Cena starší pistole ČZ 75 compakt nerez



JiraK
Příspěvky: 8

Příspěvek#1 » čtv 16. úno 2017, 20:38

Ahoj, v obchodě se zbraněmi jsem dneka viděl bazarovku ČZ 75 compakt v nerezu. Byla ještě Made in Czechoslovakia. Hlaveň jako zrcalo, nikde jsem nenašel nic co by se mi zdálo opotřebeného, odřeného ... (ale moc tomu nerozumím).Prodavač povídal, že je málo střílená, spíš ležela v trezoru (pokud se tomu dá věřit). Upozorňoval mě na jemný chod spouště, což se mi zdálo taky. Měla barvu holého kovu jakoby opískovaná. Rohy byli mírně oleštěné nošením, jinak se zdála dobrá. Cena byla 12000.- Kč. Není to moc vzhledem ke stáří zbraně? Je to o cca 2500,-Kč než nová, ale ne z nerezu. Dík



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#2 » čtv 16. úno 2017, 20:47

Jestli je to moc, nebo není, to určí trh...buď ji někdo koupí a nebo ne ;-)

Sám se můžeš podívat třeba na HuntingBazar, v jaké cenové hladině se jeté CZ 75 prodávají.

Jinak se říká, že ty Made in Czechoslovakia jsou ještě z lepší ocele, než ty Made in Czech Republic, ale těžko říct, co je na tom pravdy...



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#3 » pát 17. úno 2017, 08:58

To je určitě ta, na kterou jsem koukal na netu. Jestli toužíš po nerezu, tak bych neváhal, jelikož tam dlouho nevydrží.



JiraK
Příspěvky: 8

Příspěvek#4 » pát 17. úno 2017, 14:19

No zrovna netoužím. Viděl jsem ji tam už na začátku prosince

Uživatelský avatar
RomanB74
Příspěvky: 390

Příspěvek#5 » pát 17. úno 2017, 14:51

Ahoj.
12.000,- Kč za zbraň starou 25+ let s neznámou historií mi přijde docela dost. Vezmu-li v úvahu, že za 13-15k lze pořídit novou zbraň z kategorie "kompakt", se zárukou, první majitel, žádné skryté vady, vydřené vývrty, vytahané pružiny...
(zmiňované nové zbraně typu: Baikal Viking, Grand Power, HS Produkt, Smith&Wesson SD9 apod.)
Pokud ale existuje důvod ke koupi ve smyslu: "Prostě ji chci!" Pak stejně není úniku... ;)



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#6 » pát 17. úno 2017, 15:09

Spletl jsem se, ta, co jsem myslel, je v matném nerezu a je ještě zhruba o tisícovku dražší,není to kompakt. A je už Made in Czech Republic - jen shodou náhod jsem ji objevil dnes (Zbraně Procházka Rakovník). Za tu bych ty peníze klidně dal.

Takže se omlouvám za mystifikaci, příště si to raději pořádně přečtu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Luboš16 a 15 hostů