Alfa Combat

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#46 » úte 27. čer 2017, 07:58

A vůbec, tady jsem si půjčil na netu obrázek.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Murphy_x
Příspěvky: 1

Příspěvek#47 » úte 27. čer 2017, 22:17

Ahoj, jsem na tom podobně jako Juraj1 protože uvažuji o Alfa Combat Iron jako o své první zbrani. Není tu někdo z Kladna a okolí, kdo ho má a byl by ochotný mi ho ukázat a zapůjčit na zkoušku jak sedí v ruce?? Pokouším se najít nějaký obchod nebo střelnici, kde by se dal osahat, ale zatím marně :( Jet na otočku do brněnské prodejny je pro mě trochu z ruky.
Alternativně by byla možná i Praha 4 nebo Praha 6.



zralok
Příspěvky: 17

Příspěvek#48 » stř 5. črc 2017, 22:22

Otik Platenik píše: u Defendru, kde mám malíček už pod zásobníkem (hodila by se botka pod zásobník).


JJ to je přesné, malíček mám u defendera už pod zásobníkem. To i malinká Beretta M71 se kterou zatím chodím střílet se mi drží líp díky botce na zásobníku.

McFly: moooc pěkný obrázek, jen slintám. Pokud mi padne do ruky tak ji beru.

Jinak byl jsem s brokovnicí na střelnici ve Staré Bělé, mají tam teď nový obchůdek a zbraně k zapůjčení a s klukem co mi pouštěl holuby a pak obchůdek ukázal jsem se o Alfě bavil a byl celkem nakloněn tomu že by na půjčování Alfu Combat iron chrom pořídil, protože říkal že hodně lidí chromované zbraně chce, ale za CZ se jim platit většinou nechce a ta Alfa že by byla dobrá alternativa.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 hostů

cron