CZ 75 SP-01 Shadow



upbraider
Příspěvky: 16

Příspěvek#46 » stř 25. zář 2013, 21:58

Na fotce z norských stránek je vodící tyčka vzorně uprostřed. Dal jsem jen první fotku, co jsem na netu našel, jako ilustrativní, aby bylo jasné o čem mluvím.

Možná fakt hledám chyby tam, kde nejsou.



Pete
Příspěvky: 63

Příspěvek#47 » čtv 26. zář 2013, 06:14

Ahoj upbraider,

vodici tycka na me Orange je tak, jak ji tam dam. Zalezi na tom, jak spravne usadis pruzinu. Stejne se ale hned po prvnim vystrelu muze lehce posunout, protoze ten otvor musi byt vetsi nez ta tycka. Osobne tohle vubec neresim. Tycka nestrili. :)

Kamos ma nerez Siga P226 a ten se s moji Orange neda vubec srovnat. Naprosto perfektni usazeni. Nulovy vule. Prvotridni opracovani zvenci i uvnitr zbrane atd. Stal ale taky 2x tolik nez moje Orange.

Jsem taky zacatecnik, ale jestli ti muzu doporucit, pokud chces zbran, ktera te chytne za srdce, tak nehled na vyrobce a kup si to, co se ti libi. Pokud mezi tebou a CZUB jiskra nepreskocila, neda se svitit. Mrkni na neco jineho.

Dulezite take je, kolik muziky chces dostat za kolik penez. :)



upbraider
Příspěvky: 16

Příspěvek#48 » čtv 26. zář 2013, 12:18

Chtěl bych přeci jen podpořit domácí scénu, než posílat těžce vydělané peníze do US / Německa / Rakouska.

Jak říkám, začínám. Houby tomu rozumím a jsem spíš takovej internetovej teoretik, co zná zbraně z youtube a diskuzních fór. Škoda že nejsem blíž k Brnu, koupil bych ti náboje za možnost si z Orange prásknout na střelnici.

Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 366

Příspěvek#49 » čtv 26. zář 2013, 12:40

Vybírej podle toho, co ti sedne a bude se líbit. Kdybys měl vybírat podle toho, kam pošleš prachy, tak se z místa nehneš..............v případě CZUB je totiž posíláš na Kypr.........



jinda voyer
Příspěvky: 418

Příspěvek#50 » čtv 26. zář 2013, 12:44

Já spíš myslím, že kolega to vnímá tak, že pořízením kvéru z Brodu přispěje k tomu, aby se udržela zaměstnanost českejch lidí (brát to podle vlastníka, to by totiž asi střílel tak maximálně z doma vyrobenýho praku :lol: )...tohle se snažím dělat třeba při nákupu oblečení, tj. aby to aspoň bylo MADE IN EU. Furt lepší než financovat Asii 8-)

Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 366

Příspěvek#51 » čtv 26. zář 2013, 12:49

Když bude českej člověk vyrábět stejně dobře jako konkurence, rád ho podpořím (a dělám to tak v případě potravin, v elektronice a oblečení aspoň podporuju člověka, kterej není otrokem v PRC). To je tak asi jediné co k tomu můžu říct, protože jinak by nejspíš začala hádka ohledně kvality a ochoty různých výrobců.............



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#52 » čtv 26. zář 2013, 20:17

Koupí této zbraně v 99 % chybu neudělá(š).



Morboj
Příspěvky: 30

Příspěvek#53 » čtv 26. zář 2013, 20:37

Drobnou chybu 100% udělá, lepší je Tactical sport - příjemnější chování při střelbě, přesnost, spoušť, kapacita zásobníku, dokonce i cena...Shadow je zbraň do productionu IPSC.

Uživatelský avatar
Doolittle
Příspěvky: 79

Příspěvek#54 » pát 27. zář 2013, 12:23

Jo ale tactical je jenom SA... Pochybuju, že jako první zbraň by ji chtěl...



Morboj
Příspěvky: 30

Příspěvek#55 » pát 27. zář 2013, 13:24

Píšu to proto, protože přesně takhle jsem dopadl já, Shadow se mi líbil jako první zbraň. Říkal jsem si, že je to univerzální pistole, čas od času by se dala použít i na nošení - nesmysl. Nakonec jsem ho překopal včetně mířidel, střenek a spouště...Na objíždění závodů - KVZ, poppery, IPSC standard aje Tactical prostě o něco lepší...Leda, že by kupující měl naprosto jasno v tom, že po závodech jezdit nebude a čas od času s ním půjde vystřelit "jen tak". Ještě jedna věc - orange je "normální" shadow , doufám, že někdo nevěří báchorkám o ručním slícování a vyšší kvalitě.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#56 » pát 27. zář 2013, 14:15

Máš nějaké informace z provozu, nebo si jen z principu neodpustíš tyhle poznámky?
Ona se ta hlaveň asi vyleští sama, jen tím, že ji dají oranžové střenky, stejně tak další úpravy?

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#57 » pát 27. zář 2013, 15:02

Morboj píše: Říkal jsem si, že je to univerzální pistole, čas od času by se dala použít i na nošení - nesmysl.

Nosím ji více než 5 let, nevidím v tom problém. Nositelnost zbraně není v její velikosti nebo hmotnosti ale o dobrém pásku a vhodném pouzdře.



Morboj
Příspěvky: 30

Příspěvek#58 » pát 27. zář 2013, 20:39

To Albert: fakt je ten, že jsem ho nosit nezkoušel. Když jsem ho koupil, došlo mi, že nosit ho, je svým způsobem absurdní, když jsou daleko vhodnější zbraně...Samozřejmě nemůžu zcela vyloučit, že bych s ideálním pouzdrem změnil názor.

To Patrik: je to názor velezkušeného puškaře, měl orange v ruce. Na leštěnou hlaveň ale nejspíš zapomněl.

Chtěl jsem jenom, ať si někdo koupi shadowa pořádně rozmyslí a nelituje jako já :) Jinak je to vynikající zbraň, naprosto spolehlivá / 9000 ran bez jediného zádrhelu, včetně přebíjenek /, relativně přesná a orange s oranžovými střenkami vypadá kupodivu vkusně.

Uživatelský avatar
Doolittle
Příspěvky: 79

Příspěvek#59 » pon 30. zář 2013, 18:53

Je mi úplně šumák co tady kdo píše o ručním slícování. Shadow orange je za ty peníze jednoznačně lepší pistole. Už v tom, co k ní dostaneš navíc se jednoznačně vyplatí připlatit si. Nejen ta leštěná hlaveň, ale i vedení vratné pružiny z kovu místo plastu... (v době kdy neexistoval shadow line), o tom, že je na ní jiný kohout než na shadow standard nemluvě a ten taky není zadarmo. Sumasumárum miluju Ty kecy o tom, jak je Česká zbrojovka out a její výrobky jsou šunt, nemyslím si to. A není to proto, že pocházím z Uherského brodu a můj strejda je tam vyráběl léta letoucí... Nosit ji moc nechci, ale poohlížím se po něčem na nošení vhodném a klidně bych šel zas do CZUB třeba compacta ve verzi shadow line. Ale to zatím nechávám odležet, mně se z toho prostě dobře střílí a Glock mi třeba nesedí vůbec, snad Walther mě láká o trošku víc... Tož asi tak.



shadow
Příspěvky: 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#60 » čtv 24. říj 2013, 17:36

Kdysi před sedmi lety jsem začal s IPSC ... první zbraní byl lehký a spolehlivý GLOCK 17, na moje malé ruce bohužel moc objemný, přešel jsem na CZ 75 BD POLICE s dekokem, parádně se drží, při zátěži bez sebe menšího problému, ale pořád to není ono. Teď jsem přešel na SHADOW, nechal upravit pojistku a záchyt závěru, nasadil jsem dlouhé tlusté mosazné střenky, nic víc, upřímně nelituji ani korunky které jsem do Shadow nasypal a věřím, že jsem ještě neskončil ...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů