CZ P-10C

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#3121 » stř 10. čer 2020, 09:54

votas:
Ahoj a jak jí máš dlouho? Respektive kdy jsi jí kupoval?
Nechápu to, já jí mám cca 3/4 roku a obsolutně žádný problém.
Mám nastříleno cca 1200 asi se šesti druhy střeliva.
Naposled od Getload.

Ale jinak chápu že u nové zbraně je to fakt na houby, možná by bylo super sem dát vždy fotku jak to vypadá a jak moc to je vylezlé.

Největší problém vidím u této své zbraně v tom, a to mě štve úplně nejvíc, že s ní střílí úplné kopyto :lol:

Uživatelský avatar
OtravnyPomeranc007
Příspěvky: 2

Příspěvek#3122 » stř 10. čer 2020, 10:59

Nejakym malym nedopatrenim, byl muj stary nick zablokovany :mrgreen:
Ale jaky bych to byl, kdybych vas zde nepodporil :shifty:

Kazdy mi musi dat za pravdu, ze vyse uvedene problemy, se na teto zbrani stale opakuji, porad a porad dokola.

Vylezajici cep, je konstrukcni chyba a chyba ve spatnem materialu :!: U sluzebni zbrane, se tohle nemuze stavat. Je to podobne, jako by se vam na aute behem jizdy povolovaly srouby na kolech :evil:

Kdo ma s touto zbrani problemy, a ma ji stale v zaruce, tak nevahat a davat reklamovat. Pokud nepomuze opakovana reklamace, tak to hovori samo o sobe a nezbude nic jineho, nez si nechat vratit penize a poridit u konkurence :)

Nepisu to z hecu, ale s tim, ze tyhle zbrane potkavam na strelnici a ze zajimavosti se ptam majitelu, na nazor ? Spokojenost je asi 60 na 40. Ty cepy lezou ven kazdemu druhemu majiteli. Nekteri samo domo to zakapnou lepidlem, nebo se snazi cep roztemovat, coz je jeste horsi, jelikos pri dalsi demontazi, rozklepany cep poskodi plastovy ram.

jediné co tímhle získáš je ban na každý další profil..McFly

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#3123 » stř 10. čer 2020, 11:04

Čep leze každému druhému to není novinka a určitě na tom pistole nestojí..

(Byl jsi zablokován administrátorem za provokace a záměrné rozpoutávání flame.
viewtopic.php?f=2&t=256&start=495#p218797 )



Bofors
Příspěvky: 30

Příspěvek#3124 » stř 10. čer 2020, 12:16

P10c mám z roku 18 a už má z výroby odstraněny potíže s deskou závěru, protáčením úderníkové sestavy ale zadní čep mi vylézal taky tak jsem nahřál jehlu nad plamenem a píchnul do vnitřní steny díry v rámu těsně před čep a od té doby klid. Je to okem nepostřehnutelný zásah trvá asi 30s a ten miniaturní kousek plastu který obteče nahřátou jehlu to zajistí proti posunu. V případě nutnosti demontáže opět ničemu nevadí a lze opakovat. Komoru nemám leštěnou a na funkci to nemá vliv. Trochu uvažuju o P10F...

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#3125 » stř 10. čer 2020, 12:48

Dík za info, mohl bys přiložit nějaké foto?

Uživatelský avatar
OtravnyPomeranc007
Příspěvky: 2

Příspěvek#3126 » stř 10. čer 2020, 18:54

Letec12: Zvlastni, kazdy o tom problemu s cepy vi, ale problem stale pretrvava :? na to neni treba nic dodavat.
Pises ze na tom to nestoji, ovsem tady se pletes, ten cep ma za ukol, drzet kontejner. Pokud tam nedrzi jak ma, tak se vysouva a jeho funkce neni 100% Po case se ten plast v ramu ozvyka na tolik, ze bude potreba novy ram. A o uvolnenem kontejneru pri strelbe, ani nemluvim. Kazdy kdo se trosku pohybuje v mechanice, tak vi, ze co ma pevne drzet, tak pevne drzet musi. Jinak dochazi k mechanickemu namahani soucastek, a jejimu poskozovani dosedacich ploch.

All: Na jaky koliv neodborny zasah do zbrane,na ktery v pripripade reklamaci v CZUB prijdou, okamzite rusi zaruku ( A to se vyplati ) :!: Proto doporucuji, ti kteri maji zbran v zaruce, at radeji vyuziji reklamace.
Verim, ze moznosti zajisteni cepu, je spousta, ovsem proc to neodborne provadet, kdyz takove veci museji byt v poradku, uz z vyroby :!: :?:

Problem muze byt v tom, ze lidi si to vsemozne opravujou doma: lepi, roztemovavani, vymenujou koliky...Tudis samotna zbrojovka tim padem, ma mene reklamaci a proto tento problem adekvatne neresi uz ve vyrobe :twisted:



tatra21
Příspěvky: 344

Příspěvek#3127 » čtv 11. čer 2020, 08:42

já jí mám z roku 2018, najeto několik tisíc a vše je v pohodě. Nevím zda je to klika, ale jsem spokojen.

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#3128 » čtv 11. čer 2020, 11:42

čao, který čep vám vlastně vylézá ?
Obrázek



votas
Příspěvky: 7

Příspěvek#3129 » čtv 11. čer 2020, 11:50

Na moji čep C. Zakoupena v říjnu 2019, po 200 ks nábojů vylezl několik mm, tudíž nemohl být na druhé straně ani zasunut v rámu. Reklamace, výměna zadního kontejnerů. Dalších 350 nábojů a tentýž čep vylezl, ale jen o kousek. Z jedné strany nepatrně trčí.
Jak už tady někdo celkem výstižně psal, když se mi na autě bude uvolňovat kolo, asi to není v poho. Takové auto moc spolehlivě nebude. Od služební zbraně čekám pouze spolehlivost, žádné jiné detaily a neměřitelné nesmysly. Bohužel pistole tento základní požadavek nesplňuje, pro mne zklamání .

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#3130 » čtv 11. čer 2020, 18:18

Ven leze jen čep C. Nechápu, proč je tam tolik různých kolíků a skoro každý jiný. To musel někdo udělat schválně. Já bych dal vše do jednoho kontejneru a jeden, max dva kolíky typ B zajištěné drátem. :D. Vždyť by to bylo i přesnější. Jinak je ta zbraň v pohodě.

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#3131 » pát 12. čer 2020, 07:39

Já jsem se na něj podrobně díval, je to čep který drží strany které se z mého pohledu nejvíc dokážou do stran prohýbat.
Nicméně nechápu z jakého důvodu může čep vylézat.
Na mém "kvéru" jsou všechny v pořádku.



Bofors
Příspěvky: 30

Příspěvek#3132 » pát 12. čer 2020, 08:54

Je tam prostě víc navolno, jde taky nejsnáze vyklepnout.

Uživatelský avatar
stalin
Příspěvky: 39

Příspěvek#3133 » čtv 18. čer 2020, 17:53

Meru píše:Jak bylo psáno o pár stránek přede mnou, už nedávají nástřelák, bohužel jsem se to dozvěděl až doma přes fórum, takže jsem zaměstnal trochu zbytečně chlapy z armedu, pač jsem se ho dožadoval, sami nevěděli, že už se k tomu nepřikládá.

Dnes jsem si z Brodu přivezl P10S zadanou přes konfigurátor i s nástřelákem z 11.6.2020



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#3134 » čtv 18. čer 2020, 19:40

Proč je každý čep jiný? To je snadné, aby to tam někdo nemohl dát blbě. :)

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#3135 » čtv 18. čer 2020, 21:28

Což je ale nesmysl, protože to dát blbě nejde.. Ve smyslu přehodit kontejnery, nebo je stranově obrátit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů