt nevyznam, takze jsem netusil, ze sirka je udavana na pojistce...ja bych ocekaval nejsirsi misto pres obe pazbicky...no nic, jsem zase o neco chytrejsi :-)

Jinak jo, Shadow 2 je uzsi. Mel jsem je obe vedle sebe. Shadow 2 fajn, ale musel jsem se do uchopu trosku "skladat" - mam sice velkou rukou a dlouhe prsty, ale hubene...takze potrebuju "vypln" buclatejsi a Shadow 2 je takova vystihlena.
Nicmene TS nejen, ze mi padla presne do ruky (s tema puvodnima strenkama), ale hlavne mne naprosto dostala strelba z ni. Ja jsem v 9mm luger vecnej strhavac (vsecko mi konci v lepsim pripade v levem dolnim kvadrantu, v horsim uplne mimo terc), ale TSsko jsem drzel prvne v ruce a na 15m do policejniho parkuru pri mireni na hlavu vsecko okruhu cca 50mm kolem toho cisla 4, ktere tam je. Neskutecny pro mne :-)
Tak jsem po ni zacal koukat...vzhledem k memu rekreacnimu strileni(tak 1000 kousku rocne) by ani nemusela vadit ona na mnohych forech kritizovana mala zivotnost, praskani zachytu apod. Z rychleho pruzkumu, co jsem si provedl, mi prijde, ze v tehle cenove kategorii nic lepsiho neni...nebo se pletu? Tanfoglio neni o moc lepsi...no a STI nebo Sphinx 3000, to pro mne fakt nema cenu.

Muzete mi prosim rict, jaky zakladni upravy jsou na ni potreba? Co jsem vycetl, tak hodne lidi meni musku, hledi, vratnou pruzinu, dava kovovou tycku vratne pruziny (a pak pruziny v zasobnicich u tech starsich)...zapomnel jsem na neco?

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#104 » ned 9. pro 2018, 20:40

Jestli to máš na 1000 ran ročně jen na mířenou a na blbnutí tak s tím nemusíš nic dělat. Mířidla se mění v případě že ti stávající nevyhovují, vratná pružina se dává slabší pokud střílíš slabší střelivo, kovová tyčka je dneska už v základu (plastová ničemu nevadí) a s pružinama zásobníků jsem nikdy problém neměl.



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#105 » ned 9. pro 2018, 21:02

No plus minus samozrejme, podle toho, jak se dostanu a na kterou zbran mam kdy naladu.

Ta miridla-ta ze ktere jsem strilel, mela ty zakladni a nic moc, abych se priznal. Navic ja mam docela silne bryle, takze by se hodilo nejspise neco svetlovodne, tririove nebo proste jinak vice vyrazne.

Jake upravy jsi delal na sve? A mas TS nebo Orange TS?

Jeste by mne zajimalo-jak jsi ji vybiral? Vzhledem k povestne kolisave kvalite produkce z Brodu bych se nejradeji vydal cestou odbornika, ktery z nabizenych vybere tu nejlepsi a a eventualne doladi...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů