Obchody na doplňky u nás v zahraničí

Původní i klony


Shotgun ED
Příspěvky: 40

Příspěvek#1 » sob 8. dub 2017, 14:52

Zdarec, rozhodl jsem se mírně si doladit svýho Kimbera Custom II a chtěl bych poradit nějaké zahraniční obchody co zasílají do ČR, nebo kdo u nás by to měl, neb já toho moc přes pana Googla nenašel . Případně jaký obchod by jste doporučili. Měl bych zájem o rozšíření šachty zásobníku(to menší, ne to obrovský), botky na zásobníky a zásobníky jako takové jsem viděl u DAVE GUNS, potom buď dřevěné střenky s vybráním pro prsty, nebo podložku pod originál střenky s vybráním tak jak je dělají v PEARCE GRIPS (http://www.pearcegrip.com/Products/Kimber/PG1911-1). Předem říkám, že ty celogumové od HOGUE ne a ty dřevěné jsem u nás nikde v nabídce nenaše. Miřidla ještě přemyšlím jaká, těch je však všude spousta, ale nechám si poradit jaká se dle vás příjemná. A chci se jen dotázat na výhody a nevýhody různych pružin. Nevím pro co je vhodná silnější nebo slabší pružina. Nehodlám stavět sportovní speciál, jen si ji chci lehce uživatelsky doladit pro svou potěchu. Nebo kdyby měl někdo podobné věci i jednotlivě instalované na své 1911-ce a byl z Jižních čech, rád bych se sešel a podržel v ruce pokud možno.
A jako poslední se to sice netýká přímo téma 1911, ale nechci to tu vyvěšovat jinde. Dělá někdo v ČR kromě Proamrs povrchovku Cerakote?

Díky moc.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#2 » sob 8. dub 2017, 14:58


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů