CZ50 nová povrchovka



mavver
Příspěvky: 7

Příspěvek#1 » čtv 27. srp 2015, 14:25

Ahoj,
kolik by asi stálo, nechat udělat kompletní pře černění CZ50? Máte s tím někdo zkušenosti? Raději bych odborníka, než si to dělat na koleně.



hugofalfar
Příspěvky: 317

Příspěvek#2 » čtv 27. srp 2015, 18:05

lauf, spoušť a závěr na berettu 71 mě loni stál cca 400, tak tu padesátku bys měl do tisícovky pořídit jedna malina...



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#3 » čtv 27. srp 2015, 23:07

Chápu máš jí rád, ale je to nutné ?
Za tyto peníze koupíš pomalu novou a uloženku, já mám rok 1950 a nenechal bych jí černit.

Uživatelský avatar
RomanB74
Příspěvky: 390

Příspěvek#4 » pát 28. srp 2015, 07:18

Mám stejný názor jako Bohuliby. CZ50/70 není nic extra, žádná sběratelská rarita, obyčejný spotřebák kterých je na trhu ,,na tuny".
>mavver - šetři peníze, jestli chceš nějakého osobního ,,mazlíka" na věky věků, pak bych spíše zvážil nákup funglovky. Jinak je to jako s ojetým autem, člověk v tom utopí spoustu peněz a ve finále to nechá sešrotovat protože to nikdo nechce.



Linux
Příspěvky: 205
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » pát 28. srp 2015, 09:37

Třeba má k té pistoli vztah, já to zase na druhou stranu chápu. I CZ 50 může být nějaký výjimečný kousek, který za znovu načernění stojí.

Uživatelský avatar
RomanB74
Příspěvky: 390

Příspěvek#6 » pát 28. srp 2015, 12:44

Tak samozřejmě. Určitě jsme schopni najít desítku důvodů proč to nědělat, desítku důvodů proč to dělat a nakonec vše záleží jen na tom ,,jak moc to chce majitel" v tomto případě majitel zbraně.

Já si třeba taky vcelku nedávno říkal, že do svého starého notebooku nevrazím ani korunu a prostě bude sloužit až do roztrhání (5 let starej noťas). A hle... letos dostal 2x4GB ramky a SSD disk.

Takže v konečném důsledku: Chceš to? Máš na to prostředky jejichž absence Tě neomezí? Pak klidně nový brynýr, střenky od Kinského atd atd.

Nějakou kalkulaci by jistě mohl nastínit někdo z oboru, třeba zde:
http://www.esako.cz/zbrane-a-naboje/cerneni-zbrani



m@rtinp
Příspěvky: 80

Příspěvek#7 » ned 12. úno 2017, 14:54

Zdravím,
měl bych dotaz k povrchovce na tuto starší hračku - zkoušeli jste někdo udělat na ní třeba nějaký nástřik např. Cerakote) nebo fosfátování nebo něco podobného ? Vím že to asi není obvyklý a možná i šílený dotaz, ale zajímalo by mě to.
Důvod: proč to nezkusit a neudělat "drobnou raritku" ?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů