CZ 75 Tactical Sports

Uživatelský avatar
Oilman
Příspěvky: 77

Příspěvek#16 » stř 9. říj 2013, 13:10

Ještě mi poraďte,čím se povoluje hledí na TS, je tam blbě vidět. Dík.
Z.



Valda83
Příspěvky: 150

Příspěvek#17 » úte 25. úno 2014, 18:58

Zdrvím chlapi, mám prosbu potřebuju poradit s výběrem zbraně. Před rokem jsem si koupil G19 gen4 protože jsem si říkal, že na to moje střílení to stačí. Jenže jsem netušil, že mě chytnou závody, začnu přebíjet atd. Gečko si chci nechat protože na nošení je ta zbraň suprová. Takže vybírám další zbraň a rozhoduju se mezi TS a Shadow. Chodím na závody zatím jen KVZ protože ty moje výsledky si myslím nestojí za to abych se cpal někam jinam. Jde mě o to abych neudělal chybu a za rok nepřišel s tím "jsem zjistil" a hlavně už teď mě stará nadává protože ví kolik co stojí (díky panu googlu :D) takže to je moje poslední zbraň, aspoň v těch krátkých :lol: díky za rady

Uživatelský avatar
RedCrown
Příspěvky: 34

Příspěvek#18 » úte 25. úno 2014, 19:47

nejsem žádnej velkej střelec, ale myslím, že je to skoro jedno co si vybereš. Pochopil jsem, že to chce jednočinnou spošť a 1,36kg. Já jsem si před nedávnem koupil TS 9L, které má hliníkovou spoušť s 1,4kg a jednočinná je v základu. Navíc mě se líbila víc, má hliníkové frézované střenky, prostě krasavice. Koupil jsem ji z druhé ruky v super stavu. oficír na oddělení zbraní z ní nemohl spustit oči a pořád si jen chrochtal, že to je kurva kus železa. Asi tak.



Valda83
Příspěvky: 150

Příspěvek#19 » úte 25. úno 2014, 20:09

ja s TS jsem nadsenej, nasetril jsem nejakou ka takze jdu do nove, ale potrebuju si ji osahat jeste abych rekl sve definitivni ano. Shanim nekoho z Brna co ma TS v 9L ze bych ho vzal na strelnici a vyzkousel bych to, ale v klidu. Zatim jsem sehnal jen ze Shadow :( davam tomu cas. Borec v prodejne me rekl ze bez zalohy to neobjedna, takze to chce zvážit. Jednou bych chtel zkusit IPSC a tak chci mit uz zaklad ;)



Biermann
Příspěvky: 121

Příspěvek#20 » úte 25. úno 2014, 20:54

Tak skoč do Triggeru. TS tam mají normálně mezi zbraněma na půjčení .



Valda83
Příspěvky: 150

Příspěvek#21 » stř 26. úno 2014, 10:13

to je sice pěkný, ale dát 250 za box, 250 za zbraň a 6Kč za včelku na půl hodiny mě moc nebere. Ale je to řešení :?



Valda83
Příspěvky: 150

Příspěvek#22 » pon 10. bře 2014, 16:48

Tak Shadow je doma ;) podle nastřelnýho listu rozptyl 36,1mm jsem zvědav kolik to bude u mě :D

Uživatelský avatar
RedCrown
Příspěvky: 34

Příspěvek#23 » pon 10. bře 2014, 18:01

proč nakonec sešlo z TS?



Valda83
Příspěvky: 150

Příspěvek#24 » pon 10. bře 2014, 18:24

No měl jsem celkem zajímavý rozhovor s člověkem, kterej má k ČZtám hodně blízkej vztah, hlavně pracovní a ten mě ty dvě zbraně rozebral do detailu podle zkušeností a tak jsem se rozhodl. Jsem chvíli sušil doma, abych se pomazlil než jsem šel dřít bídu a je fakt, že oproti G19 je to taky kus železa :) jen nevím v čem to máchají, ale mám to přímo z CZUB a připadne mě že je to v nějakým kolomazu. Dneska ju vypucuju a promažu sám holku :D

Uživatelský avatar
RedCrown
Příspěvky: 34

Příspěvek#25 » pon 10. bře 2014, 18:27

tak se trochu poděl o ty informace. Mě by to zajímalo, co bylo na miskách vah na jedné a druhé straně.



Valda83
Příspěvky: 150

Příspěvek#26 » pon 10. bře 2014, 18:59

Tak mě šlo hlavně o férový zodpovězení mých otázek, jelikož jsem se setkal s prodejci typu nerozumíš tomu tady máš kus železa a bež. Já jsem třeba k G19 vůbec nedostal nástřelák a borec mě tvrdil, že glock to nedělá. A moc se v tom nevyznám po té technické stránce, a tak jsem se rozhodoval jestli vzít SA nebo SA/DA skrz využití v praxi. Protože nevím co budu střílet za měsíc a kupovat pokaždé novou zbraň se mě nechce. Pak mě vadilo že TS nemá blokaci úderníku, takže pád zbraně = možný výstřel. Řekl mě, že na mou ruku je víc vyváženej ten Shadow, ohledně spouště mě upozornil, že shadow ju nemá tak citlivou, ty váhy si nepamatuju. U TS ju stačí polechtat a už to lítá, což jsem taky nechtěl jelikož si myslím že jsem ještě zbrklej, pak mě vysvetlil rozdíl mezi všemi shadowy ( pouze vzhled nic jinýho) a pak vysvětloval jednotlivý principy chodu zbraní a to už na mě byla vyšší dívčí. rozdíly mezi pružinama, ta co je uvnitř a ta co je k ní dodávána, spouští kohout o 0,3s atd. Pak jsem se ptal jestli se má zbraň zastřelit továrním střelivem, tak to mě řekl že je to blbost i když oni to tím testují. Nevím už mě asi nic nenapadá. Ale pokud bych cokoliv potřeboval tak není problém se na něj obrátit. Já jak chodím na ty okresní soutěže tak se tam všichni znají, tak jsem dal na doporučení. Většina z nich střílela IPSC nebo ještě strílí a málo kdo má TS i když ty ceny jsou podobný.

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#27 » pon 10. bře 2014, 19:14

Valda83 píše:...Pak mě vadilo že TS nemá blokaci úderníku, takže pád zbraně = možný výstřel.
...Většina z nich střílela IPSC nebo ještě strílí a málo kdo má TS i když ty ceny jsou podobný.

Shadow blokaci taky nemá. Stejně jako TS je to pistole určená na sport.

Proč hodně lidí střílí IPSC Shadowem? Jednoduše proto, že je to jedna z úplně nejlepších pistolí do divize production. Zatímco TS spadne do divize standart, kde je konkurence STIček s cenovkou přes padesát tisíc ;)

Uživatelský avatar
mdkill
Příspěvky: 49

Příspěvek#28 » pon 5. kvě 2014, 12:58

Tak ja naopak oproti kolegům co si koupili Shadow, koupil TSko. Zbraň je moc dobře slícovaná, žádné vůle závěru, zásobníky nezadrhávají. Nástřelka 41mm. Vyměnil jsem akorát to "hokejové" hledí za LPA a nechal snížit adekvátně mouchu. Jelikož mám malou ruku, tak jsem vyměnil i dřevěné střenky za ty hliníkové, musely zkrátit o 3mm aby tam sedly. Jediné co mi vadí je takový blbý pocit při spouštění tou plastovou spouští. Někdy mám pocit, že to pruží. No nic, půjde na výměnu za duralovou.....
Jo a docela dobře TSko sedne do pouzdra od Dasty 750 PHDBL-OZ/10 ale čouhá přesně 1" :D
Zatím vystřeleno 100 nábojů olovem, bez problémů. Je to určitě přesnější než moje obě levé ruce...

Uživatelský avatar
Oilman
Příspěvky: 77

Příspěvek#29 » úte 6. kvě 2014, 07:40

Mě začíná TS trochu zlobit - po vystřelení cca 50 nábojů nechce vystřelit, zmáčknu spoušť a nic. Musím pár vteřin počkat a pak zkusit znovu. Psal jsem do Brodu, ozvali se hned,že si mám seřídit spoušť. Zkoušel jsem to několikrát a žádné zlepšení, po 100 ranách se to opakuje skoro při každém výstřelu a přesnost jde do háje. Zkoušel jsem promazat táhla spouště, ale je to pořád stejné :twisted: Tak se pomalu smiřuju s tím,že vyrazím do Uh.Brodu....



robokop
Příspěvky: 198

Příspěvek#30 » úte 6. kvě 2014, 10:54

Technický dotaz k fotografii - proč při focení strkáte někdo tu tužku do lučíku? Jsem nováček, takže možná nechápu jasné věci, ale přesto....

Odlepíš ji od podložky a získáš lepší perspektivu. Konec s OT! sided

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů