Springfield Hellcat

Glock a spol.
Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#76 » pát 3. črc 2020, 10:16

Ahoj, tady je na oficiálních stránkách test na 20 000 ran prý to vyydrželo bez nutnosti cokoliv měnit
je tam i video cca 2 a půl hodiny
https://www.thearmorylife.com/hellcat-2 ... -counting/

jestli by takový test natočila i česká zbrojovka



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#77 » sob 4. črc 2020, 09:24

Audis:Nikdy neříkej nikdy. V lednu jsi předpovídal, že to sem do dvou let rozhodně nikdo nedoveze. Tak třeba i ta možnost vyzkoušení přijde na řadu dřív. Stačí, když to nabere dobrý začátek.

A - ano, toho začátku se jako u všeho zúčastní ti opravdoví nadšenci, větší, než jsem já. Já se v tomto pohledu hodnotím jako "obyčejný zákazník" a chovám se podle toho...



Thomas_cz
Příspěvky: 16

Příspěvek#78 » čtv 9. črc 2020, 16:45

Cau vsem, dostal jsem echo, ze zasilka je v Kozapu a pristi tyden se budou pistole distribuovat do obchodů. Pak sem hodim foto, az budu mit tu svoji :-)



TommyKriss
Příspěvky: 2

Příspěvek#79 » pát 10. črc 2020, 09:13

Thomasi odkud prosím jsi....rád bych se na pistoli kouknul než si ji objednám. Já sem z Ostravy. Mám doma Springfield XD9 a XDS 3.3, ale Hellcat (H11) mě prostě uchvátila a asi ji musím mít.
JInak jsem mluvil se Zeleným sportem a prej budou nabízet pistole přímo z USA od Springfieldu. Protože prej ty co se teď prodávají v EU jsou jiné kvality. No já tomu moc nevěřím a spíš si myslím, že kolem sebe akorát kopou protože jim vzali zastoupení.



TommyKriss
Příspěvky: 2

Příspěvek#80 » pát 10. črc 2020, 10:24

Pánové,

založil jsem na FB takovou skupinu pro fandy značky HS produkt a Springfield armory...tak se můžete přidat...

https://www.facebook.com/groups/1229435414072822/

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#81 » pát 10. črc 2020, 14:14

Kukám po ní, koukám .. jen nemám FB .... chválabohu ....



Thomas_cz
Příspěvky: 16

Příspěvek#82 » stř 15. črc 2020, 19:09

mazlík dorazil :-) Zatím jsem z toho nevystřelil, ale na první ošahání vypadá velice pěkně. Kvalita zpracování super. Moc pěkná tovární mířidla. Líbí se mi textura na pažbičce (na všechny pistole dávám grip tape, protože se mi hodně potí ruce, ale tohle bude možná první výjimka). Pažbička je taková hranatější ve srovnání s Glockem, ale do ruky padne pěkně. Spoušť odpovídající pistoli pro sebeobranu, možná lehce těžší než Glock 43, ale zatím těžko hodnotit, uvidím až na střelnici.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Thomas_cz
Příspěvky: 16

Příspěvek#83 » stř 15. črc 2020, 19:13

ještě další srovnání s G43 - obě pistole mají velice podobné rozměry, váha bez nábojů skoro na gram stejná, H11 má asi o 0,5cm kratší závěr, šířka závěru totožná, výška zbraní je stejná, H11 má šiřší pažbičku asi o 2mm
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



matkoo
Příspěvky: 186

Příspěvek#84 » stř 15. črc 2020, 20:53

pekne rovno predpriprava na kolimator ,



wert
Příspěvky: 161

Příspěvek#85 » stř 15. črc 2020, 22:13

@Thomas_CZ: Gratulace! a díky za fotky... Hellcat mě nadchnul hned jak se objevil v US na trhu, ale rychle jsem si nechal zajít chuť s tím, že u nás to stejně několik let nebude. Teď když vidím, že už to má někdo doma, tak zase rychle měním názor :)



haito
Příspěvky: 112

Příspěvek#86 » čtv 16. črc 2020, 07:00

chlapi, proc mi to dělají :( ja ho asi budu potřebovat, vždyť me žena utluče až to zase zjistí... :lol:
ale tohle asi budu chtít no



wert
Příspěvky: 161

Příspěvek#87 » čtv 16. črc 2020, 09:00

přesně! mám to úplně stejně :D



Thomas_cz
Příspěvky: 16

Příspěvek#88 » čtv 16. črc 2020, 15:31

Tak už se mi povedlo dnes dostat na střelnici. Vystříleno cca 100 přebíjených nábojů bez jediné závady. Praktické zkušenosti se spouští - naprosto v pohodě, myslím, že možná i trochu lepší než na G43. Samozřejmě nečekejte nějakou lehkou sportovní spoušť :-) Zbraň celkem kope, což je ale v této váhové kategorii normální.
Co se týče textury na pažbičce - potvrdilo se, že i se spocenýma rukama je úchop velmi jistý, ale po těch cca 100 ranách už byl cítit jistý diskomfort na dlani. Uvidíme jak moc se to časem obrousí.
Za mě jediné negativum, že zásobníky se dost blbě nabíjejí. Je tam velmi silná pružina. Asi pořídím nějaký rychlonabíječ. Ručně se to sice dá, ale trvá to dlouho a člověk má pak z toho odrasené ruce.



rarach89
Příspěvky: 87

Příspěvek#89 » čtv 16. črc 2020, 22:50

@Thomas_CZ: Jestli jsem tu dobře zahlédnul, tak jste z Kladna? Pracuji u letiště, bylo by možné si H11 osahat? Byl jsem se podívat v Motole na P365 s tritiovými mířidly a byla to jasná volba. Teď mám nákupko, už jsem se chystal do Motola, ale objevil jsem Hellcat. Standard provedení bude hádám za 15 tisíc, takže rozdíl 10 tisíc oproti P365 je docela dost výraznej. A kdyby se dala ještě objednat FDE varianta... Ale jak koukám na fotky, tak mířidla jsou oproti USA zase jiný, nevíte proč?



SlashKO
Příspěvky: 251
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#90 » pát 17. črc 2020, 07:11

Tipuju, že když je "Hlavní dovozce" pro Evropu RUAG, tak je tam legislativní problem s tritiama. Každej stát má jiné restrikce, pravidla pro nakládání s tritiem, pravidla pro prodej atd.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů