Úprava zbraně CZ 75 Compact Shadow line



D3aTH
Příspěvky: 28

Příspěvek#1 » čtv 29. pro 2016, 12:06

Ahoj,
jsem majitelem zbraně CZ 75 Compact Shadow line. Vlastním jí rok. Zbraň slouží primárně k nošení. Chodím s ní cca 1x týdně na střelnici a sem tam na LOS závod pro začátečníky. Zajímám se o taktickou střelbu. Je to moje láska a rád bych jí měl v co nejlepším stavu. A tak bych se Vás rád zeptal, co bych mohl dokoupit a eventuálně upravit na své zbrani, aby se mi z ní střílelo co možná nejlépe. Zatím jsem si nechal v Plzni vyladit spoušť. Má kratší chod a nižší odpor při domáčknutí. Přemýšlel jsem dále nad laděným kohoutem competition SA/DA od pana Zendla. Zpozoruji však změnu se sportovním kohoutem? Jaké má výhody? Rád bych zdůraznil, že z důvodu nošení zbraně bych rád zůstal u systému SA/DA. Dále jsem přemýšlel nad změnou vratné a bicí pružiny za slabší. Předpokládám správně, že při změně pružin by bylo vhodné přejít na slabší střelivo? Co dále? :) Děkuji



D3aTH
Příspěvky: 28

Příspěvek#2 » čtv 29. pro 2016, 16:45

Nikdo neporadí? To je ten dotaz až taková kravina? :D

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#3 » čtv 29. pro 2016, 17:01

ja o tom psal jinde, ale uz nevim kde :)
mam zkracenou vratnou, ale krom prijemnejsiho nabiti ti neda nic. kvuli razum tam je hozeny buffer a je zkraceny chod zaveru na minimum pro prebiti
bici mam slabsi, od zendla, ta uz neco dela, spoust je jemnejsi. tim padem sla i zkracena "kontra" pruzina zapalniku
zkracena pruzina blokace zapalniku, vylestena dosedaci plocha valecku blokace zapalniku
a nejake ty imperialisticke strenky, oranzovo-cerne
compact neni zadny sportovni special, aby sis na to laboroval naboje, ale zkracenim vratne zakonite chyta vic energie natvrdo
o vymene spouste nebo kohoutu jsem uvazoval, ale kaslu na to. v DA jsem nic nenasel a za kazdou cenu to mit nemusim. navic prinos v efektivite strelby nevidim zadny, no mozna jen u tvaru spouste, ale tam zase limituje tvar luciku

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů