Cz 85

Uživatelský avatar
Czgunova
Příspěvky: 142

Příspěvek#16 » pát 3. úno 2017, 17:47

Tak mám jedou 85 -bez blokace odloženou ,uvidím jak bude vypadat.
Kolik vůbec se udává životnost cca výstřelu z laufu ??má někdo zkušenosti s delším užíváním CZ85?



dethan
Příspěvky: 46

Příspěvek#17 » pát 3. úno 2017, 19:52

Ahoj,
já ji mám 3 roky, zkušebna z r. 90. Xtý majitel samozřejmě. Lauf je vylítaný, lehké tmavší stíny v drážkách už jsem zahlídl i dva nebo tři vypadaný flíčky. Přes deset tisíc ran si myslím má. Vůle ve vodících drážkách je i slyšitelná.
Ale já jsem spíš sváteční střelec.
Kupoval jsem ji jako svou první. Protože jsem se připravoval k ZOZ se shadow, chtěl jsem velkou a těžkou a levnou :)
Slyšel jsem názor, že dokud byla ocel z poldovky, byla kvalitní. Nevím co je na tom pravdy.
Moje zkušenost - pro začátečníka stačák, a protože trpím lítostí ke starejm krámům, tak už jí pouštět nebudu.

Uživatelský avatar
Czgunova
Příspěvky: 142

Příspěvek#18 » ned 5. úno 2017, 21:46

Tak cz85 je doma :-) stav oka.
Jen trochu necitelna muška. Asi po pádu.
Chci se zeptat jakou tam dat novou ?připadne tip na obchod.
Chtěl bych něco takového : http://www.zendl.cz/index.php/produscts ... ska65x32x1 zelenou nebo červenou
Jen v těch rozměrech tápu ?
Díky za radu



dethan
Příspěvky: 46

Příspěvek#19 » pon 6. úno 2017, 16:45

Gratulace k hračce.
Až přijdu večer z práce mrknu se, mám dojem, že u tý mojí je muška napevno. Jak je stará?
Někde k ní mám návod od výrobce v pdf kdybys měl zájem

Uživatelský avatar
Czgunova
Příspěvky: 142

Příspěvek#20 » pon 6. úno 2017, 17:23

Ne je tam kolik horizontalne, rok je tuším 92. Na miridlech i musce jsou svítící tecky.
Chtěl jsem rozšířit sbírku o nějakou cztku i z pohledu historickeho i patriotismu...tahle bude občas provětrana.na noseni je g26 :-)

Uživatelský avatar
Old Death
Příspěvky: 80

Příspěvek#21 » úte 14. úno 2017, 21:22

Zdar
Těď jsem měnil mušku na "85" z roku 1992.Koupil jsem ji v podnikové prodejně v Praze /u hlavního nádraží/
je tam výška 5,5mm světlovodné vlákno může být průměr 1,5 nebo 1 mm.Jde tam bez úprav.Vyrazí se příčný kolík,pak muška dopředu.akorát jsem na nové mušce vypiloval zářez pro kolík,podle staré mouchy.
Pak opatrně naklepnout novou mouchu a zajistit kolíkem.Upozornění,mám hledí to malé ale jde seřizovat strana i výška,některé měly jiné hledí.Tam pak asi bude jiná výška mouchy
PS: moucha stála okolo 550,-kč
Old Death

Uživatelský avatar
Czgunova
Příspěvky: 142

Příspěvek#22 » čtv 16. úno 2017, 18:00

Tak dnes zakoupena nova původní org.se svítícím bodem -180kc. svetlovodnou možná pak vyzkouším. ..
Jen nevím čim tu starou" vytlouct" je to moc malý průměr...

Uživatelský avatar
Czgunova
Příspěvky: 142

Příspěvek#23 » čtv 16. úno 2017, 21:36

Tak je venku.prubojnikem 1mm :)
Jen co ted s tou drážkou ? :cry:



dethan
Příspěvky: 46

Příspěvek#24 » pát 17. úno 2017, 10:57

Hm, tak já mám asi starší provedení. Muška je napevno a hledí stavitelné stranově i výškově, nejspíš to co má Old Death, protože nijak výrazně netrčí ze závěru.



jantar
Příspěvky: 123

Příspěvek#25 » pát 17. úno 2017, 19:07

To:CZgunova:
Vložit do závěru novou mušku bez otvoru pro kolík,a buď označit a venku vypilovat,ale jde to také tak,že se obé součásti tj.muška v závěru opatrně svrtají,ale opravdu opatrně.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů