Rex Delta pistole

Glock a spol.


luckyboyl
Příspěvky: 4

Příspěvek#31 » pon 25. led 2021, 18:29

Střelec píše:
Závěr nebo rám nejeví známky opotřebení, ale hlaveň vykazuje známky slézající barvy


Toto je jaksi normální u všech zbraní všech značek, že černění na hlavni postupně používáním slézá... Bájného Glocka nevyjímaje.


Jojo, však já vím, s tím se počítá:)



xbran
Příspěvky: 207

Příspěvek#32 » pon 25. led 2021, 19:43

luckyboyl: dekuju moc! :) me se alfa moc libi - jestli nekdy nasetrim tak do toho du! at slouzi a dela radost!



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#33 » pát 16. črc 2021, 17:29

Ahojte. Chtel bych poprosit o radu. Kupil sem si deltu od beareki co mneli v akcii jediny kus skladem v CR. Tak sem vyuzil skvelou cenu 9990. (Puvodne 12 900) Delta je doma. Uz je aj prihlasena na policii uz jenom cekam za prukazem zbrane.

- Okrem teda toho ze jak se tu uz nekto zmienil neide vystavit zaver lebo ten cudel narazi do zaveru (je potreba lehce zbrousit)
- okrem toho ze stahnout zaver sam o sebe je techsi nez na inych zbranich co sem skousel...(vratna pruzina je asi hodne silna...)...
... Se mi ta zbran straslive libi. Design presne podle meho gusta, takovy agresivny vojensky, padne akurat do ruky. Neni velka ani mala, a vyzera hodne bytelne aj napriek tomu ramu ktery hlavne v sachte zasobniku je vidiet jak je tenkej (ale je pevnej hodne). Je lehka (snad v teto velkosti pistole podle parametru inych zbrani je nejlehci vyrabanou pistoli)

S tym gripem trocha zapasim, uvidim jak se to bude chovat pri strelbe.

Okej ted duvod proc pisu
Par dni co sem se s ni seznamoval (odlozil do kufrika, pak zase vyndal... znate to...) sem dneska po prve za dodrzeni vsech bezpecnostnych pravidel manipulace se zbrani ji prvy krat nabil s plnym zasobnikem 15 ranovym.
Po natazeni zaveru se uplne nezamknul. Musel sem ho dorazit. Myslel sem si ze to dela tym ze tam je 15 naboju tak sem tam nechal jenom 5 naboju a to same.
Nevym co si mam o tom myslet. Samozrejme sem bol doma tak sem ji pak vybil a skusil znova. Na strelnici ji vemu az za par dni.

Je mozne ze si musi ten zaver nejak sednout nebo nejak rozchodit pri strelbe? Predse kdyz je ta zbran nova asi jeste nezazila ten blesko rychly pohyb zaveru pri strelbe. Mozna jenom delam paniku. Berte to jen jako dotaz, nerikam ze je poruchana, ale zajima mne to ci se muze takhle se zacatku spravat.

Dekuju sa kazdu reakci.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#34 » pát 16. črc 2021, 19:44

Ake strelivo si pouzil? Skusil si rozobrat pistol a naboje vkladat do hlavne, idu volne dnu a von? Ako obtahujes? Das zaver do zadnej polohy a pustis? Tiez skus po rozobrati ci hlaven v zavere volne chodi, a ci volne zamyka do okna. Tiez skus ci hlaven nedrhne o uzamykaciu kulisu.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#35 » sob 17. črc 2021, 11:14

MRBLUE
Ahoj. Tak prave ted to skousim.
1. Takze naboj jde volne do hlavne dnu aj von
2. Obtahujem tym ze natahnu a pustim aby to mnelo razanci
3. Hlaven v zavere volne chodi a zamyka.
4. Nedrhne o uzamikaciu kulisu
5. co se tyce streliva tak nove ale to nejlevnejsi na trening

Posilam jeste obrazky (ak sa to povede)
jak vypada zbran ze vnutra ma docela prekvapilo hlavne jak vyleza udernik je to uplne neosetrene.
hlaven take sleza aj vnitrek.
To jsou ale veci ktere tu nekdo psal uz.

Jo a posilam foto jak zustane zaver kdyz ho natahnu s nabytim zasobnikem. vzdy ho musim dorazit rucne.
Tak snad se to nejak opravy az to vemu na strelnici.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#36 » sob 17. črc 2021, 12:22

Doražovat závěr ručně (pokud ho fakt nepřibrzďuješ při vypuštění) je blbost. Co na to prodejce?



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#37 » sob 17. črc 2021, 12:45

Strelec,
Zatim sem kontaktoval jenom redsix kde som si vyzvedaval zbran kedze Prahu mam daleko. Tam mi Pan velice ochotne pomohol aj poskytol hodne rad ked som si zbran vyzvedaval. Takze zrovna vcera sem mu volal a tak nejak s nim promluvil ale i kdys on s tym nic nema protoze prodejce je beareka tak mi ochotne pomohol.

Rikal ze az budu mit papiri ze mam to proste vzit na strelnici vystrelit s toho a pak se uvidi. Kdyz to bude delat aj na strelnici mam pozadat nekoho skusenejsiho o radu napriklad spravcu strelnice ktery se muze pripadne podivat proc to dela a co to asi dela, kde je asi zavada. Kedze spravce ma urcite vic skusenosti jako ja. Kdyz to spravce uzna za nebezpecne k pouzivani tak pak normalne to odnest domu a dat na reklamaci. Ale delat by to nemelo.
Ja stale tak trocha doufam ze kdyz z toho par krat vystrelim ze si to nejak "sedne" "rozchodi se to" " mozna uvolni" a pak to bude dobre.

Pripadne aaz budu dnes doma tak skusim zase nabit 15 nabojovy zasobnik vlozit ho tam a skusit to proste 15x obtahnout. To mne jeste napadlom tak to skusim a pak dam vedet.

Ja sem se do ni zamiloval ( je to moje prvni :-) tak nechci hned o ni prijit tym ze pude na reklamaci.
Rikaji ze delty jsou delnici, zerou vsechno :-)

Hezky den vsem

Uživatelský avatar
Shirako
Příspěvky: 212

Příspěvek#38 » ned 18. črc 2021, 08:41

Ahoj. Mně podobné věci dělal Walther a to pro, že z výroby přišel bez kapky oleje. Zkusil bych zbrani dát řádně napít, zejména před tím než půjdeš střílet.



ladi777
Příspěvky: 87

Příspěvek#39 » ned 18. črc 2021, 11:50

Ahoj, souhlasím se Shirako, ppq mi tohle neudělalo, ale glock jednou, když jsem nechal drážky na závěru nasucho, zakapni třecí místa mezi tělem a závěrem olejem, trochu bych poslal i do ostatních částí, kde se něco hýbe a tře. Sám používám nanoprotech na zbraně. Určitě se holka rozpohybuje, jak má, protože kdo maže, ten jede.
Taky jsem měl deltu v hledáčku, je pěkná, za pěknou cenu, ale přednost dostala jiná, ať slouží.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#40 » ned 18. črc 2021, 16:04

Mazal mi to pan v prodejni ked sem to preberal. Ukazoval mi jak se to dela. Takze zbran sem povazoval za namazanou
Je ale mozne ze sem tou manipulaci prvotnou kdyz sem to par krat rozebiral, skumal, dival se na to jak ta pistole "funguje" a stale osahaval, mohol nejak setrit.
Skusim to teda jeste jednou maznout kapickami oleje na ty treci mista. Dam pak vedet. Dekuju, to mne nenapadlo



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#41 » ned 18. črc 2021, 21:02

Docela dobrou zkušensot jsem udělal s tím, že každou novou zbraň před první střelbou pořádně vyčistím a třecí plochy namažu. Vzhledem k tomu co dělá závěr bych na třecí plochy pro první střílení klidně použil i trochu víc maziva, aby se to zaběhlo.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#42 » ned 18. črc 2021, 21:39

To je zase alchymie. Mazat se musí jen za úplňku.

Teď vazne: Lubrikuj výhradně jen místa určená výrobcem! Snizis riziko problémů. Je třeba vědět, že mazivo kumuluje nečistoty (které by jinak odfoukla příští rána). Víc nečistot, víc abraze.

Pistole musí fungovat i na sucho (byť s drobně vyšším oterem).



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#43 » pon 19. črc 2021, 13:59

Rad bych podal nejake info.
Sel sem dnes po praci ze teda jeste jednou maznu tu zbran slusne a decentne ale dal sem ji jeste jednou sanci a skousel sem teda nabit 10 naboju a po natahnuti zaver krasne zamknul... rikam si ze to bude nahodam tak natahnu to znova a opat krasne zamknul. Natahnul sem zbylej 8x a vzdy zamklo.
Byl sem mega stastnej. Nejak si sedla ta pistole nebo nevym...

ALE..
Moje stesti netrvalo dlouho protoze sem napaskoval do 17 ranoveho zasobnika 17 naboju a zaver nesel natahnou vubec. Sel sem na to pak silou a nedokazal sem ho pretahnout... si rikam spatnej 17 ranny zasobnik. Pak skusim 15 ranny zasobnik naplnit na 15 naboju a take nesel zaver natahnout ale ze temer vubec.

Kdyz sem z15 ranoveho jeden naboj vyhodil tak sel natahnout. To same se 17 ranoveho. Takze nechapu.

Volal sem na policii prave ci lze vratit z pohledu zakona zbran predavajucimum tak ze lze pro dodrzeni isteho postupu. Zatim sem tak 50 na 50 ze ji vratim. Este ji ale dam sanci. Budu to skouset doma nejak vse rozchodit. Ale stve mne to.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#44 » pon 19. črc 2021, 14:09

Reklamace. Jestli je a děláš všechno normálně (správně), není to normální. Je to jen pistole, pár kovových součástek s vůlemi. Žádná kosmická loď.

Nepatrná naděje : zkus prozkouset, jestli nechybuje jen s některými (samozřejmě originálními) zásobníky. Samozřejmě na plný počet nábojů testování.

Z důvodu bezpečnosti doporučuji používat sušilky , nebo prázdné nabojnice, třeba se to projeví už s nimi.. Aby při lomcovani a vztekani nedošlo k výstřelu.



Flatterhaft
Příspěvky: 63

Příspěvek#45 » pon 19. črc 2021, 14:28

Ahoj a když necháte závěr vzadu, vložíte plný zásobník a závěr vypustíte, tak zbraň funguje? Měl jsem podobný problém s CZ Rami, pomohlo naplnění zásobníků a jejich odležení, asi byly moc tvrdé pružiny v nich nebo tak něco, trvalo cca 2 měsíce, než povolily, od té doby fungují. Samozřejmě u vás může být zrada v něčem jiném.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů