Springfield Hellcat

Glock a spol.


Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#241 » pon 8. bře 2021, 15:44

24,1(š) x 21,8(v) x 40,6(d) O nějaké milimetry nebo jejich desetiny menší...

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#242 » pon 8. bře 2021, 15:48

A proc zkouset nejaky neovereny kram, ktery pravdepodobne chcipne po par set ranach ci jednom dvou tisici max a nedat tam radeji neco provereneho, co vydrzi?



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#243 » pon 8. bře 2021, 15:55

A ta pravděpodobnost je odvozena od čeho??? Myslíš, že chce Springfield řešit tuny reklamací na všech těch Hellcatech co prodá??? Ostatně Holosun taky není žádná hitparáda...

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#244 » pon 8. bře 2021, 16:30

U pidi pistolky nosene na obranu nepredpokladaji nejake vysoke nastrely. A kolik zmetku se uz prodavalo...

Az ten kram prezije aspon tech zakladnich 2500 ran s padem co 500 ran na beton a natahovanim o desku
(coz Holosuny 508T a 509T zvladly a RMR prezilo i 20000 ran) v testu u Sage Dynamics, tak potom se da rict, ze to neco vydrzi.

Jo, Holosun neni hitparada, ale kusy co nejsou popsute z vyroby vetsinou fungujou a nezaspali dobu jak Trijicon. Az bude delat Trijicon uzavreny kolim na pistol a s krizem budu uplne prvni v CR, co na neho prejde z 509T. RMR je fajn, ale otevreny koncept mi nevoni a Acro je kram. Takze zbyva jedine cinan 509T.

Trijicon je top kvalitka o tom zadna, ale vyjma ciste sportovniho SRO nemaji absolutne nic noveho uz vecnost.



Střelec
Příspěvky: 1671

Příspěvek#245 » úte 9. bře 2021, 07:43

Číslo "Zakladních" 2500 seodvíjí odkud? výrobcem garantovaná životnost? Dost málo. Se svým H11 jsem cca na polovině a to s tím tolik nenastřílím (+ několikrát zavřené střelnice během roku), ale je teda fakt, že momentálně je to už moje poslední krátká, dokud neotevřou obchody, tak i bude.



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#246 » úte 9. bře 2021, 11:06

Asi se mělo jednat o počet ran na optice... Sice nevím v čem je 2500 zlomových, možná je to nějaká meta Sage Dynamics... Jak Hex Wasp, tak SwampFox Sentinel v jejich testu ještě nebyly, ale výrobce udává záruku v jednom případě na 5 let provozu, druhý na 50K cyklů... Ovšem záruka je jedna věc, možnost poruchy jiná... Takže zatím se lze spolehnout jen na hodnocení jednotlivých uživatelů, u Hexu toho ještě moc známo asi není, u Swamp Fox jsou reakce veskrze pozitivní... Jak moc s tím kdo mlátí o zem ale nevím... Každopádně mi nevadí to testnout na sobě, protože ten Holosun mi je prostě takovej nesympatickej...:-D
A druhá otázka je, jak moc relevantní je test jednoho kusu optiky... Když pak na zahraničních forech čtu o vypadané optice Holosunu na Glocku a P365...



KUL
Příspěvky: 61

Příspěvek#247 » čtv 11. bře 2021, 14:59

Prodává se u nás verze FDE provedení?



risa2000
Příspěvky: 847

Příspěvek#248 » čtv 11. bře 2021, 15:05

KUL: Jestli se prodává nevím, ale Kozap ji má v ceníku a Střelecký servis ji "připravuje".



LordSalix
Příspěvky: 579

Příspěvek#249 » čtv 11. bře 2021, 17:06

Jo úplně normálně, akorát už asi všechny došly. Jednu (poslední) jsem měl v ruce v TopGuns, ale nějak divně mi to sedělo v ruce a není kde si to vyzkoušet při střelbě, tak jsem zatím vzal radši P-10s a počkám, až to půjde vyzkoušet na střelnici. Tak musíme čekat na další várku, ve které snad budou i FDE. Ale upřímně naživo se mi to moc nelíbilo, ten závěr by byl ještě dobrý (a cerakote je super samo o sobě), jak se pěkně kombinuje s černýmy detaily (hlaveň, ovládací prvky, mířidla...), ale ten plast vypadal jako kdyby spadl do hořčice.



Vasin
Příspěvky: 54

Příspěvek#250 » čtv 11. bře 2021, 17:15

O FDE jsem také uvažoval a měl z její barvy přesně tyhle pocity, tak jsem vzal černou. Ona je tam celkem i vyšší cena.
Takže za mne lepší černá a až mne omrzí tak se obrátím na Lorant Lazar (k nalezení na fcb skupina strelectví) a od něj si to nechám dát do FDE a možná i do Digital FDE Narozdíl od originálu bude závěr i tělo ve stejné barvě. Doporučuji se na jeho repase zbraní podívat, ten člověk je kouzelník. Cenově to nebude o moc dražší než originál.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#251 » pát 12. bře 2021, 03:05

Myslis ten kouzelnik, co montuje montaze optik na ARka zasadne obracene a napul na telo a napul na predpazbi (a pak se vymlouva ze to bylo decko ci ucen apod.) a ta barva mu tam casto desne stika vsude mozne, bo tam toho vali strasne vrstvy a ze si okamzite zablokuje uplne kazdeho, kdo se odvazi spitnout sebemensi slusnou kritiku (ktera se treba ani netykala primo jeho prace, ale puvodni amaterske upravy zbrane, kterou delal nekdo jiny pred 40+ lety - takhle dopadl kamos okamzite ban) a nebo ze totalne zastrika kominky na drahe optice tim sajrajtem a je mu to uplne jedno, ze s tim je treba jaksik tocit...
A nebo ze kolega jel extra do Prahy (na predem domluveny termin) nechat prestrikat tim sajrajtem (ktery je stejne naprd, bo se to stejne okamzite osoupe) manzelcino XDS a pan kouzelnik mu rekl (jak uz byl v Praze), ze nema cas a vypl si telefon...
To co ten dotycny radoby kouzelnik predvadi je s prominutim obycejna ceska fuserina, kterou by zvladl uplne kazdy, kdo neni barvoslepy a dokaze namalovat jednu caru rovne a jedno kolecko, ktere bude fakt kulate a potrenoval 2-3 vecery s barvickama na airsoftkach.
A ty radoby repase historickych kousku do vsemoznych psychedelickych michanin... to az oci boli...
Fanaticky klub jeho fanousku je zrejme poloslepy...

Staci si koupit 4 ruzne odstiny krylonu po dve kila a trosku potrenovat a za jeden vecer na treti pokus mate uplne stejny vysledek s uplne stejnou (extremne mizernou) zivotnosti, ale s podstatne nizsimi naklady a bez cekani a kdykoliv si to muzete vyspravit zase a prestrikat nanovo...

Kdo tvrdi, ze cerakot vydrzi, tak s tou zbrani nikdy nestrili nebo strili tak 200 ran rocne mirenku.

Povrchovka, co fakt funguje a fakt vydrzi je DLC.



Béďa
Příspěvky: 821

Příspěvek#252 » pát 12. bře 2021, 16:37

Pokud Lazar opravdu tohle vyvádí tak docela zklamání, na druhou stranu jsem viděl dva jeho kousky a nevypadalo to špatně...

Jinak je fakt cerakot takový průšvih? Zkušenosti s ním nemám, ale pokud se dá odolnost přirovnat ke krylonu...
DLC je fajn, ale doma ho nedáš...



Plzino
Příspěvky: 5

Příspěvek#253 » sob 13. bře 2021, 19:14

MKabar píše:Myslis ten kouzelnik, co montuje montaze optik na ARka zasadne obracene a napul na telo a napul na predpazbi (a pak se vymlouva ze to bylo decko ci ucen apod.) a ta barva mu tam casto desne stika vsude mozne, bo tam toho vali strasne vrstvy a ze si okamzite zablokuje uplne kazdeho, kdo se odvazi spitnout sebemensi slusnou kritiku (ktera se treba ani netykala primo jeho prace, ale puvodni amaterske upravy zbrane, kterou delal nekdo jiny pred 40+ lety - takhle dopadl kamos okamzite ban) a nebo ze totalne zastrika kominky na drahe optice tim sajrajtem a je mu to uplne jedno, ze s tim je treba jaksik tocit...
A nebo ze kolega jel extra do Prahy (na predem domluveny termin) nechat prestrikat tim sajrajtem (ktery je stejne naprd, bo se to stejne okamzite osoupe) manzelcino XDS a pan kouzelnik mu rekl (jak uz byl v Praze), ze nema cas a vypl si telefon...
To co ten dotycny radoby kouzelnik predvadi je s prominutim obycejna ceska fuserina, kterou by zvladl uplne kazdy, kdo neni barvoslepy a dokaze namalovat jednu caru rovne a jedno kolecko, ktere bude fakt kulate a potrenoval 2-3 vecery s barvickama na airsoftkach.
A ty radoby repase historickych kousku do vsemoznych psychedelickych michanin... to az oci boli...
Fanaticky klub jeho fanousku je zrejme poloslepy...

Staci si koupit 4 ruzne odstiny krylonu po dve kila a trosku potrenovat a za jeden vecer na treti pokus mate uplne stejny vysledek s uplne stejnou (extremne mizernou) zivotnosti, ale s podstatne nizsimi naklady a bez cekani a kdykoliv si to muzete vyspravit zase a prestrikat nanovo...

Kdo tvrdi, ze cerakot vydrzi, tak s tou zbrani nikdy nestrili nebo strili tak 200 ran rocne mirenku.

Povrchovka, co fakt funguje a fakt vydrzi je DLC.


Zdravím, znáte někoho kdo dělá hezkou práci?

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#254 » pon 15. bře 2021, 03:24

Cerakot? Ne. Ja mam akorat par veci z gearu nasprejovane krylonem, kamos umi slusne MC zrobit tim.

DLC dela spickove firma tusim Avamat nebo tak nejak a je myslim z Brna, ale asi nemaj zbrojni licenci.
Delaj to jen pri 130 °C, tudiz nehrozi popusteni uz zakalene cepele.
Mam nuz s DLC od nich od Milana Pokorneho a to je povrchovka s velkym P. Ma to za sebou stovky drivek do polni sprchy nebo nejake konzervy a kupy masa a vseho mozneho v kuchyni a skrabanec nejaky by jste museli hledat pod mikroskopem. Neni to neposkrabatelne, ale je to nejodolnejsi povrch, co se da na zbrane/noze dat. A nesundate to uz nikdy nicim, ani kyselinou. Jedine komplet odbrousit pryc vrstvu.

Na zbrane dela dela DLC i nitridy titanu treba 4shooters.cz. Myslim, ze i cerakot, ale ja mel jen hlaven odtud nitridovanou na matnou zlatou a ta byla super a bylo to i levne.



Bender01
Příspěvky: 72

Příspěvek#255 » pon 15. bře 2021, 21:17

MKabar píše:Desticku CHPWS na 507K umim dotahnout, ale je to nesmysl, jen to zvedne - staci odbrousit zadni sloupky a zacernit to a predni lehce sjet jemnym pilnikem o nejakou desetinku a 507K sedne jak prdel na hrnec.


Zdravím, je nutné při této úpravě zkrátit šrouby, nebo použít podložku?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů