Zlepšení gripu, střenky



D3aTH
Příspěvky: 28

Příspěvek#1 » sob 28. led 2017, 16:21

Ahoj, rád bych se zeptal nadšenců. Nedaří se mi snad už půl roku sehnat tyto střenky (viz. foto níže) v preferované červené barvě, ale i jakékoliv jiné barvě. Proto bych si rád grip zlepšil nalepením smirkového papíru. Otázky tedy zní. Jakou užíváte jemnost smirku? Čím ho lepíte? Na jaká všechna místa lepíte (Napadla mě tři místa. Pro palec levé ruky, zpředu a zezadu rukojeti)? Jak často musíte přelepovat? Díky. :-) ...Zbraň mám CZ 75 Compact Shadow Line - tedy stávající střenky jsou hliníkové.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



D3aTH
Příspěvky: 28

Příspěvek#2 » pon 30. led 2017, 22:27

Tak jsem to nakonec vymyslel takto. Jeden smirek pro palec levé ruky a další dva smirky na rukojeti zbraně (jeden není vidět, je však zrcadlově z druhé strany). Použil jsem 180 smirek a oboustrannou lepící pásku. Omlouvám se za kvalitu fotky. :-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
zdenys73
Příspěvky: 73

Příspěvek#3 » čtv 2. úno 2017, 17:25

V obchodě s ochrannými pomůckami či dilna koutek je i samolepka gripu cca 4cmx5m role - černá , žlutá ....



Swifter
Příspěvky: 3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » pon 13. bře 2017, 18:17

Já bych si rád pořídil na svojí 50ku dřevěné střenky, našel jsem celkem hezké od českého výrobce, ale ta cena byla kolem 1200 kč, což byla téměř cena zbraně. Neznáte někdo nějakého levnějšího výrobce či dovozce?

Já mám část originální plastové střenky ulomený a proto bych se ještě rád zeptal, zda se nezmění úchop pistole při použití těch dřevěných střenek. diky.



lukas999
Příspěvky: 1

Příspěvek#5 » ned 31. pro 2017, 18:47

Zdravím, já jsem pro zlepšení gripu na své Shadow použil toto: https://www.megaskate.cz/p/madrid-grip- ... skateboard
Je to samolepící a drží parádně.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů