CZ P-10C



otta
Příspěvky: 58

Příspěvek#796 » úte 31. říj 2017, 07:01

Take jsem o teto zbrani uvažoval,no,ještě tak tři roky počkam.



Satte
Příspěvky: 10

Příspěvek#797 » úte 31. říj 2017, 07:50

porovnani.jpg


zbrojovka asi změnila krytku závěru. Na přiložené fotce je vidět, že moje krytka má delší skosení.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#798 » úte 31. říj 2017, 08:35

CZUB by se mělo vůbec vyjádřit ke všem zmiňovaným problémům, ne někde vyměnit krytku závěru, někam něco připlácnout a chovat se přitom jako světovej šampion v držení huby.



jantar
Příspěvky: 123

Příspěvek#799 » úte 31. říj 2017, 09:10

Jinak souhlasím s názorem,tak minimálně tři roky počkat.Já jsem navrhoval v nedávném čase tak 30 tis.ran až s tím někdo dá.Myslíte,že zbrojovka se bude zatěžovat vyjádřením,že někde něco připlácli nebo ubrali?Ani náhodou.Jenom by mně zajímalo,co posílají do Ameriky,protože zde Vámi prezentované konstrukční závady mají i ty do ciziny,na to kvalita výroby nemá až tak značný vliv.Tolik je na trhu plasťáků od jiných výrobců,a Vy si zrovna vyberete tohle.

Uživatelský avatar
strasidlo
Příspěvky: 77

Příspěvek#800 » úte 31. říj 2017, 09:21

Pánové. Mám ji též a jistě by se nějaká drobnost oproti dokonalosti našla. Přeji si stejně jako Vy ostatní aby fungovala spolehlivě a co nejdéle. Opravdu se domníváte, že by zbrojovka měla každou konstrukční úpravu hlásit široké veřejnosti? Informuje snad Škoda o dílčích změnách? Myslím že ne. Udělá update formou faceliftu. Větší chyby se řeší svoláváním. Glock to řeší číslováním generací zdá se a CZUB to opraví a basta. Jsem rád, že na to nedlabou a tuní. Zbraň mi sedí, líbí se mi a je přesnější než já sám :lol:. AHoy všem.



Mem
Příspěvky: 40

Příspěvek#801 » úte 31. říj 2017, 10:18

jantar: Jenže kdyby čekali všichni, tak se nedočkáš ;), early adopters (a někdy tedy bohužel beta testeři) jsou potřeba. A zase bych to tak nedramatizoval, mě ta vylézající pružinka samozřejmě netěší, ale střelba jinak bez závad, přesná, tak snad to bude jediná věc, klepu na polymer... :D

Uživatelský avatar
zeroozero
Příspěvky: 59

Příspěvek#802 » úte 31. říj 2017, 18:08

Zkoušel už někdo reklamovat onu pružinku?



PosmrkanyKapesnik
Příspěvky: 74

Příspěvek#803 » úte 31. říj 2017, 20:07

Tak je to pistole jeste v plinkach. Ale snad se CZUB bude brchat a behem dalsiho roku uz to konecne vychytaji sakum prdum. No nechame se prekvapit jak to vykoumaji.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2233

Příspěvek#804 » úte 31. říj 2017, 23:11

Tady je upoutávka na videa o P-10 od AEGiSu

https://youtu.be/P4jWyi93Kuo



veleba4
Příspěvky: 40

Příspěvek#805 » stř 1. lis 2017, 09:34

Ja bych to s tou histerii zase tak neprehanel. Zvlaste pouzivat takova silna slova jako je !pistole v plinkach a pockam tri roky!. Pokud jsem si dobre procetl zdejsi vlakno, tak jsem nasel pouze 2 problemy. Jeden, ze se mu zachytil udernik o ram a zbrane nedovre.....Pote se to jiz nevyskytlo a druhy ten zavaznejsi problem ohledne te zapeklite pruzinky...Podle meho soudu ovsem vubec nejde o pruzinku, problem je v samotnym ramu.... Ten je totiz krivy a to je duvod proc pruzina leze ven....Podivejte se na foto me zbrane, ale i jinych, pokud je ram v onom miste perfektne rovny, pruzina nema sanci vylezt... a to je jadro problemu,. Takze reklamace na vymenu ramu a hotovo....Takze je to spise problem vyrobni nez konstrukcni... CZUB se to snazi zachranit nejakym vystupkem na MIMU,coz je podle me k nicemu..Ram musi byt proste rovny a hotovo.. Dalsi potiz s vyhazovacem. Jaky??? Vzdyt se nahore pouze olestil. proste se pistole usadila a nasla si svoje vule a vyhazovac se olestil o spodni cast zaveru... Dale uz to pokracovat nebude....Samotny vyhazovac musi byt uz principu co nejvice nahore, aby spravne nakopaval nabojnice a ty litali ven vyhozim oknem. A jak je videt na vicero zbranich, tak vyhnuty nahoru ma byt. ja to mam tak taky... akorat holt u te dotcene zbrane bylo cca 0,1 mm vyse a proto se i olestil. nic vic... proste vyrobni tolerance. Co myslis, ze ti s tim ve zbrojovce udelaji??? Zbrojir ho sklepne o vlas dolu a zacerni....hotovo.....Vzdy budou nejake problemy a potize, ale tihle veci mi pripadaj malichernosti.Teda, az na ty krivy ramy.To by mela zbrojovka resit vymenou a omluvou,pokud se nebude chtit dostat do reci. Podivejte se na slavne G...Taky meli spousty problemu akorat se o tom nesmi mluvit.....Podle me je to dobre udelana pistole a pokud vyrobce dodrzi urcitou kontrolu vyroby a vstricny pristup neni nad cim vahat, navic vse kryje ctryrleta zaruka....



veleba4
Příspěvky: 40

Příspěvek#806 » stř 1. lis 2017, 09:35

IMG_20171101_091158.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



veleba4
Příspěvky: 40

Příspěvek#807 » stř 1. lis 2017, 09:40

Kazdopadne jeste rada pro nove kupujici zajemce CZ P10C..... pred samotnou koupi zbran na obchode rozebrat a zkouknout ram zdali je rovny a doleha k MIMU (ten ocelovy odlitek), pokud je tam sebemensi skvira, ruce pryc a vzit jinou.

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#808 » stř 1. lis 2017, 10:17

Jasně, pistole není v plínkách a čekat netřeba. :eh: Pouze je nutné pistoli si vybrat z několika a pohlídat si malichernosti jako rovný rám a výšku vyhazovače, případně poslat novou pistoli na reklamaci a očekávat tolik známý vstřícný přístup. :-D

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#809 » stř 1. lis 2017, 10:34

veleba4: prosímtě, to co jsem označil na fotce je vydrolenina materiálu, nebo nějaké vymačkané místo? Z fotky to není moc zřejmé, díky. A kolik ten rám z fotky má naběháno?
1.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



veleba4
Příspěvky: 40

Příspěvek#810 » stř 1. lis 2017, 11:33

Nabehano asi tak 1000 ran. Je tam takovy vryp. Uz to tam bylo od novoty. Nijak se to nezvetsuje ani nemeni, taky nema o co.zamyka tam hlaven a trou se o sebe plochy. Neni tam bodovy dotyk. Me osobne funguje pistole bezvadne. A snad to tak vydrzi....:-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů