CZ 75 Compact - delka hlavne



ivan68
Příspěvky: 3

Příspěvek#1 » stř 29. dub 2015, 13:42

Poradte prosim. Chci si privezt CZ 75 Compact (je u svagra v trezoru v CR) do Kanady a narazil jsem. Delka hlavne musi byt min. 106mm (vetsi nez 105mm) a udajne jich par privezeno bylo s hlavni 108mm. Odpoved na dotaz v CZUB byla kratka: "dekujeme za dotaz, nemame". Rad bych vedel: je mozno predelat standardni hlaven (zkratit, odbrousid/odsoustruzit jednu zamykaci lamelu), nebo je tam jeste nejaka dalsi "finta" o ktere nevim. Nemam moznost porovnat, v ruce nemam ani jednu. Pistole je v krasnem stavu, malo strilena, nenosena a rad bych ji mel u sebe; takhle strilim jen o dovolene v Cesku. Dik, ivan.



ravo001
Příspěvky: 162

Příspěvek#2 » stř 29. dub 2015, 19:29

Compact už má jen jednu uzamykací lamelu, nebudeš mít co odbrušovat (ale v závěru jsou dvě drážky pro dvě lamely...trošku divné, ale u CZUB nic překvapivého :) Alespoň můj semicompact to tak má, řekl bych že to bude u ocelového compactu stejné.

jak je řešený D-compact (hliníkový "policejní" rám) nevím



ivan68
Příspěvky: 3

Příspěvek#3 » stř 29. dub 2015, 20:19

Dik. Asi jsem to spatne popsal. Vim ze ma Compact jednu lamelu, ale hlaven je prilis kratka (podle zakonu v Kanade !!!) Musel bych vzit delsi hlaven z CZ 75 a zkratit ji na 106 mm a zbavit se te druhe lamely (treba je mozne ji tam nechat, nevim). Nevim, jestli takove upravy nekdo dela nebo se da delsi hlaven koupit. To vsechno bych musel zaridit uz v Cesku, v dokladech o prevozu musi byt delka hlavne jiz zapsana.
Alternativa je :prodat a koupit neco jineho. Do toho se mne ale zatim nechce.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#4 » pon 8. čer 2015, 06:57

Je na tom konkretnim compactu neco extra zajimaveho?
Pokud ne, je to spousta problemu pro obycejnou zbran...



ivan68
Příspěvky: 3

Příspěvek#5 » pon 31. srp 2015, 19:12

Omlouvam se, delsi dovolena bez internetu (Yukon).
Neni na ni nic zvlastniho, svagr ji proda, byl to jen zachvev nostalgie. Uz jsem musel zapomenout na sve male DUO, raze .25 do Kanady nesmi vubec. Mam ceskou manlicher 9.3x62 a to bude muset k nakrmeni te nostalgie stacit.
dik za odpovedi.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů