Pistole KMR - nové české

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 550

Příspěvek#226 » čtv 30. lis 2023, 12:35

... jak šel čas ... S01, S02 Spark, potom zase pro změnu S 02 only :-)

Obrázek



sil7z
Příspěvky: 2

Příspěvek#227 » čtv 30. lis 2023, 18:28

DesertEagle píše:Střenky KMR ? Co serie to original, nutné vyzkoušet nelze předvídat. Dealeři nevi nic, výroba nekomunikuje. Když jsem si "dovolil" zavolat do KUMMER Tech a.s. tak mě namistrovaný bl..ček poslal do prd.. Je prý ředitel a nemá čas na hloupé dotazy. Přitom číslo uvadí na svém webu. Nevím zda u sportovní pistole je lakování jedním ze základních kriterii. Ale rozumim ti, mám to stejně, Když dat za kvér 80k proste nechci pozorovat vady.
KMR. Nemůžeme chtít co nemůžou/nechtějí dodat, KMR nikdy nechtělo a ani nechce na českém trhu prodávat. Díky snaze dealerů pustí občas pár kusů. KMR nemá aní žádnou reprezentativní prodejnu, někteří dealeří prodávají velmi, velmi improvizovaně. Za velký bonus na velkém železném KMR považuju radiálněaxiální bronzové vedení hlavně, které zbran posouvá do vyšší třídy. To se mi líbí.
Arma Zeka. UIž nějakou dobu zvažuju koupit/otestovat tu jejich vlajkovku Arma Zeka AZ-P1 SUPER. At mám s KMR srovnání a můžu chválit či hejtit.Tuším, že tady Zeka už má vlákno. Budeš li mít čas a náladu dej tam pls fotky at vidime vedení hlavně, styčné plochy ,atd. Dííky.
P.S. Když čtu o možnostech nastavení spouštáku, tak je to skoro zázrak to si můžu ladit. Snad tady máme další firmu s pěkným sortimentem.

Spectra ve skutečnosti nebylo 80 tis. Kč, ale téměř 65 tis. Původně jsem zvažoval CZ Shadow 2 Orange, ale chtěl jsem také Optics Ready. KMR to nabízel + bronzové pouzdro hlavně. Zvažoval jsem také modely Arma Zeka AZ-P1, ale ta není v Estonsku dostupná. Import se nevyplatil.

Můžu ty gripy Armanov případně vyzkoušet lokálně, ale už to není potřeba - tyto hliníkové gripy KMR palmswell jsou pro mě stejně přirozené jako gumové gripy CZ75 palmswell. Tady je obrázek.

IMG_0368.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



krtek2k
Příspěvky: 125

Příspěvek#228 » ned 31. pro 2023, 22:40

Tu orcu prostě nejde nemít rád. Oba palce opřu o její thumb-resty a ona se pevně usadí v úchopu a pak to tam jen nasypu. Na terčích (z naší klubové soutěže) jsou vidět jak moje chyby, tak precize tý zbraně. A to z ní střílím tuctovky, co mi lezou z dillona Alsa-pro 124, 4,2 RS12 a 29,55 OAL.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Ryft
Příspěvky: 47

Příspěvek#229 » stř 24. led 2024, 11:16

krtek2k píše:Tu orcu prostě nejde nemít rád. Oba palce opřu o její thumb-resty a ona se pevně usadí v úchopu a pak to tam jen nasypu. Na terčích (z naší klubové soutěže) jsou vidět jak moje chyby, tak precize tý zbraně. A to z ní střílím tuctovky, co mi lezou z dillona Alsa-pro 124, 4,2 RS12 a 29,55 OAL.


Tak, tak. Mám to stejně.



zembicc
Příspěvky: 5

Příspěvek#230 » sob 9. bře 2024, 09:25

Tak jsem neodolal: S02 Spark 6"
KMR_S_02_6.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 900

Příspěvek#231 » sob 9. bře 2024, 10:11

Tak to je krásný přírůstek.
Jen jsem myslel, že už nějakou dobu se název Spark nepoužívá.



zembicc
Příspěvky: 5

Příspěvek#232 » sob 9. bře 2024, 12:29

Jarda.Jezek píše:Tak to je krásný přírůstek.
Jen jsem myslel, že už nějakou dobu se název Spark nepoužívá.

Také jsem si to myslel a prodejce to i potvdil, ale na téhle Spark ještě je.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 550

Příspěvek#233 » sob 9. bře 2024, 14:47

zembicc píše:Tak jsem neodolal: S02 Spark 6"
KMR_S_02_6.jpg


... dost divný. Jen pevně doufám, že to není opravený zmetek, který jsem jim hodil na hlavu .. Pokud to chceš ověřit, tak mi pošli číslo zbraně do SZ.



zembicc
Příspěvky: 5

Příspěvek#234 » sob 9. bře 2024, 16:25

To DesertEagle: SZ

Uživatelský avatar
mdkill
Příspěvky: 49

Příspěvek#235 » úte 9. dub 2024, 19:09

Rád bych se zeptal majitelů KMR L02 Orca, zda standardně vystavuje závěr po posledním vystřeleném náboji. Má někdo Orcu s OR? Pokud ano jake jsou k dispozici možností destiček pro kolimatory?
Mam Aimpont Acro C-2 a nerad bych jej měnil. Diky za info. Klidně do SZ.



zembicc
Příspěvky: 5

Příspěvek#236 » pát 10. kvě 2024, 11:28

Právě jsem si všiml, že KMR má nově v Brně i skladem Wildgame

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1697
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#237 » sob 11. kvě 2024, 09:41

mdkill píše:Rád bych se zeptal majitelů KMR L02 Orca, zda standardně vystavuje závěr po posledním vystřeleném náboji. Má někdo Orcu s OR? Pokud ano jake jsou k dispozici možností destiček pro kolimatory?
Mam Aimpont Acro C-2 a nerad bych jej měnil. Diky za info. Klidně do SZ.

ORCA nemá záchyt závěru jakožto speciál pro IPSC STD ... Je tam jen kalený čep, takže žádné zachytávání ani standardně ani nestandardně :) Ani průměrnej IPSC střelec nic takového nepotřebuje, bo rány má spočtené 8-) ORCA OR je na zakázku, nedává totiž extra smysl, takže asi majitele tady bude těžký hledat..
Nebyla by pro Tebe lepší Spectra?



cox
Příspěvky: 19

Příspěvek#238 » ned 12. kvě 2024, 12:33

mdkill píše:Rád bych se zeptal majitelů KMR L02 Orca, zda standardně vystavuje závěr po posledním vystřeleném náboji. Má někdo Orcu s OR? Pokud ano jake jsou k dispozici možností destiček pro kolimatory?
Mam Aimpont Acro C-2 a nerad bych jej měnil. Diky za info. Klidně do SZ.


Destičky by měly být shodné jako na Shadow 2.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti