CZ SKORPION 61 S

DJ Die

Příspěvek#271 » stř 7. srp 2019, 20:12

Jo, tam kde je střecha je to problém, u nás v Ludvíkovicích si stačí stoupnout kousek od střechy. Bratránek taky dostal asi dvě hilzny za límec, když jsem byly na kryté střelnici....
Každopádně, když nejsou překážky, tak to můj Škorpík hodí maximálně za lidi co stojí vzadu, na což je nutné přihlížející upozornit...
Na druhou stranu můžeme střílet vedle sebe a neháže to na lidi co jsou napravo jako většina ostatních zbraní...

zarozak

Příspěvek#272 » pon 16. pro 2019, 22:50

hugofalfar píše:Já už se naučil se škorpíkem otáčet čepici kšiltem dozadu. Jinak mi ty horký hilzny občas spadly za triko a to je pocit k nezaplacení. Ty svině pálivý se pod trikem po zádech skutálej klidně až do žlabu...

To já už taky,když hylzna střelí plnou rychlostí o buzer od kšiltu škvírou za brýlemi přímo do oka,je to zážitek k nezaplacení,to jsou holt ty mimopřirozené střelecké pozice :roll: To už raději vřelou .223 ve žlabu

P.s: Zkoušeli jste na to někdo vymyslet nějaký "lapač" nábojnic? Vypadá to skoro jako neřešitelný problém,tedy určitě ne esteticky řešitelný. To dohledávání nedostatkových boxerových 765 je opravdu obrovský oser a ztráty jsou vždy veliké.
Napadlo mě něco jako shora nasazená vyřezaná pixla od prachu s průzory pro mířidla

Igrlik

Příspěvek#273 » úte 17. pro 2019, 10:54

V tom prípade by zákon schválnosti zabezpečil, že každá druhá vyhodená hilzňa by sa okamžite vrátila a šprajcla v okienku... :twisted: ja by som si skôr vedel predstaviť dať nad strelca na ľahkej konštrukcii nejakú striešku so sklonom 45°ako deflektor, posielajúci strely patričným smerom, kde by sa už dali pozbierať. :lol: :roll: :ugeek:

Golem

Příspěvek#274 » čtv 19. pro 2019, 06:24

Zkus si to po sobě přečíst... ;-)

Igrlik

Příspěvek#275 » čtv 19. pro 2019, 15:44

Nuž jedno letí tam, druhé onam, následky môžu byť škodlivé od jedného aj druhého... chybička se vloudí :mrgreen:

Zpět na