CZ P-10C



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#3061 » sob 11. dub 2020, 12:56

Vsak ja som nepisal ze sa tormentacnymi nastreluje. Ja len ze z tvrdenia NUF vyvplyvalo ze CZ proste urobi pistol hodi do kufrika a predava.

Robi sa aj tormentacna aj nastrelova skuska.

Uživatelský avatar
tomoking
Příspěvky: 227

Příspěvek#3062 » sob 11. dub 2020, 15:58

ŇUF píše:

Je opravdu zajímavé, jak tady máte snahu předvádět své ego o tom, jak kdo střílí, aniž by jse měli vůbec tušení o střelci a jeho výkonech :-D Nechám Vás u toho a hledí taky nechám, jak jsem s ním musel pohnout, aby to střílelo kam má. Je vidět, že na mne útočíte jenom proto, že jsem tady před pár dny, měl výměnu faktu s vašim kamarádem...

Takže mne takové útoky ani nepřekvapují :-*



„Lépe mlčet a být považován za hlupáka, než promluvit a odstranit všechny pochybnosti.“ ......

Abraham Lincoln



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#3063 » sob 11. dub 2020, 18:57

kiv61 píše:Na stránkách CZ UB v jejich e-shopu nějaké díly jsou, pokud nutně poptáváš něco co tam není, stačí snad zvednout telefoun či na podnikovku zajet a domluvit se na místě, ne? :) Nebo máš snad dojem , že ND na P10 by měli být v každém supermarketu u pokladny?? :D


Uz druhy tazden sa neviem na kontaktnych cislach nikomu dovolat. Potrebujem botky zasobnikov na zltu 455ku a nemam sa s kym o tom pobavit. Na oddeleniach kde by mohli vediet nikto nieje.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#3064 » sob 11. dub 2020, 20:56

Snad se rozšíření nabídky na netu taky dočkáme. Podobně jako konfigurátoru. Dva roky se o něm mluvilo a je tu. Tak třeba v roce 2022 :)

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#3065 » sob 11. dub 2020, 23:18

Nuf: zase spatne, ja tu moc kamaradu nemam... smula... ses moc paranoidni... myslet si ze na tebe nekdo utoci kvuli me, jeste si muzes zacit myslet ze jsem je postval :lol:

Moje miridla byli usazeny dobre, i nasledna domaci vymena za tritia dopadla dobre...



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#3066 » ned 12. dub 2020, 00:52


Uživatelský avatar
tomoking
Příspěvky: 227

Příspěvek#3067 » ned 12. dub 2020, 08:08



mam pocit, že ten mladík by to samé zastřílel i s klikou od hajzlu ;-)

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 685

Příspěvek#3068 » ned 12. dub 2020, 09:00

Ja tohle nemam moc rad, strilim vzdy jen s original vybavenou zbrani bez jakychkoliv uprav.
Protoze pokud dokazu slusne nastrilet se zakladem, s necim kvalitnejsim je to uz pak hracka.

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#3069 » ned 12. dub 2020, 10:44

Ahoj, to video co poslal Asghaad je jakože povídání o kvalitách p-10c která má za sebou 14 000 ran?



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#3070 » ned 12. dub 2020, 12:30

tomoking píše:


mam pocit, že ten mladík by to samé zastřílel i s klikou od hajzlu ;-)


no vzhledem k tomu ze nastrili za mesic to co vetsina z nas za rok ... DOHROMADY ... tak nejspis jo :)

tomasek píše:Ahoj, to video co poslal Asghaad je jakože povídání o kvalitách p-10c která má za sebou 14 000 ran?


plus rozebira upravy co na ni ma dane a par vytek hlavne co se tyce koliku co drzi kver pohromade.
Pokud nerozumis anglicky muzes si zapnout titulky s automatickym prekladem, je to roboticka splacanina ale rozumet se tomu da



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#3071 » ned 12. dub 2020, 12:33

Destructor píše:Ja tohle nemam moc rad, strilim vzdy jen s original vybavenou zbrani bez jakychkoliv uprav.
Protoze pokud dokazu slusne nastrilet se zakladem, s necim kvalitnejsim je to uz pak hracka.



to neni uplne pravda co se tyce optiky, pokud na ni clovek neni zvykly tak nastrili hur nez s normalnima miridlama, coz je duvod proc vetsina lidi co s nima nema zkusenosti v nich nevidi vyhodu, protoze je osobne hendikepuje protoze "to s ni neumi"

mimo to tam vyslovene vysvetluje ze kompenzator co tam ma ma nulovy ucinek s treningovou podsypanou munici nebo slabym tovarnim strelivem ale pri pouziti +p a +p+ obranne zbrani dava vice mene stejne chovani jako se slabou munici.

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#3072 » ned 12. dub 2020, 14:44

Asghaad
já si to video pustil na pozadí a posluchal to celé, přitom jsem dělal jiný věci.

To s tím kompenzátorem , že funguje jen s určitou municí jsem tam zaslechl

Uvidíme kolik ta vytuněná p-10 vydrží s jeho spotřebou nábojů.
Už se blíží k hranici životnosti rámu.



Boom
Příspěvky: 8

Příspěvek#3073 » ned 12. dub 2020, 15:30

GunshiperCZ píše:Dobrý den, rád bych reagoval. Vlastním p10c r.v 2017, zakoupena v Brodě. Mám s ní nastříleno asi 4500 nábojů. Na zbraní je to znát, měla už nějaké drobné závady, ale pořád střílí přesně. V únoru 2018 jsem si pořídil G17 5.gen, s kterým mám vystrileno přes 12000 nábojů. Na něm to vůbec není znát, za celou dobu byl vyčištěň asi 5x. Když srovnám na přímo Glock a CZ p10, tak znám spoustu lidí co má Glocky a jiné značky kde máji nastříleno přes 15 tisíc nábojů a zbraně šlapou. Ale neznám nikoho s P10, 07, 09 co má nastříleno přes 5 tisíc a neměl by závadu. Ale zase třeba Shadow 1.generace kterého vlastním už nějakou dobu a který má za sebou nejvíc, byla nejlepší investice a dokonala zbraň CZ.



Ja mam CZ p10s a mam 20 000 vystrelenych nabojov vacsinou prebijane. Zbran ma trochu vacsie vole a 3 udernik ale inak slape ako hodinky

Uživatelský avatar
OtravnyPomeranc
Příspěvky: 105

Příspěvek#3074 » ned 12. dub 2020, 16:07

To video je zajimave, alespon se potvruze to, co jsem kdysi tady psal ohledne predniho cepu zadniho kontejneru, ktery je kratky, a v ramu zbrane drzi jen v 50% toho otvoru (diry). Tento tah konstruktera opravdu nechapu, porad kontrolovat jestli ten cep neleze na stranu, nebo ten plastovy ram se v tom miste nevymlati, je velky hazard.

Shodou okolnosti, jsem dneska byl s kamaradem, ktery tento zazrak vlastni. Tak jsem to okoukaval znovu, a moc jsem ho nepotesil. Co jsem zjistil. Pridavam popisek do fotky.
Jak to chudak sam prohlizel a zjistil ze to opravdu moc stastne promyslene neni, tak uz zvazuje, ze si koupi Glocka, ktery je proste vychytany.

Tady se dost pravdepodobne muze stat to, co znaji nekteri majitele CZ 83. To ze zadni cast mechanizmu, je taky tak nestastne usazena a jeji kolik drzi jen krajem. Problem muze byt ten, ze se ten kontejner zacne vyklat, coz se pozna tim, ze se zacnou vyklat i kolejnice z vyhazovacem.

At si majitele, overi tento nedostatek, ze tan cep, tam nedrzi vubec dobre.
cz_p-10C prava strana.png

CZ-P-10C vnitrek.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



jodo
Příspěvky: 152

Příspěvek#3075 » pon 13. dub 2020, 08:55

Nejspíš moje blbost. Co dát tam delší čep?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů