CZ P-10C

Uživatelský avatar
Majkl
Příspěvky: 361

Příspěvek#1531 » úte 31. črc 2018, 20:29

Leze to ven už čím dál rychleji. Dnes jsem byl na střelnici s uchazečkou o zbroják a čep z rámu vylez o cca 1,5 mm po 30ti ranách :evil:

Na reklamaci prdím, z pistole chci střílet, né čekat až prodejce pošle výrobci, ten posoudí vadu a:
1. v tom lepším případě uzná a dá nový rám ? (osobně se domnívám že je volnější díra v plastu) V tom případě dají rám se stejným číslem? Pokud ne budu muset běhat kvůli změně :( => 2 návštěvy prodejce (180km) + minimálně 1 návšteva na oddělení (90km)
2. zamítne a pošle zpět => nic se nezmění a budu muset ten čep zajistit tak jako tak ....

Dobrá, nedám tam vteřiňák, ale střední Loctaite, ten je rozebiratelný ;) :D

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#1532 » úte 31. črc 2018, 20:33

Full verze má být tuším na podzim. Před časem se to tu probíralo.

"Modrý Loctite je dobrý, tak pak napiš jak to dopadlo, jsem zvědav.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#1533 » čtv 2. srp 2018, 18:14

je tu někdo, kdo dlouhodobě nosí kydexovém pouzdře? zajímalo by mě, jak drží povrchovka, jestli se nějak ošoupává nebo něco podobného.



Luba2
Příspěvky: 23

Příspěvek#1534 » čtv 2. srp 2018, 19:49

Nosím v kydexu pravidelně asi 6 měsíců (denně, vyjma pobytu v zahraničí) a mám mírně "ošoupanou" tuto hranu na závěru
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



kiv61
Příspěvky: 578

Příspěvek#1535 » čtv 2. srp 2018, 22:11

Majkl:
Před tím Loctitem bych přece jenom zkusil nejdříve nový pružný kolík . Mohlo jít o várku s nekorektním tepelným zpracováním či se špatnou tolerancí ..
Tedy buď přímo u CZ nebo např. zde (jedná se o standardní "normálku" dle ČSN/DIN):
http://www.pruziny-fevos.cz/Pruzkol.pdf
nebo
http://www.spojovaci-material.net/sp/ko ... ky-pruzne/
a další samozřejmě
----
PS: doufám, že to ctěné p.t. adminstvo nebude brát jako "komerci", jedná se totiž o haléřovou položku .. 8-)



vaclaff
Příspěvky: 149

Příspěvek#1536 » pát 3. srp 2018, 06:16

Asi to jentak nebude :(
20180803_070947.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Baske
Příspěvky: 51

Příspěvek#1537 » pát 3. srp 2018, 07:47

Majkl: jak říkal Kiw, stalo, se že při montáži zaměnili kolíky a ty mrchy cestují...



Bofors2
Příspěvky: 6

Příspěvek#1538 » pát 3. srp 2018, 16:49

Si říklám jestli by nebylo řešení ty pružné kolíky na koncích trochu rozklepnout nějakým trnem (třeba ocelovou špejlí na ražničí). Špička vnikne uprostřed do kolíku a navazující kuželová plocha ho na konci roztáhne. Mohlo by to fungovat?



Knop
Příspěvky: 184

Příspěvek#1539 » pát 3. srp 2018, 18:18

Zajištění čepu popisovaným způsobem je použité na čepu spouště u klasické 75-ky, kde je ten čep uložen v oceli. Navíc je to jiný typ čepu, je to pevná tyčka s dírkami na obou koncích, čepy v P10 jsou ze svinutého plechu.

Navrhovaná úprava by spolehlivě dokázala poškodit plastové tělo pistole, navíc by u čepu ze svinutého plechu asi moc dobře nefungovala. Prosím vás, nevymýšlejte blbosti, a jestli vám budou vylézat čepy, zbraň reklamujte.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#1540 » pon 6. srp 2018, 18:55

nemáte někdo tip na nějaké pěkné "látkové " pouzdro (vnější), alespoň trochu funkční a ideálně aby do něj šla pistole i se svítilnou Inforce APLc?



Aris
Příspěvky: 153

Příspěvek#1541 » stř 8. srp 2018, 18:25

Mám dotaz na spoušť z topstrely. Co je ta hlavní výhoda? Jiný tvar spouště, nebo největší "parádu" dělají ty přiložené bicí pružiny se sníženým odporem?



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#1542 » stř 8. srp 2018, 18:40

no podle popisu zkracuje chod pred "zdi", je uplne plocha a ne zahnuta jako tovarni a je hlinikova misto plastu

mam ji ted objednanou a nejspis zitra ji budu hazet do moji P-10ky tak pak dam vedet co si o ni myslim



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#1543 » stř 8. srp 2018, 18:54

Presne tak. Diky pruzinam ma kratsi chod coz mi proti tovarni vyhovuje. Je sirsi a plocha takze se lepe " macka ". Ja jsem spokojen.



xmanasm
Příspěvky: 27

Příspěvek#1544 » čtv 9. srp 2018, 19:00

Tak jsem si dnes vyzvedl svou P10ku z "opravy" z podnikovky v Praze. Nechal jsem si vyměnit přední kontejner za ten upravený , aby nedocházelo k vylézání pružinky jak tu bylo již zmíněno(mě zatím nelezla ven), nebyl nijak navařován mají je už z výroby upravené takže jen přehodili a zároveň mi vyměnili i čelo závěru s těmi skosenými hranami a spoušť za tu delší - to byl důvod proč jsem to nechal vyměnit musím říci
že už vyzkoušení jen tak na sucho je znát že je to lepší (skřípal se mi prst mezi lučík a spoušť). A co mě hlavně potěšilo byla rychlost v sobotu jsem to odevzdal s tím že to není reklamace ,ale placená oprava tudíž se na to nevztahuje 30 denní lhůta na to jsem byl upozorněn. V úterý odpoledne mi volala paní, že už je to hotovo. Takže za mě velká spokojenost co se týče rychlosti a vše zadarmo jak už tu někdo přede mnou zmiňoval.



Sedek
Příspěvky: 97

Příspěvek#1545 » čtv 9. srp 2018, 20:18

Že by to už opravovali někde v Praze? Já na ni čekal 2 týdny, bylo mi řečeno, že svoz z UB jezdí pouze 1x týdně. Jedině, že by opravu vedenou jako placenou posílali nejbližším rychlíkem do Brodu :), já to měl od začátku jako obyčejnou reklamaci...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů