CZ P-10C



Alesh31
Příspěvky: 113

Příspěvek#3811 » sob 19. srp 2023, 13:34

Na stránkách výrobce neudávají, která kolik dává. Jen o 0,25 a 0.5 kg. Dal jsem tu delší logicky by to měla být ta o 0,25. Nikde nic nedrhne, akorát je dlouhá jak prase tak byl trochu problém jí hodně stlačit. Kvér spouští bez drhnutí.



Embory
Příspěvky: 41

Příspěvek#3812 » sob 19. srp 2023, 14:16

Je s tou pruzinou mekci zed?Je.to znat?



Alesh31
Příspěvky: 113

Příspěvek#3813 » sob 19. srp 2023, 14:31

Jako znát je. Uvidím na střelnici. Jinak já mám origo spoušť už pěkně zajetí, takže chodí pěkně. Budu ještě dávat duralovou spoušť Topstřely.



Embory
Příspěvky: 41

Příspěvek#3814 » sob 19. srp 2023, 14:55

Nova spoust Kmr mi chodi taky uz pekne.Original byla ze zacatku taky slusna.I kdyz promenliva.Postupne se ale zhorsovala mozna i mym pricinenim.Alu ti bude chodit urcite lip. Ja jsem z tech pruzin docela zklamanej.Mozna koupim par kusu originalnich a postupne je budu zkracovat a porovnavat mezi sebou.Uvidim.



Alesh31
Příspěvky: 113

Příspěvek#3815 » sob 19. srp 2023, 16:03

Akorát, že ta original co jsem dnes vyndal je kratší než ty dvě od Kspolu.



Embory
Příspěvky: 41

Příspěvek#3816 » sob 19. srp 2023, 19:30

Kratsi,protoze je silnejsi drat.I ten se da zkratit.Jen opatrne po malych kouskach prave kuli silnejsimu dratu a merit a merit odpor.To ale necham zrejme na zimni vecery.V lete mam dulezitejsi cinnosti. :D



Embory
Příspěvky: 41

Příspěvek#3817 » pon 21. srp 2023, 12:34

Dneska mi napsali z kspol o tom,ze jsou pruzinky tesnejsi,ale funguji ze to nicemu nevadi.Ale ze muzu zbozi samozrejme vratit.Znova jsem vyndal zapalnik a pruzinky proste nesli nandat.Zjistil jsem,ze mam na zacatku rozsireni hranu na zapalniku a to dost velkou.Orovnal jsem komplet dokola zapalnik na novem brusnem kameni na noze a cely jsem ho komplet vylestil zelenou pastou.Ne jen hranky co se potkavaji,ale komplet.Namaznul jsem pouze lehce prsty olejem,aby jsem mel mastne ruce.Pruzinky uz sli v pohode nandat.Dal jsem -0,25 pruzinku a slozil.Ted jsem se spousti opravdu spokojeny.Krasne hladky chod.Uvidime co vysledky v nedeli.



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#3818 » sob 28. říj 2023, 17:17

Měl bych dotaz. Nevíte někdo, jestli se vyrábí hlaveň se závitem i pro model P10 S? Nikde nic nemůžu u nás najít v Americe jsou. Případně, jestli na verzi S pasuje i hlaveň z modelu C, kde by se nechal závit dodělat? Dále u těchto tenkých pistolových hlavní není nikdy dostatečné opěrné rameno pro tlumič, takže jak nebo o co se v takových případech tlumič indexuje a dotáhne.....přímo o ústí hlavně? Díky



Embory
Příspěvky: 41

Příspěvek#3819 » úte 7. lis 2023, 19:26

zarozak píše:Měl bych dotaz. Nevíte někdo, jestli se vyrábí hlaveň se závitem i pro model P10 S? Nikde nic nemůžu u nás najít v Americe jsou. Případně, jestli na verzi S pasuje i hlaveň z modelu C, kde by se nechal závit dodělat? Dále u těchto tenkých pistolových hlavní není nikdy dostatečné opěrné rameno pro tlumič, takže jak nebo o co se v takových případech tlumič indexuje a dotáhne.....přímo o ústí hlavně? Díky


Na huntingu ji nekdo 13.9. Inzeruje na prodej



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#3820 » stř 8. lis 2023, 10:39

Jeste dotaz, je normalni, ze pri strelbe s tlumicem fouka pres zadni desku tolik bordela do tvare? Kdyz se clovek podiva zezadu na pistoli, tak je pres ni videt prakticky skrz dopredu. Je na to nejaka vychytavka nebo to je u tehle petek vlastnost?



juraj1
Příspěvky: 495

Příspěvek#3821 » stř 8. lis 2023, 11:50

Obecne ti vznika backpressure a bordel jde hlavni zpet do zbrane. Pak samozrejme veskerymi skvirami prochazi dal.



hunter240
Příspěvky: 233

Příspěvek#3822 » stř 8. lis 2023, 14:44

Já si osobně myslím, že pistole s tlumičem dostává dost zabrat



juraj1
Příspěvky: 495

Příspěvek#3823 » stř 8. lis 2023, 16:29

Kazda zbran s tlumicem dostava zabrat

Uživatelský avatar
WALACHMOTORS
Příspěvky: 60

Příspěvek#3824 » sob 11. lis 2023, 22:03

Clovek se "mazli" (čti čistí) s flusbrokem a ejhle ... po cca tisici vystrelenych vcelickach najde prasklou pruzinku ... to fakt nechces.... :cry: ... vpondeli reklamace
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#3825 » pon 13. lis 2023, 08:40

juraj1 píše:Obecne ti vznika backpressure a bordel jde hlavni zpet do zbrane. Pak samozrejme veskerymi skvirami prochazi dal.


To je jasný, jenže u těchto pistolí s backplate, kde jsou díry jako prase, aby šel vůbec stáhnout závěr dopředu při rozborce je to mnohem markantnější vlastnost než u kohouťáku, kde to nemá přímo do toho xichtu kudma fouknout. To není zrovna moc vychytaná věc, bez střeleckých brýlí to může být i docela dramatické, soudě dle toho, jak to štípalo po xichtě. Glock tam má taky díry, zajímalo by mě, jestli i on naplive veškerý nespálený prach a bordel velkou rychlostí do xichtu nebo to tam nějak vychytali

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: ariane a 5 hostů