Alfa Combat



kratales
Příspěvky: 51

Příspěvek#31 » pon 13. dub 2015, 10:01

Já měl také problém, že mi to střílelo moc dolů a nakonec jak se ukázalo byl problém v tom, že v těle zbraně byla uvolněná nějaká kostička (absolutně nevím co tím mysleli). Po opravě už je to OK, tím jsem se jen utvrdil, že ty nástřeláky jsou jen list děrovanýho papíru nastřílený kdo ví z čeho.

Mám teda ale Defendera.



Luky22
Příspěvky: 789

Příspěvek#32 » pon 13. dub 2015, 12:00

kratales: Dík za reakci. Trochu mě mate, že mám dobrý soustřel. Až půjdu příště na střelnici, tak asi poprosím řídícího střelby aby si z mé zbraně vystřelil pár ran a uvidím, kde je chyba. :-)



kratales
Příspěvky: 51

Příspěvek#33 » pon 13. dub 2015, 18:26

No já měl s CZ85 na 15m všechno v černým a pak co jsem si koupil Defendera jsem měl často problém se vůbec strefit do terče. Přisuzoval jsem to tomu, že je to compact a oproti full-size se s tím budu muset naučit střílet. Po té co jsem prohnal hlavní 300 včelek jsem si řekl, že to prostě není v pořádku a dal Defendera na reklamaci. Po opravě je to OK, soustřel sice nemám jako s full-size, ale to už je jen o tréningu :-)



Luky22
Příspěvky: 789

Příspěvek#34 » pon 13. dub 2015, 18:49

krakales: Tos mě teda moc nepotěšil. Všude jsem četl, jak jsou Alfy přesné a teď čtu tohle. Mám full-size takže bych rád aby to bylo nejhůř za 8 a já přitom nemusel mířit na pravý horní okraj terče. :-) Do Brna to mám přes sto kiláků, takže reklamace by byl dost opruz.



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#35 » pon 13. dub 2015, 21:36

Podle mě (Alfa Defender) a kolegy (CZ75) je "chybování" při střelbě z Alfy hlavně to, že je úplně jinak vyvážená. Ten plast v rámu je hodně znát. Jestli si zvyklej na celokov, není se čemu divit. Vsadim se, že první dva, tři výstřely to jde dobře a pak to začne lítat divně.. :)



Luky22
Příspěvky: 789

Příspěvek#36 » úte 14. dub 2015, 05:59

mikky: Dík za názor. To je také možné.



kratales
Příspěvky: 51

Příspěvek#37 » úte 14. dub 2015, 06:47

Taky jsem to měl na reklamaci 100km, naštěstí jsem se domluvil na reklamaci v jeden den a měl jsem to asi za 2 hoďky hotové. Ale stejně jsem si musel vzít v práci volno.

Ale snad to nebude tvůj případ.



Luky22
Příspěvky: 789

Příspěvek#38 » pon 4. kvě 2015, 12:00

Na reklamaci se nepojede. Pistole je evidentně v pořádku, chyba byla na straně střelce. Včera jsem byl na střelnici, už mi to lítalo o hodně líp. Až na pár prvních - zástřelných ran, z padesáti všechno v černém. A dokonce na 15m. Hned to člověka víc baví. :-)



janpolasek
Příspěvky: 120

Příspěvek#39 » pon 4. kvě 2015, 12:19

Jak je starý ten Defender, co jste reklamoval? Já si chci Defendera kupovat, tak bych rád věděl, co byl za problém. Necelý rok mám Combata, a nemůžu proti němu říct křivého slova. Přesnost i spoušť dobrá. Každému, komu jsem ho pujčil se líbí. Akorát na nošení v teplém počasí je moc velký, proto chcu Defendera. Říkám si, že je to uplně stejné, akorát menší, tak snad nebude problém.



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#40 » pon 17. dub 2017, 20:10

Ma nekdo Alfa Iron Combat? Uvazuji o ni jako o sve prvni zbrani v razi 45 ACP. Mohli byste se prosim podelit o sve dojmy?



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#41 » pát 16. čer 2017, 17:53

Nedavno jsem si koupil Alfu Iron Combat v 9mm luger a jsem velice prijemne prekvapen. Zbran mi paradne sedi v rukach a pocit ze strelby je nadherny. Chova se to kultivovane a je to presnejsi nez moje ruce. Po prvnich 100 ranach S&B 124gr. zadna zavada. Zitra si jedu nechat udelat pouzdro od Sakala, protoze vnitrni Dasta je nedostacujici, a s mym agresivnim potem mi zacal reznout zaver.



zralok
Příspěvky: 17

Příspěvek#42 » pon 26. čer 2017, 13:32

Chci se poptat. Zvažuji jako svou první pistoli Alfu Combat Iron v chromu. Tady v Ostravě mají jen plastového Defendera a ten mi v ruce moc nesedí. Prodavač říkal že plastový Combat má pažbu víceméně stejnou jako Defender a že irony mají pažbu jinou. Zkusil jsem CZ 75D a ta mi v ruce seděla dobře. Je Combat Iron pažbou blíž k CZ 75 nebo blíž k plastovému Combatu? Ať vím jestli má smysl vyrazit do Brna kde ji asi jediní budou mít skladem nebo dál šetřit na CZ 75 D?

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#43 » pon 26. čer 2017, 13:48

Jak napovídá název "iron", jedná se o celoocelovou pistoli. Jedná se o klon Tanfoglia a geometrie těla je daleko blíž klasické CZ75 a naprosto shodná s ocelovým Jerichem či Tanfogliem.



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#44 » pon 26. čer 2017, 19:08

Zralok: Jestli budes mit zajem a nespechas, tak bychom mohli zajit do Corrada at si Iron Combat muzes vyzkouset. Pendluji mezi Brnem a Havirovem a tenhle vikend asi budu v Havirove. Jestli budes mit zajem tak se domluvime pres soukrome zpravy.



Otik Platenik
Příspěvky: 83

Příspěvek#45 » úte 27. čer 2017, 07:51

Combat má pažbu (rukojeť) delší než Defender. U Combatu mám jistější úchop než u Defendru, kde mám malíček už pod zásobníkem (hodila by se botka pod zásobník). Iron má střenky a možná díky tomu je trošku jistější úchop než u plasťáku, který nemá moc hrubé zdrsnění - jako se řeší v threadu o CZ P10.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů

cron