CZ 75 SP-01 Shadow



Hydrant
Příspěvky: 4

Příspěvek#61 » pát 1. lis 2013, 13:55

ahoj, pánové potřeboval bych poradit, mám75 SP 01 SHADOW a má dost tvrdou spoušť, nevíte o někom v Královehradeckém kraji kdo by to seřídil? díky za rady



revers
Příspěvky: 40

Příspěvek#62 » čtv 26. pro 2013, 12:23

Zdravim
Nevěděl by někdo čím povolit hledí u této zbraně?jde mi trochu doprava.
Dík za odpovědˇ

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#63 » čtv 26. pro 2013, 13:27

Hydrant: ustřihnout o tři závity bicí pružinu + zaleštit plochy které třou o sebe.
revers: imbusový klíč 1,5mm



N560
Příspěvky: 118

Příspěvek#64 » pát 27. pro 2013, 17:16

Pokud ten imbus povolí a hledí posune, nestane se náhodou po opětovném utažení, že si to hledí sedne zpět tak, jak bylo? Přece jeho pozice je víceméně daná tím, jak to ve fabrice jednou sesadili a provrtali? To by ten imbus musel nechat povolený a "zkřiva"? Jenom selským rozumem nad tím přemýšlím...



revers
Příspěvky: 40

Příspěvek#65 » pát 27. pro 2013, 18:31

Tak to netušim,každopádně jsem červíka povolil ale za boha jsem s nim ani nehnul a navíc jsem si jí trochu škrábnul tak že víc škody než užitku.Asi si tam nechám dát to stavitelný



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#66 » pát 27. pro 2013, 18:44

N560: Ten imbus do zadne diry po dotazeni nezajizdi. Jen se opre o zaver a tim zajisti hledi proti pohybu.
revers: Na to, abys pohl hledim je potreba mit bud specielni pripravek, nebo musis pouzit kladivko a bronzovou tycku. Je v te rybine na fest.



revers
Příspěvky: 40

Příspěvek#67 » pát 27. pro 2013, 18:52

To bych řek že je na fest.stříknul jsem to jen wd-éčkem(co bylo po ruce) a použil i to kladívko(s ocelovou tyčkou) a ani prd.strach z poškození zbraně zvítězil a proto to přenechám odborníkům.
zatím budu holt přenášet



N560
Příspěvky: 118

Příspěvek#68 » pát 27. pro 2013, 19:08

Ahááá, to mě nenapadlo! Ale jestli teda je na to třeba hrubého násilí i po povolení imbusu, tak na to bych odvahu taky neměl :oops: A zrovna mi to střílí též maličko vpravo. I když já jsem začátečník a klidně to můžu strhávat. Až po čase chci koupit taky mikrometry, abych si to pošteloval "na sebe" a nemusel přenášet.



revers
Příspěvky: 40

Příspěvek#69 » pát 27. pro 2013, 19:21

Taky nejsem extra střelec ale i podle nástřelnýho listu to táhne doprava.(a nahoru)

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#70 » pát 27. pro 2013, 20:21

Nástřelný list je nesmysl. Je potřeba použít větší kladivo, mosaznou tyčku a pevnou podložku. Někdy je potřeba větší rána a víc malých rozhodně nepomůže.

Každopádně než se pustíš do štelování tak bych se přesvědčil že nestrháváš.



revers
Příspěvky: 40

Příspěvek#71 » pát 27. pro 2013, 20:32

Psal jsem(i podle) nástřelnýho listu. Mě to lítá lehce doprava.Půjčoval jsem zbranˇ kamarádovy(oproti mě výbornej střelec) a taktéž to šlo doprava nahoru.Když jsem před třema rokama se střelbou začínal tak jsem strhával(jako asi většina lidí) Jelikož jsem pravák tak strhnutí ran šlo vždy doleva a většinou dolu



vernerd
Příspěvky: 2

Příspěvek#72 » ned 19. led 2014, 18:30

Ahoj, mám v plánu koupit nového Shadova, ale ještě jsem neměl možnost si z toho vystřelit a nechci dát tolik peněz jen tak naslepo. Tak jsem se chtěl zeptat jestli by nějaký vlastník toho nového Shadova nebo Shadov line byl tak ochoten a zašel se mnou na střelnici, samozřejmě vše hradím. Přes týden bývám v Brně a o víkendech buďto v Brně nebo v Olomouci.



Lubker
Příspěvky: 35

Příspěvek#73 » sob 25. led 2014, 19:27

Zdravím všechny majitele této zbraně. Mám dotaz ohledně velikosti kufru. Tedy jeho vnějších rozměrů. Už jsem četl názor, že je obrovský. Jde mi o to, abych ho mohl dát do trezoru naležato. Díky



revers
Příspěvky: 40

Příspěvek#74 » sob 25. led 2014, 20:36

Ahoj
Rozměr kufru je cca 45x38cm



Lubker
Příspěvky: 35

Příspěvek#75 » ned 26. led 2014, 18:31

Díky za rychlou odpověď. Měl jsem v plánu toto
http://www.safetronics.cz/Sejfy-jednoplastove-ZSL/155-Sejf-na-kratke-zbrane-ZSL-65-M
Teď aspoň vím, že je malý. Leda bych shadowa dal do jiného kufru.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů