CZ 75 D Compact z druhé ruky - názor na cenu?



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#16 » čtv 12. kvě 2016, 21:31

To markus: tvým otázkám nerozumím, sorry :-) Ptal jsem se na názor na cenu té zbraně, dal jsem odkaz; že je nošená, je zřejmé. A s tím obývákem...nechápu.



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#17 » úte 17. kvě 2016, 19:45

Koupil jsem si novou v PP CZUB Praha :-) Zde můj je"příběh": viewtopic.php?f=50&t=7292&p=102743#p102743
Před chvílí jsem dorazil, zítra registrace (slíbeno na počkání - teď je otázka, jak dlouho budu čekat :-) ). Jdu si hrát :-)



pista1
Příspěvky: 109

Příspěvek#18 » pát 27. led 2017, 16:32

Ahoj nechci zakládat nové téma tak se přicmrndnu sem. ;)

Jedu se o víkendu podívat na jeden starší CZ75 Compact.
Chtěl bych se zeptat zkušených uživatelů, na jaký prvky se při kontrole zbraně hlavně zaměřit.
Nějakou rámcovou představu mám, ale jde mě hlavně o důležitý drobnosti, který by mi mohli uniknout.
Za odpověďi předem dík.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#19 » pát 27. led 2017, 16:53

kolik ma ran? moje (cca to iste) po 4 tisicich+ ma sem tam obouchany lak, jinak vubec nic na ni nenajdes

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#20 » pát 27. led 2017, 17:11

z technickych veci viditelnych okem bych zkontroloval usti hlavne na pritomnost ryh apod. ze sama hlaven je zrcadlova... kdyz po 100 nabojich 3x protahnu hlaven nasucho hadrem, tak bude "zrcadlova".
z uzivatelckych veci asi prvni, vypousteni (prazdneho) zasobniku. aby vyskocil a nezustaval viset v sachte.
miridla, jestli laboroval s jinymi barvami (ja treba jo) a jestli ti to vyhovuje. puvodni stejne hovno sviti.
vsechno ostatni je, bych rekl, schovane, nebo se muze projevit pri strelbe. napr odlehcena bici pruzina mi obcas neodpalila zapalku, az na 2., na 3. pokus

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů