Chod spouště (CZ 75B)

Uživatelský avatar
Boby91
Příspěvky: 6

Příspěvek#1 » úte 13. pro 2011, 17:21

Zdravíčko, měl bych jeden dotaz co se týče spouště.. mám celkem dlouhý chod a chtěl bych ho zkrátit. Typ spouště je předělaný na SA. Netuším, kde začít, případně co koupit, nemám vůbec představu.

Za radu bych byl velice rád.

PS: Nevíte o podrobném manuálu pro kompletní rozborku CZ 75B ? Za boha ho nemohu najít, pokud vůbec existuje. Děkuji



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#2 » úte 13. pro 2011, 20:37

Na Sa spoušti by měly být nastavovací červíky. Naco potřebuješ návod ke kompletní rozborce? Neber to ve zlém, ale když nemáš ani představu co a jak, tak kompletním rozebraním stejně na nic nepřijdeš, v nejlepším ti pouze vyskáčou pružinky a ztratí se neznámo kde.




JokerCustom
Příspěvky: 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » stř 14. pro 2011, 10:21


Uživatelský avatar
Boby91
Příspěvky: 6

Příspěvek#5 » stř 14. pro 2011, 17:55

Představu nemám jen o tom ladění.. tedy teď už ano, co se týče rozborky, tak to nebude takový problém, jsem takový šťoural a zatím jsem vše vyšťoural dobře :) jen scháním nějaké ty podklady. Bez nich do toho nepůjdu samozřejmě.

Za odkazy děkuji, nyní už bych měl být rozborku schopen provést.

Uživatelský avatar
Boby91
Příspěvky: 6

Příspěvek#6 » stř 14. pro 2011, 18:37

Ještě bych měl otázečku.. chtěl bych si pořídit nová mířidla, konkrétně světlovodnou mušku a hledí buď také světlovod, nebo Defender. Zajímala by mě kompatibilita,jestli je tam můžu vůbec dát.
Díky



bradley
Příspěvky: 2

Příspěvek#7 » pát 16. pro 2011, 20:13

Chod spouště zkrátíš snížením výšky ozubu na kohoutu. Musíš to udělat ale tak, aby si to snižoval trochu šikmo, dopředu. Tzn. když se díváš z boku na kohout musí být zadní strana o trošku víš než předek. Záchyt kohoutu musí být při spuštění lehce nadzdvižen jinak se ti bude zachytávat o první ozub kohoutu. Projevuje se to tak, že při spuštění ti spoušť lehce nakopne prst zpátky. V nejhorším případě se dá snížit i ten první. Nesahej na ozub ze předu je to velmi lehce kalený a jak to odbrousíš tak buď zakalit nebo vyhodit.
U výměny mušky by to mělo být jedno, pokud je pro CZ. Hledí jsem dával jen stavitelné a při jeho výměně se musí upilovat, ufrézovat kus závěru. Dá se koupit i pro montáž bez úprav. Není v tom žádný problém hlavně musíš koupit ale hledí se správnou rybinou, jsou minimálně dvě šířky.

Uživatelský avatar
Boby91
Příspěvky: 6

Příspěvek#8 » sob 17. pro 2011, 18:35

Ok Díky moc ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů