CZ Shadow 2

Uživatelský avatar
Paztom
Příspěvky: 61

Příspěvek#676 » stř 21. čer 2017, 20:00

OndrasFM jojo předpokládám asi že ne, ale přece jenom jsem začátečník a raději půjdu do něčeho, co mi sedí po všech stránkách. Jen jsem chtěl podotknout, že mě to fakt zarazilo, jak velký odpor tam byl. A také mi příjde u SW2 relativně úzká pažba i s těma širšíma střenkama, podle mě, nebude tak široká, jak TSko, ale samozřejmě že každému sedí něco jiného. Je to skvělá pistole, ale TSko je, pokud to můžu laicky posoudit, pro mě prostě asi lepší. :)

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#677 » stř 21. čer 2017, 20:11

100% si vyber to, co sedí tobě :)



Bofors
Příspěvky: 30

Příspěvek#678 » úte 27. čer 2017, 01:49

Zatím u všech shadow 2 o kterých vím bylo nutné rektifikovat mířidla. Z fabriky lítají vlevo.

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#679 » úte 27. čer 2017, 02:32

Můj taky tak



ersa
Příspěvky: 1

Příspěvek#680 » úte 27. čer 2017, 06:04

Souhlas, šlo to doleva.

Uživatelský avatar
Paztom
Příspěvky: 61

Příspěvek#681 » úte 27. čer 2017, 10:23

Teď jste mi zase nasadili brouka do hlavy :D ale ne TSko vede....



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#682 » stř 28. čer 2017, 17:06

To se přece odvíjí od toho jaké sportovní disciplíně se chceš věnovat. :-) Mnoho disciplín je svázáno
pravidly, která jednu či druhou pistoli vyřazují. ( Napŕ. EPP, nebo některé mířené disciplíny vyžadují minimálně 1.36 kg na spouští, což vyřazuje TS bez úpravy odporu spouště. U IPSC je rozdělení do divizí jasné a u Losu je to asi fuk. Pokud se nehodláš věnovat žádnému sportu, (pak ovšem úplně nerozumím nákupu čistě sportovní zbraně, nicméně je to tvoje věc) , tak si zvol co ti víc vyhovuje.

Uživatelský avatar
rumcajs_tr
Příspěvky: 121

Příspěvek#683 » stř 28. čer 2017, 17:23

Já bych si dovolil jen jeden subjektivní komentář k tomu, že CZ Shadow 2 nemá smysl kupovat, pokud se člověk nehodlá věnovat žádnému sportu. Osobně jsem si SH2 koupil jako svoji první (!) zbraň a dodnes nelituji - často si ji beru na střelnici, abych si jen tak zablbnul - mířenka, rychlá střelba, apod... neměnil bych. A žádné sportovní disciplíně se nevěnuji, ani to neplánuji.
Tolik můj subjektivní názor.

Uživatelský avatar
Paztom
Příspěvky: 61

Příspěvek#684 » stř 28. čer 2017, 17:29

Zatím se opravdu nechci věnovat žádné sportovní disciplíně. Zas na druhou stranu, jak si řikal, si chci vybrat zbraň která mi maximálně vyhovuje. Což z těch co jsem měl možnost zkusit (15-20 druhů) mi nejvíc vyhovovalo TSko a potom ten SW2... Já zas třeba nevidím problém ve výběru čistě sportovní zbraně, i když se zatím žádné sportovní disciplíně nechci věnovat. A pokud se opravdu nakonec rozhodnu pro TSko, tak si asi nechám zvednout ten odpor spouště. Ale dík za názor :)

Uživatelský avatar
Paztom
Příspěvky: 61

Příspěvek#685 » stř 28. čer 2017, 17:30

Jo přesně rumcajs_tr. Mám stejný názor.



stope
Příspěvky: 60

Příspěvek#686 » úte 1. srp 2017, 08:48

Řešíme to s kolegou a nedokážeme se dopracovat ke shodě v názoru: Má smysl jako první zbraň pro plánovanou sportovní střelbu koupit rovnou dražší laděnou S2 od Robina Šeba, nebo koupit levnější fabriku s tím, že ladění si střelec časem objedná přesně podle sebe? Já jsem toho názoru, že druhá možnost nakonec vyjde dráž, kolega tvrdí opak...

(Neshodneme se ani na S2 vs SO, ale to je jiná písnička...)



tequilla
Příspěvky: 29

Příspěvek#687 » úte 1. srp 2017, 10:03

Lepší cesta je imho koupit fabriku, odstřílet s ní pár tisíc a pak začít ladit to, co jemu samotnému nebude vyhovovat nebo jako fabriku prodat a koupit vytuněnou zbraň. Málokdo narazí na limity zbraně, většinou je to limitovaný rukama :D



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#688 » úte 1. srp 2017, 15:52

Když člověk ví co a jak ladit je lepší udělat si to sám,a nevyjde to nějak dráž,jinak samozřejmě pochybuju že robin šebo má součástky, který používá za stejný ceny jako většina lidí. Ale jak říkám člověk musí vědět co a jak ladit :)



xmanasm
Příspěvky: 27

Příspěvek#689 » stř 16. srp 2017, 17:17

Zdravim, chtěl bych se zeptat, jestli je rozdíl v kvalitě slícování SH2 pro domácí prodej a pro vývoz, jako to bylo a možná je dodnes s auty. Bylo mi řečeno jedním prodejcem, že bere od vývozců z důvodů lepšího slícování.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#690 » stř 16. srp 2017, 18:27

Jak jsi přišel na to že se to tak dělá s auty :roll: ??? Viděl si někdy jak se auta opravdu dělají ??? (Krom ilustračních záběrů v televizi )

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů