Glock 19 gen.5

Glock a spol.


ptrbndr
Příspěvky: 3

Příspěvek#76 » čtv 9. kvě 2024, 13:54

Já vím. Bohužel jsem tam nechal svoje měněná mířidla, o která bych přišel + mám k té zbrani vztah - moje blbost. Jinak bych to řešil. Upřímně jsem nečekal takovou šílenost, myslel jsem, že do měsíce/měsíce a půl ho budu mít zpět. A sem to píši, aby se o tom více vědělo.

Zrovna prodejce se snaží, zde bych viděl problém u MPIcz, kterým trvalo už jenom měsíc a půl než to poslali do Rakouska. A podle konverzace s nimi mám pocit, že reklamace na 5 a déle měsíců je běžný standard.

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 804

Příspěvek#77 » čtv 9. kvě 2024, 14:00

To se přeci nevylučuje. Prostě vrátí prachy a mířidla. Pak si klidně kup jiný kus.
Vztah Glock <-> MPI <-> prodejce tě nemusí zajímat. To není tvůj problém a už vůbec ne omluva a důvod pro to, aby reklamace běžela půl roku.

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 616

Příspěvek#78 » čtv 9. kvě 2024, 14:03

2 ptrbndr - Jen pro upřesnění - kde přesně ti to prasklo? Máš fotku? Páč mám dojem, že o takovéto závadě jsem ještě neslyšel (samozřejmě mimo vyštíplá čela)... U G44 jsem o prasklém závěru slyšel, ale tam je to mix polymer/kov, na rozdíl od G19...



ptrbndr
Příspěvky: 3

Příspěvek#79 » čtv 9. kvě 2024, 14:24

Sud: To s tím prodejcem byla reakce na Héfaista, který psal, že prodejci s námi vyjebávají. Jinak nikoho neobhajuji, mělo to být dávno vyřízené a vidím to stejně s tím, že to není věc, která by mě měla zajímat.

Héfaistos: Mám, přikládám.

IMG_8047.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



mr.ricardo1
Příspěvky: 62

Příspěvek#80 » sob 11. kvě 2024, 13:48

Tak přeleštění vnitřku záchytu zabralo, dnes ani ťuk, i po střílení chodí krásně hladce. Asi tam byl nějaký otřep, který při zanesení přidrhával.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti