Vylepšení zbraně



gomio
Příspěvky: 25

Příspěvek#1 » pon 9. dub 2012, 19:12

Ahoj,


Mám několik dní CZ vz 75B a chtěl bych se zeptat, koupil jsem ji v komisi, zbraň funguje bezvadně ale jelikož již má několik let, je trošku (ne moc) semtam poškrábaná atp. (běžné opotřebení) Je možné někde ji nechat znovu načernit aby vypadala jak nová? Pak bych se chtěl zeptat, jak si ji můžu vylepšit, líbí se mi třeba dřevěné střenky atp? Kde se dají sehnat tyto a jiné náhradní díly na zbraně? Jak je možné zbraň "zpěknit" a vylepšit? Díky

Uživatelský avatar
marw
Příspěvky: 12

Příspěvek#2 » pon 9. dub 2012, 19:30




Carloss
Příspěvky: 2938

Příspěvek#3 » pon 9. dub 2012, 19:41

A díly třeba v obchodě CZUB a jinde. Pozor, některé díly je nutné dopasovat na konrétní zbraň... a to některé dost odborně, nejlíp puškařem.



ales1000fzs
Příspěvky: 26

Příspěvek#4 » úte 10. dub 2012, 12:41

Další možnost je tady http://www.zendl.cz/



Hanz
Příspěvky: 8

Příspěvek#5 » stř 11. dub 2012, 14:42

to s novým povrchem jsem řešil taky, napsal jsem na CZUB, odepsali mi kde mužu zbraň odevzdat, jde to skoro v každém větším městě, a jaky chci provedeni, brynýr stojí cca 1600kč, lak 1400kč, odevzdal jsem ji minulý týden, tak foto výsledku sem dám příště

Uživatelský avatar
Bucek
Příspěvky: 74

Příspěvek#6 » čtv 12. dub 2012, 11:49

marw píše:http://www.klinsky.cz/stranky/101.php


Výhodnější je vydražit střenky na ebay u prodejce, který zasílá i do ČR.Zrovna čekám, až mi dorazí z Thajska na 1911tku a vyšly mě i s přepravou asi o 1000 Kč levněji než od Klinského.

...my z chudého kraje musíme na koníčky šetřit kde se dá :)

P.S.: na ebay jsou i střenky na čízy



Hanz
Příspěvky: 8

Příspěvek#7 » čtv 10. kvě 2012, 21:47

K mému předchozímu příspěvku, z CZUB mi poslali email se seznamem prodejen, kde mohu zbraň odevzdat, měl jsem v plánu nový lak. Přesně po měsíci, tedy době, kdy měla být zbraň hotová, mi bylo oznámeno, že i přes to, že je prodejna na seznamu Gold a Silver prodejen CZUB, nemá se zbrojovkou vyřešené podmínky předávání a převzetí, takže se mi tam číza pořád válela ve skříni. Jak se mi tak zdá, cesta k novému laku přes CZUB, pokud teda nemá člověk chuť cestovat až do Brodu, nevede...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů