CZ SKORPION 61 S



lanasxxx
Příspěvky: 104

Příspěvek#61 » čtv 28. srp 2014, 19:25

Bud zustane naboj sprajclej mezi hlavni a zaverem a nebo se mi zda,jako by to melo obcas problem vytahnout naboj z nabojove komory. A u dvou naboju,mi to zarazilo kulku hylzny.

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#62 » pát 29. srp 2014, 16:16

To sa s tým hraješ, obťahuješ a vyťahuješ náboje ručne? Nevidím totiž najmenší dôvod na toľké vyťahovanie nábojov z komory, aby to "občas malo problém". Strieľaš kým máš v zásobníku náboje, potom vymeníš zásobník... a jedine ak musíš neplánovane ukončiť streľbu, vytiahneš zásobník a obtiahnutím vyhodíš náboj - možno raz za mesiac.
Čo sa týka zaseknutia náboja medzi hlavňou a záverom, pre istotu by som skontroloval vývodky zásobníka a porovnal, či sa zasekávane deje iba s jedným zásobníkom alebo so všetkými. Keďže ide o dvojradý zásobník s dvojradým vyústením, obvyklý dôvod zaseknutia náboja je však aj neobvyklý tvar strely (vo vzťahu k "štandardnému ogiválu 7,65mm rokov šesťdesiatych" môže byť štíhlejší). Ak je to s kupovaným strelivom, pomohol by puškár s úpravou nábehu do komory, ak s prebíjaným, skúsiť inú strelu alebo laborovať s OAL náboja.



mischanek
Příspěvky: 96

Příspěvek#63 » pát 29. srp 2014, 18:24

..asi jsem mel stejny problem. Nove zakoupena 61S neprebijela, naboje se ruzne pricily, nezasunovaly se zcela do komory apod. Taky jsem myslel, jak jsem jiz drive nekde cetl, jestli to neni novymi naboji, ale i kdyz jsem sehnal starsi SB (cervenostribrna krabicka a zelenobila krabicka), problem stale stejny..
Resil jsem to reklamaci - v podniku priblizneho strojarstva pak nejak upravovali zaver, dle reklamacniho protolu. Jelikoz ze zbrane nebylo mozno vystrelit dve a vice ran za sebou (samonabijeci funkce jaksi nefungovala), nechapu, jak mohli provest nastrel v poctu 6ti ran - na toto mi nedokazali odpovedet, dle podpisu na nastrelnem listu ani nedokozali identifikovat, kdo jej mel nastrelovat.. (takze tri zkazene navstevy strelnice, starosti se shanenim ruznych / starsich typu naboju, rada zniceny naboju (strela zatlacena do nabojnice) a nikdo za to neni odpovedny, v CZUB se k tomu staveli jaksi laxne, uhradu nakladu spojenych s reklamaci pak alespon poresil prodejce, kteremu za to dik..)



lanasxxx
Příspěvky: 104

Příspěvek#64 » pát 29. srp 2014, 21:02

Uz neni v zaruce...a sekne se treba az po 7 naboji nebo treba hned pri nabijeni. A nevis co ti s tim zaverem delali?Naboje jsem tsky zkousel ruzny druhy.



Návštěvník

Příspěvek#65 » pát 29. srp 2014, 22:19

lanasxxx: pokud mas problem rozlisit naboj/nabojnice nebo vytahovac/vyhazovac, zanes to k puskari.



lanasxxx
Příspěvky: 104

Příspěvek#66 » pát 29. srp 2014, 22:33

Rozlisit problem nemam,spis jen spravne pojmenovat.Zkusim jeste jiny zasobnik a nasteva puskare me stejne asi nemine.Dekuju vsem za informace.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#67 » úte 9. zář 2014, 21:31

Jen pro odlehčení. Koukám si takhle na film a najednou bystřím a pauzuju, co že to má záporák na zádech :D
Captain America: The Winter Soldier, čas 1:20:43
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



lanasxxx
Příspěvky: 104

Příspěvek#68 » úte 9. zář 2014, 21:32

Tak jsem si toho vsiml:-)



Dandys
Příspěvky: 105

Příspěvek#69 » čtv 15. led 2015, 14:57

Tak jsem si jej na Plumlově taky objednal, sehnal nějaké starší střelivo... Už aby byl doma a na značkách... (před týdnem jsem si půjčil na střelnici scarabea a byl jsem nadšený, jak to krásně lítalo... Jen to vyhazování nábojnic vzhůru mi nadrobilo poškozenou omítku za krk - příště musím zvolit jiný palpost... ;-)



Dandys
Příspěvky: 105

Příspěvek#70 » úte 3. úno 2015, 17:16

Už je doma, fungláč, ještě vyčistit, hodit na značky a hajdy otoustovat na střelnici. Nevíte někdo o zdroji levnějšího - třeba přebíjeného střeliva? ;-)



iloveguns
Příspěvky: 1432

Příspěvek#71 » ned 22. úno 2015, 21:03

Mám jej také objednán, tento týden má dorazit. Díval jsem se po levném střelivu, ale nic moc. Armádní a policejní sklady jsou prý již těchto nábojů prosté.... Tak jedině doma přebíjet, tak se lze dostat na cenu cca 3 Kč za náboj.



Dandys
Příspěvky: 105

Příspěvek#72 » pon 23. úno 2015, 12:38

Já sehnal něco staršího přes inzeráty, cena 4,00 - 4,50 za kus, ale za ten zážitek to stojí, je to příjemná zábava. ;-) Přebíjet se nechystám, tolik toho zase nevystřílím, aby se mi to vyplatilo.



Dandys
Příspěvky: 105

Příspěvek#73 » úte 14. dub 2015, 08:44

Čím déle ho mám, tím víc si myslím, že to nebyly vyhozené 4 tácy. ;-) Je to variabilní zábava, střílení s ramenní opěrkou je na 15 m velice přesné, ještě musím potrénovat střílení bez ní a někdy vyrazit zastřílet si s ním na dlouhou.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2520

Příspěvek#74 » pon 5. říj 2015, 13:32

Ahojky,

na ZS maji akci http://www.zelenysport.cz/export/vz-61- ... pal-export ale jen po 100ks. Netusite nekdo, kdo by to vzal a rozprodal? 2ks bych vzal.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#75 » pon 5. říj 2015, 14:08

Obávám se že máš smolíka. Export rozhodně nebude rozprodáván v ČR. Navíc se zřejmě jedná o původní samočinnou (ne samonabíjecí) verzi. Takže i tak by to bylo pouze na výjimku a Ačko. Samonabíjecí verze je nabízena u ZS za 4200,-
http://www.zelenysport.cz/pistole/scopr ... ci-pistole

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů